Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez magdalenabmw 04 lis 2009, 15:11
Biedna Wovka :( Palce w gardło i ku chwale ojczyzny ! :lol: ;)

A ja ide dzis do kina, bo moj facet ma urodziny 24 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A ja byłam na tym rtg jeszcze raz. Od razu mnie wzieli, po 3minutach wynik był i rozmowa z lekarzem.
Oczywiscie zadnego guza nie mam :smile: Ale mam cytuje ''Nieznaczne, prawostronne skrzywienie, górnego odcinka kręgosłupa lędzwiowego. Lordoza lędzwiowa, spłycona. Poza tym kręgosłup lędzwiowy i stawy krzyżowo-biodrowe, rtg bez zmian."

Czyli tylko moje skrzywienie z dziecinstwa sie odzywa :D Jestem zdrowa! Tylko jeszcze cytologie musze zrobic, ale wiem ze bedzie okej.

Ale najgorsza byla noc. Niewiem cy łączyc to co sie stalo z nerwicą (jak myslicie?) ale bylo tak:

Musialam wziąść tabletki na przeczyszczenie na te rtg. I wzielam. Cala noc strasznie bolal mnie brzuch, masakra. Wkoncu wstalam, poszlam do lazienki ok 5 rano i..... zaczelam tracic przytomnosc ! Zrobilo mi sie czarno przed oczami, mroczki, utrata słuchu.masakra.. mialam wrazenie ze wychodze z mojego ciala! Juz sie balam ze to nerwica i ze znowu mi sie derealizacja właczy ! :cry: Ledwo dalam rade dobiec po omacku do pokoju i krzyknac " Michał, karetka!...." i upadlam na podloge. Tętno 300/300 , zimny pot, drgawki, okrutny szum w głowie...

Jak myslicie, to nerwica czy te tabletki tak podzialaly ? (lakarz powiedziala ze na moj organizm wystarczylo jedną zjesc a ja wzielam 3 tak jak mi w aptece kazaly).

Prosze Was o odpowiedz, co mylicie ? to nerwica taki matrix mi zrobila? :cry:
magdalenabmw

przez wovacuum 04 lis 2009, 15:22
madzia moze leki a moze nerwica?duzo emocji ostatnio przezylas,bylas spièta,rozdrazniona itp.na pewno nic powaznego :D nerwy!!!nie panikuj pamiètaj :D
wovacuum

przez Razorbladerka_ 04 lis 2009, 15:29
Madzia, a jak te na przeczyszczenie sie nazywają?? Bo ja brałam takie jedne calkiem niedawna na problemy z zoladkiem i tez mi kazali po 3 wieczorem brac ale potem noc byla koszmarna i az chlopak pozniej ze mną do łazienki chodził tak mi słabo było po nich... więc to moze te same?
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 04 lis 2009, 15:34
Razorbladerko - Radirex . Właśnie tak myślę, bo w sumie gdyby to był atak nerwicy to chyba nie byłby taki gwałtowny i szybko by nie przeszedł... no i w sumie nie czułam paniki...

Ech :( Wazne, ze juz jest lepiej choc nadal troche słabo sie czuje ;) Ale ciesze sie cholernie ze zadnych guzow nie mam, tylko zwykłą lordozę ! Ide zaraz jakiegos torta moze upieke, albo ciastka chociaz dla Misia :smile: A do kina idziemy na Oszukac Przeznaczenie 4 3D :D
magdalenabmw

przez tet 04 lis 2009, 15:35
Magda to z głodu pewno!
tet

przez magdalenabmw 04 lis 2009, 16:02
Ale kolacje normalnie zjadłam wczoraj :cry: :?
magdalenabmw

przez Razorbladerka_ 04 lis 2009, 16:30
Eeee to nie masz sie co martwic, to po tych paskudnych tabletkach ziołowych!!! Jadłam je -są paskudne i smierdzą! bleeeh od samego zapachu mozna pawia puscic.... :/
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

przez magdalenabmw 04 lis 2009, 16:46
Ty te same brałaś? No śmierdzą strasznie :? Ale nie myślałam że aż przytomność mogę stracic po ziołach! I tak masakrycznie mnie brzuch bolał.

A jak u Was pogoda? w Szczecinie dziś pierwszy raz śnieg padał i biało jest. Mój luby narzeka że piękny prezent dostał na urodziny, nie cierpi zimy a tu akurat dzisiaj... Brr jak zimno.
magdalenabmw

przez Razorbladerka_ 04 lis 2009, 17:48
Te same, te same Madzia brałam... Ja jak pierwszy raz je wzielam na wieczor to kolejny dzien caluski w lozku, taka bylam osłabiona...

Byłam niedawno na spacerku małym i strasznie wiało... i raz na jakies pol minuty cos bialego spadalo z nieba hehe ale nic nikomu nie mowilam, ze to widzialam, bo jeszcze by pomysleli ze jakas wariatka jestem hehehe
A ja śnieg uwielbiam :D zwłaszcza gdy tak mocno sypie - cudny widok :D :D :D

przez Lena88 04 lis 2009, 21:05
Ohhh ja też uwielbiam śnieg i właśnie pierwszy raz u nas pada :D Jest tak pięknie. Jutro koniecznnie trzeba się opatulić i wyjść na spacer :mrgreen:
Aaa, Madziu, czytałam o Twoich wynikach, cieszę się, że to nic groźnego :smile:
Just listen to the music of the traffic in the city
Linger on the sidewalk where the neon signs are pretty
How can you lose?

http://www.youtube.com/watch?v=JyW1smKgJF8

przez bliksa 04 lis 2009, 22:52
makabra, mialam taki atak w autobusie, ze 2 godziny dochodzilam do siebie, dalej mam miękkie kolana i jestem na granicy paniki :cry:
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez tet 04 lis 2009, 22:53
bliksa, biedactwo.. tulimy :!:
tet

przez bliksa 04 lis 2009, 22:55
tet, ja chyba umieram, wiem, ze pewnie sobie wkręcam ale za chwile mi sie cos stanie chyba :-|
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez Razorbladerka_ 04 lis 2009, 22:59
Oj nie umrzesz bliksa, na pewno nie umrzesz!! A może zajmij się czymś, poczytaj...?

Sortuj wg