Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez wovacuum 12 lis 2009, 20:57
Razorbladerka_, poddajè siè,brakuje mi argumentow zeby ciè pocieszyc ;)
wovacuum

przez Razorbladerka_ 12 lis 2009, 21:06
Wovus, bo mnie pocieszyc nigdy nie bylo latwo...
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez wovacuum 12 lis 2009, 21:09
pooglàdaj doktora housa,jesli oglàdalas:obejrzyj znow!! :D
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kitty341 13 lis 2009, 01:54
lek nazywa się Asertin, od soboty zaczynam brać, jutro piątek, jeszcze piwka bym się napiła, a jak wiadomo, przy lekach nie wolno;-( Macie może doswiadczenie z tym lekiem?? Troche się obawiam, ale lekarz mnie dziś uspokoił ze wszystko będzie dobrze..

Ja doktora House'a nie moge oglądać bo od razu myslę o chorobach i sobie przypisuję=)

Dobranoc kochani!
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

przez Ridllic 13 lis 2009, 08:22
rozwaliło mi łeba a dziś tak napiernicza ze ho ho ale najważniejszy optymizm co nie ;) a i w nocy od dawna nieobecne lęki wróciły i poczucie zagrożenia takie nie realne bo co mi się mogło stać w łóżku :roll:
Ridllic

przez Paranoja 13 lis 2009, 08:25
wspolczuje ci ridziu

u mnie od rana do dupy z matka sie poklocilam dosc mocno. mam ochote nie wracac nawet do domu dzis.
Paranoja

przez Ridllic 13 lis 2009, 08:32
Paranoja, nie martw sie kto się czubi ten się lubi , a poza tym dzisiaj piątek 13 tak ,że za wiele po tym dniu nie ma co się spodziewać . A mnie dopadała schiza bezsensowna i całą noc myślałem ,że naprawdę powinienem mieć na nazwisko Nieszczęście lub ofiara mi coś regularnie się przytrafia w życiu taka ze mnie jeb... ofiara losu :mrgreen: <do uśpienia jak starego psa ridzie>
Ridllic

przez KasiaMi11 13 lis 2009, 08:36
Cześć z rana.Ridlic widzę że nie tylko u mnie się popsuło.Kitus nie bój się.Napij się dzisiaj piwka,a od jutra zaczniesz lekarstewko.Wiesz ja też miałam brać Asertin,ale ostatecznie pani doktor zostawiła mnie przy Seroxacie .Madzia i Wovka to pewnie śpią jeszcze smacznie ;)

[Dodane po edycji:]

A ja zawsze myślałam,że powinnam nazywać się Emocja,cóż za piękne słowo czujecie to? :mrgreen: Nie lubię dzisiejszej daty,w dodatku nażarłam się na noc i koszmary mnie dręczyły(zęby i zmarli)Tak się telepałam raniutko,że aż syna do szkoły miałam nie wysyłać.Ciągle tylko myślę co ten mój głupi sen znaczy i co się komu złego zdarzy,dramat normalnie :evil: chyba kielicha hydroksyzyny walnę bo się do wieczora nie opanuję.

Jakie serce taki lęk...

przez aga1978 13 lis 2009, 10:55
Witam wszystkich.Mój dzień jak ostotnio pewnie upłynie ......ziewająco.

Dzień dziś szary chyba będzie,
bo deszczowo znowu wszędzie.
Ja dziś życzę pogodnego,
wszystkim dzionka udanego.
A przesądni co bywają,
niech dziś szczęścia dużo mają.
Choć to piątek TRZYNASTEGO
ja mam pecha czternastego.. :mrgreen:

przez magdalenabmw 13 lis 2009, 11:13
kitty341 napisał(a):lek nazywa się Asertin, od soboty zaczynam brać, jutro piątek, jeszcze piwka bym się napiła, a jak wiadomo, przy lekach nie wolno;-( Macie może doswiadczenie z tym lekiem?? Troche się obawiam, ale lekarz mnie dziś uspokoił ze wszystko będzie dobrze..

Ja doktora House'a nie moge oglądać bo od razu myslę o chorobach i sobie przypisuję=)

Dobranoc kochani!

Tak, ja brałam Asertin, ale tylko trzy miesiące. Jest to lek, który potrzebuje czasu na rozbujanie się, więc nie oczekuj efektów po tygodniu. Asertin faktycznie jest dobrym lekiem, nie uzależnia z tego co wiem (?), poczytaj o nim w Indexie leków na forum.

p.s. Ja na nim normalnie piłam alkohol, oczywiście bez przesady, raz tylko przesadziłam ale i tak zero skutków ubocznych. Nie namawiam Cie, ale piwo nic Ci nie zrobi.
pozdrawiam :)

Ridllic- Wejdz na temat o talentach, mam cos dla Ciebie ;)

P.S. W piątek trzynastego w 2007 roku poznałam mojego chłopaka i był to najszczęśliwszy dzień dla mnie :mrgreen:
magdalenabmw

przez fobia 13 lis 2009, 12:32
ja nie wierze w piatek trzynastego, dla mnie to normalny dzien ;) ale moja tesciowa bardzo swiruje , kiedys mielismy jakis wyjazd 13 (nawet nie piatek) to kazala nam wyjechac drugiego dnia , oczywiscie nie dalismy sie ;)

[Dodane po edycji:]

a zeby niby sie snia na chorobe czy cos ale to tez zlezy jak kto wierzy ;)
ja pamietam jak 4 lata temu snilo mi sie moje wesele (na rok przed) i pozniej caly dzien mialam takie uczucie ,ze ten sen "chodzil" za mna i powiedzialam o tym mojej kolezance - ona powiedziala, ze wesele to na pogrzeb sie sni. Na drugi dzien dziadek mi zmarl :cry: straszne uczucie.

przez Razorbladerka_ 13 lis 2009, 20:31
Heh fobia tez mialam podobna sytuacje... przysnilo mi sie, ze zegnam dziadka, ze odchodzi na tamten swiat ze juz go nie bedzie... no i tego dnia zmarl... pozniej babcia mnie obwiniala o jego smierc... ehh :(

A w piątek 13ego zaczelismy byc z narzeczonym parą a dziś nasza rocznica :D :D :D
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez Paranoja 13 lis 2009, 20:32
gratuluje, moja rocznica mija pojutrze.
Paranoja

przez wovacuum 13 lis 2009, 21:55
Razorbladerka_, i madzia ja tez mam dzis rocznicè!!!to wlasnie 13 listopada 2004 roku postanowilismy byc ze sobà razem..;wieczor uplywa spokojnie,jestesmy padnièci po pracy ,ale kwiaty i dobra kolacja jest,a ja znalazlam chwilè dla forum:mrgreen: :mrgreen: dziewczyny zyczè wam wszystkiego dobrego dla waszej milosci!!buziaki
wovacuum

Sortuj wg