Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez slitzikin 28 paź 2009, 11:04
wovacuum - niestety moja się skończyła... muszę firmową Lipton. Strasznie mi nie smakuje, ale jest za darmo :).

A normalnie mam słoik na biurku z mieszanką zielonej, czarnej madras i earl grey.

No długo, długo, bo z koleżanką na basen idziemy o 18. Ja w ogóle dużo pracuję, ale w tym tygodniu powybieram nadgodzin i będzie przyjemnie. A Ty jaką pijesz?

przez wovacuum 28 paź 2009, 11:11
Japan kukicha Extra:niedobra jak cholera ta herbatka ,ale podobno uzdrawia :twisted: :twisted: oczyszcza i cos tam jeszcze :D
wovacuum

przez tet 28 paź 2009, 11:50
Witam All. Znów się nie udało wstać o rozsądnej godz. Rano najlepszy sen.. :roll:
tet

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 28 paź 2009, 11:54
o to masz fajnie :D a jakas szkola albo praca?
wovacuum

przez marcjanna 28 paź 2009, 12:01
Wczoraj miałam atak, dziś cały dzień mdłości, depresja, dół się załączył, że jestem gówno warta i Bóg wie na co choruję. Odniosłam siusiu do laboratorium i jadę niedługo do okulisty, bo męczyły mnie potworne bóle oczu. Sił brak. I wyć się chce, i wyć. I wyć.
Może zastosuję próbną antybiotykoterapię, jeśli wykluczą SM.

przez tet 28 paź 2009, 12:01
Jakaś szkoła tam jest, ale nie dziś.. wiesz 5 rok. Mogę chodzić w kratkę, trzeba by poszukać pracy ale z takim "nerwowym leniem" to ciężka sprawa :-|
tet

przez slitzikin 28 paź 2009, 12:02
wovacuum napisał(a):Japan kukicha Extra:niedobra jak cholera ta herbatka ,ale podobno uzdrawia :twisted: :twisted: oczyszcza i cos tam jeszcze :D

E tam, lepiej pić smaczną - poprawia samopoczucie przez wprowadzania miłego nastroju do organizmu :)

przez wovacuum 28 paź 2009, 12:10
tet, jestes ze Slàska? ja tez,ale obecnie na emigracji,z pracà chyba cièzko na Slàsku czy cos siè zmienilo w przeciàgu 3 lat?

[Dodane po edycji:]

za 15 minut lecè do pracy a tez mi siè dzis nie chce :D
wovacuum

przez tet 28 paź 2009, 12:18
Hah wovacuum, ciężko i coraz ciężej. Nawet komunikacji sprawnej nie ma bo.. non stop kradną trakcje :P Także rozkoszuj się emigracją i lekkiego dnia w pracy ;)
tet

przez wovacuum 28 paź 2009, 12:21
dzèki ja tez zyczè milego dnia :D
wovacuum

przez Venus 28 paź 2009, 13:38
Witajcie moje żuczki kochane :mrgreen:

U mnie dzień zaczął się atakiem, ale to pewnie po wczorajszej jeździe autobusem.
Nawrót nerwicy rok temu właśnie miał miejsce w autobusie, bardzo się wtedy przestraszyłam
no i coś mi tam jeszcze w podświadomości siedzi, ale nic to. Mam to gdzieś! :mrgreen:
Ogólnie czuję się dobrze, humorek dopisuje, zaraz lecę po coś do jeścia bo w lodówce tylko
światło :mrgreen: Zajrzę do Was później. Miłego dzionka wszystkim, buziole! :P :mrgreen: :D
Bla bla bla...

przez Voytek 28 paź 2009, 14:38
A ja mam nawet sporo energii,tylko że jak zawsze miałem pełno celi powytyczanych,tak dzisiaj nie wiem co robić ze sobą,czym się zając.Pogubiony się czuję,jakby mnie ktoś w stanie nieważkości zawiesił.Czytam ostatnio książkę o pozytywnym myśleniu (Norman Peale,"Możesz jeśli myślisz że możesz").Jak każda książka o pozytywnym myśleniu zdaje się być pełna oczywistości,ale najwidoczniej to co najoczywistsze najłatwiej zapominam.Ogólnie mam bałagan w głowie,muszę go uporządkować i oczywiście znowu się obawiam że uporządkuję go nie tak jak powinienem.Miłego dnia życzę
"Po pierwszym ad personam kończę dyskusję."

przez Ridllic 28 paź 2009, 14:42
a kicha mnie głowa boli ale już po pracy więc ciepła herbatka i łóżeczko nie fajne te przeziębienia :(
Ridllic

przez KasiaMi11 28 paź 2009, 16:23
Cześć wszystkim.Dzisiaj jestem trochę zmęczona tym wszystkim.Przerobiłam jedną duszność,parę potknięć serca ale o dziwo lęku brak.Chyba to zasługa seroxatu,normalnie to już bym latała na pulmunologię albo na kardiologię,w najgorszym razie na jakiś parszywy SOR.Ale co tam, w nosie mam już te głupie ataki.Trochę mam wrażenie jakbym robiła krok do przodu a następnie pięć do tyłu.I strasznie mam dzisiaj ochotę na alkohol,mężuś z pracy dzwonił i zaproponował mi wieczorek z winkiem albo piwkiem.Pewnie chciałby biedak żebym była łatwiejsza :mrgreen: A mi się nie chce winka ani piwka tylko czystej zmrożonej wódki i chociaż wiem że mi nie wolno to rąbnę sobie drinia o i tyle :D Pozdrawiam przeziębionego Ridllica.

Jakie serce taki lęk...

Sortuj wg