Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Honey_lady 27 paź 2009, 12:06
Magda, nie wiem jak jest w Szczecinie, ale my tutaj z Wrocka troszkę się zawiedlismy. Coś w nas zostało rozgrzebane, nie było czasu zeby dokończyć, bo sesje są 45 min, a osób w grupie ok 10-12, tak więc na swoja kolejke trzeba było czekać tydzień, a nerwy nas zjadały. W czasie terapii somatyzmy takie wielkie wyszły u mnie i u kilku osób, byłam nawet z serduchem na pogotowiu, bo myslałam juz że mnie sesja wykończyła na amen:)
Podsumowując, z 9 osób które dotrwały do końca może cztery są zadowolone z jakiś tam efektów. Na końcu terapii powiedziano nam, że nie zawsze nasze oczekiwania co do skuteczności terapii są realizowane. Ale jesli chcesz to próbuj, wydaje mi się, ze dobre efekty daje dla ludzi z fobia społeczną. Ja mam mieszane stany lekowe (nerwica lękowa z myslami natretnymi) i u mnie taka terapia sie nie sprawdziła. Zresztą może doszperałam sie jakis tam powodów mojej nerwicy, typu zaburzone relacje w rodzinie, ale nie uzyskałam odpowiedzi zwrotnej jak to zmienić. No bo to juz nie ten typ terapii. Od tego jest behawioralna podobno. Zrobisz jak zechcesz, może Tobie sie powiedzie. ja nie jestem zadowolona i koniec. Myslę, że takie same efekty miałabym po tygodniu intensywnej terapii psychodynamicznej (sesje codzienne ) i nie potrzebowałabym na to 3 m-cy...

przez magdalenabmw 27 paź 2009, 12:41
Koturre- zgadzam sie ze wszystkim co napisales :smile: Kosociągi :P
Wovka- piękny i optymistyczny avatar :D A do ktorej w pracy siedzisz?
magdalenabmw

przez wovacuum 27 paź 2009, 12:48
w pracy bèdè do 18 tej w domu po 19 :smile: zwariwlabym bez pracy,ze szczotkà poganiam sobie i od razu mi lepiej,moze praca malo ambitna ale kasa fajna,poza tym nie znam niderlandzkiego wièc o lepszej pracy na razie nie mylè,poznam jèzyk;poszukam lepszej :D
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez aga1978 27 paź 2009, 12:54
MÓJ DZISIEJSZY DZIEŃ? hmmm,jak wszystkie.Cudem ruszyłam się do sklepu po gazetę.Ogłoszeń o pracę fuulllll- żadne dla mnie.Siedzę już prawie nałogowo przy komie,objadam się ciastkami(= że nie tyję od nich-powinnam się cieszyć),muzyki słucham,monotonia mnie rozwala..........

przez magdalenabmw 27 paź 2009, 14:02
Aga- ja to samo, identyko.
Wovka- więc jak, zostajesz tam na stale juz??? na amen?
magdalenabmw

przez bliksa 27 paź 2009, 14:19
:-|
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez slitzikin 27 paź 2009, 14:20
magdalenabmw napisał(a):Koturre- zgadzam sie ze wszystkim co napisales :smile: Kosociągi :P

A ja się nie zgadzam :). Widać trafiłem na bardzo dobrą babkę.

A co do kasy powiedziałem dzisiaj, że nie mam na następne dwie wizyty. Powiedziała, że nie muszę płacić, zapłacę jak będę miał. Najważniejsze czy chcę chodzić czy nie. I co? :)

A że partaczy jest w każdym zawodzie od groma to też wiem.

edyt: chociaż nie, zgadzam się z rzeczami o tym co nam może pomóc wyjśc ze stanów nerwowych, przyjaciele, ruch, to wszystko prawda, ale czasem cięzko samemu znaleźc sobier siłę na to, by do tego dojść i wtedy dobry psychoterapeuta/psycholog może się okazać niezbędny. Nie każdy chce iśc do psychiatry i wcinać leki. Ja nie chcę na ten przykład.

przez tet 27 paź 2009, 14:25
bliksa widzę low-nastrój nadal dokucza.. u mnie podobnie. Zbieram się w sobie od kilku dni, żeby ruszyć 4 litery ale nic a nic mi to nie wychodzi
tet

przez bliksa 27 paź 2009, 15:01
oj skąd ja to znam :-|
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez Koturre 27 paź 2009, 15:15
slitzikin napisał(a):
magdalenabmw napisał(a):Koturre- zgadzam sie ze wszystkim co napisales :smile: Kosociągi :P

A ja się nie zgadzam :). Widać trafiłem na bardzo dobrą babkę.

A co do kasy powiedziałem dzisiaj, że nie mam na następne dwie wizyty. Powiedziała, że nie muszę płacić, zapłacę jak będę miał. Najważniejsze czy chcę chodzić czy nie. I co? :)

Stary - gratuluje, ale czy ona Cię aby nie kocha? :D
spokojnie - taki żarcik, pozdrawiam.
Koturre

przez Venus 27 paź 2009, 17:55
No u mnie dzionek super - kupiłam sobie dwie paletki cieni Inglota :mrgreen:
Tylko kiepsko z ciuchami. Nie wiem gdzie w Szczecinie można fajne ciuchy dostać :?
Tak poza tym to poszłabym na solarium, ale przy lekach to chyba trochę nie bardzo :?
Bla bla bla...

przez mała defetystka 27 paź 2009, 18:12
byyłam rano na zajeciach, na popołudniowe nie poszlam. Ale w sumie miły dzien dla odmiany dziś :)

przez magdalenabmw 27 paź 2009, 18:34
Venus - no jak to gdzie, w Galaxy :smile:
Ja tam ciuchy na Allegro kupuje.
magdalenabmw

przez mała defetystka 27 paź 2009, 19:15
no i po miłym dniu :cry: :(

Sortuj wg