Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Lena88 06 lis 2009, 20:50
Dzięki Magda, postaram się zastosować w życiu Twoje rady :) A problem robi się chyba coraz większy, bo nawet nie chcę widywać się z najlepszą koleżanką tylko dlatego, że ona jest chuda, a ja czuję się przy niej tragicznie (mimo że wszyscy jej powtarzają, że powinna wyglądać przynajmniej jak ja, bo teraz jest chodzącą śmiercią) ehhh tak tak wiem, że to głupi problem
Just listen to the music of the traffic in the city
Linger on the sidewalk where the neon signs are pretty
How can you lose?

http://www.youtube.com/watch?v=JyW1smKgJF8

przez Aldik 06 lis 2009, 21:14
magdalenabmw napisał(a):
Aldik- ja tez zawsze wolalam nocne zycie, ale w liceum poprostu nie mialam jak nie spac po nocach bo musialam do liceum dojezdzac 30km i pobudki o 5rano... A gdzie Ty mieszkasz? Czesto jestem w Międzyzdrojach :smile:

Ja mieszkam w Katowicach :) Międzyzdroje zawsze fajnie wspominam, dużo tam jeździlem ale to w latach 93-98 potem do dziś może 3 razy :( Miedzy innymi pewnie z powodu nerwicy np w tym roku nie bylem :(
Kiedyś jak ktoś mnie pytał o droge to myśleli ze miejscowy jestem bo tak dobrze wiedziałem gdzie co i jakie ulice - to w Kato tyle nie znałem hehe:)

przez Razorbladerka_ 06 lis 2009, 21:32
Lenka, też mam identyczny problem... ja praktycznie caly czas jestem na diecie... jeszcze ze 3lata temu wazylam 10kilo wiecej niz teraz... tak od razu nie da sie schudnąć na dłużej... uwierz, troche sie na tym znam... gdy wyjde z domu, przygladam sie kazdej chudej dziewczynie i w duchu jej zazdroszcze i od razu łapie dola bo tak nie wygladam ładnie jak ona.... wiem, to chore... ale gdy przytyje chocby poł kilo to mam okropnego dola i nie chce zeby mnie widzial ktokolwiek!!!
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lena88 06 lis 2009, 21:41
No właśnie, Razo, ja przytyłam na lekach, ciągle je biorę i trudno schudnąć. A przecież każda kobieta chce wyglądać ładnie. Tylko to takie głupie myślenie, bo przecież nie tylko chude jest ładne. W ogóle to mnie się bardziej podobają kobiety lekko zaokrąglone, kiedy widać, że to kobieta, a nie wieszak, a jednak kompleks jest
How can you lose?

przez Razorbladerka_ 06 lis 2009, 21:49
Więc nie chudnij, pokochaj siebie taką jaka jesteś... Mi się podoba i tolerujw tylko chudość... heh
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

przez toksyczna 07 lis 2009, 10:09
Lena88, słyszałaś może o książce "Nie potrafię schudnąć" dr. Pierre′a Dukana ? Mnóstwo osób bardzo chwali jego dietę (wiem, że sami lekarze często polecają pacjentom), daje dobre rezultaty. Książka krąży w necie, jest łatwa do znalezienie, ale polecam zakup, bo jej cena to ok. 20 zł, więc niewielki wydatek. Może poczytaj w wolnej chwili.

Dzień się dopiero zaczyna, poza zmęczeniem po przerywanym wciąż śnie, samopoczucie jak należy. Życzę tego wszystkim.

Pozdrawiam

przez Razorbladerka_ 07 lis 2009, 11:24
Oo, to ja koniecznie poszukam tej ksiązki... Moze nawet dziś.. nie mam zadnych planow na dzis, a to zły znak... dobrze, ze moj skarb ma dzis wolne...

przez wovacuum 07 lis 2009, 12:06
ja tez chètnie poszukam tej ksiàzki :D moze siè uda?na razie chodzè na basen i yoga ale cièzko mi to idzie muszè zaczekac na rezultaty :D co tam u was kobiety?ja dopiero wstalam,spalam 11 godzin,pierwszy raz od 2 lat!!!i zasnèlam o 22giej :D po poludniu do pracy :?
wovacuum

przez polakita 07 lis 2009, 12:40
Lena88 napisał(a): W ogóle to mnie się bardziej podobają kobiety lekko zaokrąglone, kiedy widać, że to kobieta, a nie wieszak, a jednak kompleks jest

Mam tak samo, odrobina kraglosci jest sexy bardziej niz szkielet ;) polecam diete je sie czesto a malo (co 3 godziny) jadlam bardzo malo i bylam caly czas syta. A w ogole nie lubie diet bo lubie jesc :) :) ale gruba nie jestem bo jestem strasznie leniwa i nie chce mi sie gotowac ;)
polakita

przez magdalenabmw 07 lis 2009, 15:04
Ja tak właśnie jem -mało i często. I faktycznie albo trzymam wagę, albo chudnę.
magdalenabmw

przez Lena88 07 lis 2009, 15:07
Ze mną to jest, kurcze, tak, że waga strasznie sie waha, raz niewiadomo kiedy 5 kg do przodu, raz 7 do tyłu, ale to wszystko się zaczęło od kiedy biorę leki i to jest ich duuży minus :?
How can you lose?

przez KasiaMi11 07 lis 2009, 15:51
Cześć Żuczki kochane.Wovka no to miałaś melodie do spania fiu,fiu 11 godz.Ja właśnie od dwóch lat też nie śpię ani dobrze ani długo.Ja mam dzisiaj jakieś duszenie lekkie ale upierdliwe,i nie wiem dlaczego bo juz dawno nie miałam żadnych duszności.A tu masz jak serducho trochę lepiej to duszenie i takie ściskanie w krtani wróciło i mam przez to wk.......e :evil: A jeszcze na dodatek idę na dyżurek nocny,ale przynajmniej w dobrym towarzystwie.

Jakie serce taki lęk...

przez ALEKS*OLO 07 lis 2009, 16:11
Wstałam o 13, mam "świnska" grype , przestalam brac leki ot tak , bo mi sie nie chce, i czuje sie jak zgwałcony pies .... chyba pora wybrac sie do pani doktor , aby mi przetrzepala tylek i sprowadzila do pionu ...

a wogole to jest do dupy czyli depresja nerwicowa wraca hahaha :/
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Razorbladerka_ 07 lis 2009, 18:30
A ja dzisiaj o dziwo mam doskonaly nastrój nie wiedziec czemu.... troche mnie to przeraza bo juz nie pamietam kiedy ostatnio czulam sie4 taka wyluzowana hehe nie wiem skad to sie u mnie wzieloDostalismy dwie propozycje wyjscia dzis gdzies do ludzi i chyba dokądś sie zdecydujemy wybrac... A co! poki mam humor, to warto z tego korzystac tak bardzo jak sie yylko da :D

Sortuj wg