Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Razorbladerka_ 18 lis 2009, 18:09
Ja mysle Monia, ze odrobina solarium Ci nie zaszkodzi.. a jaką masz cere? łatwo sie opalasz czy raczej trudno ??

Byłam u lekarza, tam gdzie m ialam adres, ale na miejscu mi powiedzieli ze to nie tutaj i ze mam jechac gdzies indziej a tam dzis zamkniete mieli.... :?
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez wovacuum 18 lis 2009, 20:11
Razorbladerka_, co tak wczoraj ucieklas z czata nie powiedziawszy :hej,??ale fajnie bylo prawda? :D pozdrawiam
wovacuum

przez magdalenabmw 18 lis 2009, 23:21
Cięzki dzień, ale i miły na swój sposób. Byłam na pogrzebie kolegi.. Co chwilę musiałam podnosić głowę do góry, aby powstrzymać wybuchy płaczu. Ciągle miałam Go przed oczyma.. jak stoi uśmiechnięty na przystanku i czeka aż razem wsiądziemy w autobus.. Robiliśmy przecież tak codziennie, przez trzy lata, codziennie o 7.32..

Cięzko mi.

Resztę dnia spędziłam w domu rodziców, było miło.
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Razorbladerka_ 19 lis 2009, 09:07
Wovka, ano fajnie było hi.. a uciekłam bo jakos tak nagle mnie zmulilo, ze niemal zasnelam przed lapkiem heh pozdniej zdazylam tylko go odlozyc na bok, nie wylaczajac nawet i dojsc po drabinie do łóżka.... :P
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez wovacuum 19 lis 2009, 11:32
ja wlasnie wrocilam z terapii,dzisiaj tylko godzinkè mnie maglowal,boli mnie jèzyk od belkotania po angielsku :D bylo sympatycznie!! dzisiaj swieci slonce,jest nawet cieplo i mam swietny chumor.samopoczucie bardzo dobre czego i wam zyczè ludzie z forum!snila mi siè linka656 jak ubiera ze mnà choinkè :mrgreen: ale mam sny :D
wovacuum

przez magdalenabmw 19 lis 2009, 11:39
A propo choinki -mam taką małą, dziś ją ubiorę i powieszę lampki na okna, i ozdoby w całym mieszkaniu mimo tego, że to nie tutaj spędzę Święta.
Kocham nastrój świąt, szkoda tylko że śniegu nie ma.

Dziś wstałam jak skowronek (jak na mnie) o 9 rano. To dziwne zważywszy na to, że nie wstaję nigdy przed 12.
Wyprasowałam chłopakowi koszulę i wysyłałam go do galerii sztuki, szukają pracownika, mam nadzieję że sie mu uda...

Pogoda lipna, szaro i zimno. Wezmę sie zaraz za robienie kolczyków siostrze...

Życzę wszystkim udanego dnia :smile:
magdalenabmw

przez wovacuum 19 lis 2009, 11:40
magdalenabmw, a co siè stalo z twoim avatarem?
trzymam kciuki za chlopaka ;)
wovacuum

przez magdalenabmw 19 lis 2009, 11:49
Wovka nie dziękuję ;)
Jakoś tak urzekła mnie ta laska z obrazka i stwierdziłam że dam jej ten zaszczyt zagoszczenia na jakiś czas w moim avatarze :mrgreen: ;)
A Ty jeszcze nie w pracy? Ty chyba codziennie tak na 13 masz, co? :smile:
magdalenabmw

przez wovacuum 19 lis 2009, 11:58
magdalenabmw, dzisiaj wolne!!huraaa!co drugi czwartek mam wolny ze wzglèdu na terapiè,jezdè na 7.30 do Brukseli :D fakt przewaznie zaczynam pracè o 13 ej,ale nie dzisiaj i chyba dlatego tak fajnie siè czujè,z drugiej strony nie wyobrazam sobie zeby nie pracowac/Magda a ty jak szukasz dalej czegos?
wovacuum

przez magdalenabmw 19 lis 2009, 12:00
Wovka to super, chociaż odpoczniesz trochę :D :D :D Fajnie jest jak człowiek pracuje i nagle ma dzień wolnego, wtedy bardziej docenia ;)
Ja nadal sie rozglądam, ale nie mam jakiegoś parcia. Teraz najważniejsze aby mój facet znalazł pracę, jak ja przy okazji na coś trafię to będzie fajnie ;) Bez ciśnienia, to najwazniejsze :smile: W razie czego mogę pożyczyć kasę na przeżycie od rodziców, na ten miesiąc czy dwa. Spokoooojnie ;)
magdalenabmw

przez wovacuum 19 lis 2009, 12:04
magdalenabmw, dobrze ze masz od kogo :D ale pracy szukaj,swojà drogà to nie wiedzialam;ze w Szczecinie jest taka lipa z pracà?
wovacuum

przez bliksa 19 lis 2009, 12:09
Monika1974, ide na 13 do lekarza wiec spytam co z tym solarium.
trzymajcie za mnie kciuki dziewuszki bo boje sie jak cholera :roll:
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 19 lis 2009, 13:06
Na lekach można sie opalać, przynajmniej ja sie opalałam na Asertinie, Clonazepamum i na Xanaxie (Zomiren).
Ale lepiej lekarza zapytać w razie czego. Albo użyć balsamu brązującego :smile:

Wovka - lipa straszna jest. Najczęściej szykają emerytek na pół etatu albo niepełnosprawnych...
magdalenabmw

przez wovacuum 19 lis 2009, 13:08
magdalenabmw, no to jeszcze trochè i wszyscy wyjadà za lepszym zyciem,a zostanà emeryci ludzie na rentach i zasilkach.zostaly jakies zawody w ktorych ludzie sà poszukiwani?
wovacuum

Sortuj wg