Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez wovacuum 07 lis 2009, 18:33
Razorbladerka_, idz koniecznie,dobrze ci to zrobi :D cieszè siè ze lepiej siè czujesz,tak trzymac.a mnie cos w glowie cisnie dzisiaj :?
wovacuum

przez Razorbladerka_ 07 lis 2009, 18:36
Wovuś, a może kawka by pomogła...?? albo wyjscie na powietrze?? :> :*
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez wovacuum 07 lis 2009, 18:38
wrocilam z pracy teraz,mam okres :? mèczè siè strasznie,jestem zmèczona i chyba zjem obiad i siè polozè z lapkiem :smile: kawki wypilam dzisiaj3 :twisted:
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Razorbladerka_ 07 lis 2009, 18:45
co to są 3 kawki hehe moj kochany potrafi 10 dziennie wypić hehe. Heh tez mam okres.... :/ od wczoraj... i tak mi hormony skaczą, że szok... wczoraj ciagle mialam o cos do kogos pretensje z byle powodu ot tak zeby siebie i innych wkurzyc, ale wreszcie jun kers zalozyli nowy i mamy ciepłą wodę więc mogłam poloezec w wannie i zrobilo mi sie od razu lepiej :P
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

przez magdalenabmw 07 lis 2009, 19:00
Razor to pewnie przez PMS takiego doła miałaś ostatnio.
Ja właśnie z zajęć wróciłam, byłam w szkole aż 1,5h :mrgreen: które spędziłam na śmianiu się, a zajęcia są od 10.30 do 20.45 -ha,ha,ha, opieprzam sie ;)
Robiliśmy archetypy ludzkie na psychologi i wyszlo ze facet idealny ma:
duży dom, gruby portfel, dużego penisa i jest wysoki. A idealna kobieta ma duże cyce, jest wysoka i ma długie, proste włosy.

:shock: Jakie to prawdziwe...
magdalenabmw

przez Razorbladerka_ 07 lis 2009, 19:12
Całkiem możliwe, ale totalnie mnie zaskoczyl ten okres bo o tydzien wczesniej niz powinien byc!!!

przez wovacuum 07 lis 2009, 19:16
Razorbladerka_, no to witaj w klubie :twisted:
wovacuum

przez Aldik 07 lis 2009, 20:28
A ja dzis hmm bo ja wiem - wstałem ok 13-14 - troszke popracowałem a tak przed kompem i tv. Sniła mi sie jakaś "piękna" kobieta, piękny sen, nie znam jej, śniło mi sie jakby to była moja dziewczyna, byliśy szczęśliwi i wogóle czułem sie pięknie. Co ciekawe bylo lekarzem i jakoś tak byliśmy w szpitalu i Ona zerkała do pacjentów a co jakiś czas sie przytulaliśy hmm !?

przez present 07 lis 2009, 20:44
Quasi-erotyczny sen ;o

przez Razorbladerka_ 07 lis 2009, 21:05
Aldik, masz chyba jakieś niespelnione fantazje ;)

przez magdalenabmw 07 lis 2009, 23:12
Aldik- mój chłopak miesiąc przed poznaniem mnie miał identyczny sen, tylko że on jeszcze w tym śnie uprawiał z tą kobietą seks. Nie widział jej twarzy, ale czuł że to jego ideał. Równo miesiąc póżniej my sie spotkaliśmy...
Może akurat to przepowiednia ;)
magdalenabmw

przez fobia 08 lis 2009, 01:15
ostatnio mam kiepskie dni ;/ chyba przez to ,ze mam zapalenie oskrzeli i to wplywa na moj stan psychiczny. odczówam lek i rozdraznienie ;/

przez magdalenabmw 08 lis 2009, 02:12
Mam dość. Ogromny ból pleców i nawrót infekcji narządów rodnych. Znów wydałam 60zł i gówno pomogło, do tego spuchłam, boli okropnie i nie mogę chodzić :cry: :evil:
magdalenabmw

przez Aldik 08 lis 2009, 17:03
magdalenabmw napisał(a):Aldik- mój chłopak miesiąc przed poznaniem mnie miał identyczny sen, tylko że on jeszcze w tym śnie uprawiał z tą kobietą seks. Nie widział jej twarzy, ale czuł że to jego ideał. Równo miesiąc póżniej my sie spotkaliśmy...
Może akurat to przepowiednia ;)

U mnie to akurat nie był erotyczny sen ale ekstra hmm moze przepowiednia ehh ale kto chodził na psychoterapie ten wie że sny to nie wróżba a szkoda :)
A dzisiejszy dzień hmm zasnąlem przed 4 wstałem po 14 ehh Wszysto wraca do normy :D. Czuje sie jakos takoś, bywało wiele gorzej.
A ogólnie Madziu to życze Ci zdrówka !

Sortuj wg