Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez magdalenabmw 11 lis 2009, 12:35
A ja idę na 14.20 do kina, znowu lekki stresik..
magdalenabmw

przez fobia 11 lis 2009, 13:53
trzymaj sie Madzia ! dasz rade kobietko!

przez kitty341 11 lis 2009, 16:14
ODLOT superfilm! polecam!=)
ale dziś pogoda.... ;-(
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Paranoja 11 lis 2009, 16:23
a ja znow w lozku
Paranoja

przez Razorbladerka_ 11 lis 2009, 16:58
A ja już po wizycie... poryczałąm sie tam jak nigdy....
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez wovacuum 11 lis 2009, 17:23
Razorbladerka_, ale ok wszystko? lepiej siè czujesz? ;) lekarstwa masz?
wovacuum

przez Razorbladerka_ 11 lis 2009, 17:29
Właśnie nie jest ok... dostałam leki na schizofrenie....
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

przez Razorbladerka_ 11 lis 2009, 19:05
fluanxol on sie nazywa... ale moja lekarka wyslala mnie tez do innego lekarza ktory zajmuje sie schizofrenią i mam tam sie pokazac najpozniej w piątek!!! ...:(

przez magdalenabmw 11 lis 2009, 20:23
Razor nie martw sie, czasem nerwicę leczy sie takimi lekami ! Z tego co Cie znam to Ty nie masz objawow schizofrenii :x :? Wg mnie powinnaś zmienić tą lekarkę bo tylko Cie schizuje niepotrzebnie ! nie martw sie, to napewno nie to.

A ja rano znów zle sie czułam, znów wziełam Zomiran... Godziny w kinie mi sie popieprzyły i nie zdążylismy na Odlot i poszlismy na Terra 3D. A tu relacja:

Szalone ceny (Multikino w dzień świąteczny -11.11) postanowowiło zdziarać ze wszystkich. Moja mała siostra za bilet zapłaciła 22zł (!!!) i to przed godziną 20, ja i mój chłopak 27zł od osoby (bo oczywiście baba nie zapytała czy ulgowe tylko wydruowała odrazu normalne!)! W dodatku baba (która dostała ode mnie gruby opieprz) mówi mi, że NIE ma już mojej rezerwacji bo sie spóżniłam! A to, ze było tysiąc osób w kinie i dwie kasy to nieważne, stałam w kolejce 40min (!!!!!) i ona ma czelność mówić, że mojej rezerwacji już nie ma. Patrzę na ekran- a moje miejsca wolne! Oczywiście zamieszanie, nie wiedzą o co chodzi.. Wkurw, Multikino wstyd !!!! 76zł za 3 osoby!!!
Ale dość moich zali.
Film nudny, przewidywalna fabuła, denny koniec (nie ma to jak happy endy dla dzieci), słabo odczuwalny efekt 3D. Jedyny plus - czasem fajne kolory w animacji i ogólne jej dopracowanie. To nie tylko moje odczucia, bajka sie skończyła a moja 10letnia siostra -Aleeee nuuuudaaa !

Jestem wsciekla. Ale są plusy, dostalam książki na temat tipsow itd żeby se poduczyc, rodzice nawet moga mi kurs zrobic, zajme sie tym na powaznie.
magdalenabmw

przez fobia 11 lis 2009, 20:50
magdalenabmw, paznokcie to dobry biznes :) moja siostra tez robi pazurki i sie od klientek odpedzic nie moze :) w to akurat mysle ,ze warto inwestowac !
Ty mnie tak dziewczyno w kolczyki wkrecilas ,ze maz mi sie powoli buntuje ,ze "znowu musi tam jechac" hehehe

przez magdalenabmw 11 lis 2009, 20:55
Hehhe ciesze sie Fobio :*
Ja paznokcie robię od 2lat, ale teraz już będę zaje*ste robic :) A Twoja siostra ma kurs, czy samouk? A dzialalnosc zalozla? Jeszcze tu mam problem.
magdalenabmw

przez czarnulek19 11 lis 2009, 21:09
czesc wszystkim mam nerwice lękowa lecze sie lekami typu Propranolol 10mg i Afobam ...Głównym problemem jest nieustanny lęk przed wszystkim....w szczegolnosci wyjsciem z domu a niemowie gdzies dalej....Mam uczucie ciaglego przygnebienia lęku mocnych wolnych uderzen i skurczy serca kolatania.....i te okropne dusznosci.....uderzenia gorąca ....zroznicowane cisnienie.....boje sie panicznie wyjscia z domu;////tak mi smutno mecze sie juz 2lata ....i powoli trace nadzieje poniewaz niemam juz nikogo kto by mi pomogl...prosze o odpowiedz;////////////////////// :oops:

[Dodane po edycji:]

szczerze mam juz mysli samobujcze niewiem .......ostatnio stracilem prace....niemam pieniedzy zeby oplacic drobne sprawy typu internet ...abonament i prawo jazdy to jeszcze dolozylo mi do pieca ..;////////tak chcialbym znalesc osobe ky=tora by mnie wspierala i pomagala w trudnych chwilach ale jej niema......trudno mi zyc.....w domu sa ciagle jakies klotnie sprzeczki pomiedzy czlonkami rodziny czego nietoleruje i nielubie poniewaz niekorzystnie jakos wplywa to na moje samopoczucie i zdrowie.tłumaczac rodzicom i rodzenstwu z jaka trudna choroba sie wzmagam ktora tyle mi zniszczyla w zyciu oni sie nabijaja z tego choc niewiedza ze ja w wieku 20latek prawie biore leki na serce;////////////////mam juz dosc zycie jest pelne okrucienstwa i nienawisci u ludzi w stosunku do drugiej osoby ....niewiem dlaczego tak trudno zrozumiec drugej osobie jak jest Cierpieć..;/

przez fobia 11 lis 2009, 21:37
magdalenabmw, siostra samouk, ale tez po kursie :mrgreen: ona w Polsce robila w salonach fryzjerskich - miala swoj kat i swoje klientki a teraz jest w irladii i jest to jej jakby dodatkowa praca . a jak robisz 2 lata to tez juz masz doswiadczenie, ja myslala,ze poczatkujesz ;)
czarnulek19, trafiles na dobre forum - tutaj nerwicowcow nie brakuje- jestem jednym z nich. Jak dlugo bierzesz leki ?? Troche to smutne co piszesz, ze rodzina zamiast Cie wspirac - nabija sie z Ciebie. Bardzo pomaga wsparci bliskiej osoby a jesli nie masz jej w domu - to masz nas tutaj

przez czarnulek19 11 lis 2009, 21:44
leki biore od 2 lat poniewaz mialem problemy z nadcisnieniem lekarz przepisal mi propranolol.....miale setki badan z czego wszystkie wskazywały na pozytywne wyniki zdrowia mego organizmu...nic kompletnie nic niewskazywalo na jakas chorobe ukladu krazenia itp...pogodzilem sie i dopiero teraz po 2 latach uwierzylem iz to cos co zniszczylo mi tak dotychczasowe piekne zycie to tylko glupia Nerwica.........

[Dodane po edycji:]

Wspolczuje wszystkim chorym na tą przypadłość ........chyba niema gorszej choroby niz nerwica ..no moze poza jedna Rak czy cos takiego...lecz wiem jedna zaden lekarz mi niepowie ze z nerwica zyje sie dlugo...tak samo jak cywilizowani ludzie wręcz przeciwnie jezeli chodzi o ,,nerwice lękowa ,, zyje sie bardzo niekomfortowo z bólem płaczem i zapewne niedłuzej...;/

Sortuj wg