Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez magdalenabmw 19 lis 2009, 13:14
Wovko- owszem : programista, hostessa, kamerki (chaty :? ) i telemarketer.

Maskara jakaś..
magdalenabmw

przez Razorbladerka_ 19 lis 2009, 15:18
Magda, co to za kamerki??

heh nie tylko młodzi w Szczecinie nie moga znalezc pracy... moj wujek, ktory tak naprawde potrafi wszystko(po trochu ale jednak) tez przez 2 lata nie mogl niczego znalezc dla siebie az w końcu wylądował na stoczni :?

Zrobiłaś już te kolczyki dla siostry MAdzia?? Pokażesz?? ;)

O kurcze Wovka na 7:30 wstawac!! A wczesniej sie nie dało hehe?
Ja o tej porze przewracaqm sie na drugi bok :P masakra tak wczesnie wstawac jak Ty sobie z tym radzisz jak kolo polnocy chodzisz spac kobitko hm?:>

Ja dzis bylam w tym nieszczesnym Sopocie umowic sie na konsultacje... nie dosc ze to zadupie takie ze mała bania i w jakims lesie na dodatek, to umowilam sie dopiero na 1grudnia!!! a wolne miejsca na terapie dopiero styczniowa są.... eh no coż, a chcialam miec to szybciej z głowy... ale tak tez dobrze, przygotuje sie psychicznie przynajmniej... ;)
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez magdalenabmw 19 lis 2009, 15:41
Razor- do stycznia niedaleko już :smile: Dasz radę napewno. Kolczyki dziś będę robić, póżniej wrzucę na nasz temat o talentach :smile:

A Wasza stocznia jeszcze działa? Szczecińska milczy.. a szkoda, bo mam okna mieszkania na Stocznię i fajnie w nocy silniki burkotały, miło sie zasypiało przy tym :D

Ciężko z pracą, ale co zrobic... Szukamy codzeinnie. Jutro mój chłopak na jakieś szkolenie idzie, montowanie satelit cyfrowych, tzn jezdzi swoim autem do domu gdzie czekają na telewizję, podłącza talerz i resztę i tak cały dzień, ale sporo płacą :smile: Zobaczymy czy sie uda.

Buzka wszystkim, idę włosy farbnąć bo jak wiedzma wyglądam a jutro studia...
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Razorbladerka_ 19 lis 2009, 15:49
A na jaki kolor Madzia farbujesz?? czarny czy ciemny brąz ??

To moj facet tak pracowal przez jakis czas... namawial ludzi do kupna 'n'-ki i chodzil po ludziavch montowac i opowiadac i namawiac to nic innego jak telemarketer :P

wiem, ze dam rade bo kto inny jak nie ja ? :P

Nasze stocznie jeszcze jako tako na chodzie.. niby cos tam sie z nimi dzieje, ale jeszcze funkcjonują.. nie wiadomo jak długo ale cóż...

Oki, ja wczoraj tez wpadlam na taki inny pomysl z kolczykami i zaczelam robic ale nie skończylam i nie wiem czy mi to dziś sie uda bo grabie latają hehe
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez magdalenabmw 19 lis 2009, 16:02
No właśnie moj facet zapytał przez telefon czy on nie będzie musiał łazić po ludziach i im tego wciaskać, a koleś mu powiedział że 'pan jedzie tylko w miejsca gdzie już jest wszystko umówione i już są pewne pieniądze'.

Ale jak to telemarketing to pieprzymy taką robotę :P

Kolczyki dzis robię ale takie dziecinne bo to dla 10 latki :mrgreen: A włosy na ciemny brąz, już są zmęczone czernią...

Ręce to od nerwicy Ci latają czy czymś sie zdenerwowałaś?
magdalenabmw

przez wovacuum 19 lis 2009, 16:19
Razorbladerka_, na terapiè wstajè o 5 rano,mam kawalek do Brukseli!ale tylko co dwa tygodnie wièc nie jest tak zle.smiac mi siè chce bo milam zrobic dzisiaj bigos-kupilam w polskim sklepie kapustè kiszonà,ale po drodze zjadlam polowè!!!taka pyszna jest ajj :D :akurat starczy na kapusniak zupè :mrgreen: o stoczni czytalam ze ma jà ktos przejàc wièc moze cos siè bèdzie dzialo pozytywnego?telemarketing to taka niewdzièczna robota prawda?ja nie potrafilabym namawiac ludzi na kupno czegos tam :roll:
wovacuum

przez tet 19 lis 2009, 16:32
cze ludzicha.. czwartek dzień szkolny dla mnie, echh dojechać pociągiem do Kato, dojść z dworca na Bankową - wielki sukces, podłoga mi spierd*** spod nóg, no ale zaleciałam, zaliczyłam zajęcia i do domu. ech czasem tak trudno poruszać się w otwartej przestrzeni :?
tet

przez wovacuum 19 lis 2009, 16:35
tet, ale dalas radè co ?tylko ze szkolà tak masz czy ogolnie z wychodzeniem z domu problem?bèdziesz na czacie wieczorem? ;)
wovacuum

przez tet 19 lis 2009, 16:38
wovuś ogólnie tak mam, ale dałam radę. jak jestem "pod ścianą" to jednak potrafię.
postaram się być wieczorem :mrgreen:
tet

przez *Monika* 19 lis 2009, 18:40
Bliska!!!!!!!!!!!

Super ,że pamietasz o mnie,ze zapytasz, dziękuję Ci bardzo. Jak juz będziesz to napisz proszę jak było. Pewnie nie tak źle:-)

Razorbladerko!!!

Mam ciemne oczy i ciemne wlosy(teraz akurat nie bo mam pasemka), ale zawsze opalam sięna brązowo, nie mam jasnej karnacji, raczej taką bledszą śniadość. Mówisz,ze 2 razy w tygodniu chociaż po 8 minut wystarczy? czy przesadzam?
Obrazek
Główny Moderator

przez wovacuum 19 lis 2009, 18:42
Monika1974, piszesz siè na spotkanie po swiètach?prawdopodobnie bèdzie w czèstochowie :D
wovacuum

przez *Monika* 19 lis 2009, 18:47
oooooooooooo Fajnie, do Częstochowy mam 100 km. Jak będzie dużo chętnych to dlaczego nie? A wiecie już coś wiecej? Pewnie weekend jakiś co?
Obrazek
Główny Moderator

przez wovacuum 19 lis 2009, 18:50
Monika1974, no weekend odpada bo to sylwester :smile: jak jestem wPolsce to przebywam niedaleko twojego miasta!!mozze uda ci siè jakis urlopik zalatwic?pojechalybysmy razem!!
wovacuum

przez *Monika* 19 lis 2009, 18:56
Mogę wziąść urlop kiedy chcę-taką mam pracę :-) Oczywiscie,że mogę pojechać do tej Częstochowy z Tobą :-)
Słuchaj? A gdzie Ty jeździsz kochana? Mówiłaś,ze to blisko mnie :-)
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg