Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez IceMan 19 mar 2007, 23:30
Wiaterku! Obrazek Wspaniale, że nareszcie jesteś :D
Przyjaciel forum

przez wiatr 19 mar 2007, 23:36
Makciu kochana a mnie najbardziej smakuje studencka , no to chyba jutro z rana przy kawusi zrobimy sobie gryza. A może by tak po całej czekoladzie. Tyle w niej magnezu. Chyba tak raz w miesiącu po całej to nie grzech :mrgreen:

Acha- Makciu ta Twoja skromność ;) i za to bardzo , a to bardzo Cię lubię.

Och! Jacy Wy Wszyscy jesteście kochani.Jestem niezmiernie szczęśliwa że Was poznałam. Poprzednio moje życie było zupełnie puste, zagmatwane , bez jakiego kolwiek wyrazu. Ten wątek opiszę przy innym temacie. ten wieczór jest najlepszym moim wieczorem bo jestem już z Wami ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez depresyjny86 19 mar 2007, 23:48
Nareszcie wrócił nasz Wiaterek!!!!!!....tęskniłem bardzo.....dobrze,że już jesteś z nami ;)
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiatr 20 mar 2007, 00:10
Kochani Wy za chwileczkę myk do spania, a ja muszę przejrzeć co u Was się działo. U kochanej Roży, maiev i innych. Posiedzę sobie jeszcze Jutro zapewne popołudniu będę się starała nadrobić zaległości.

Kochany człowieku nerwico również bardzo tęskniłam za Tobą i wiesz doskonale że wierze w Ciebie .Piotr ściskam Cię mocno i tak byś na jutro był przygotowany na zajęcia lekcyjne ;) Pa do nynania. ;)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:01 am ]
nunus85 napisał(a):skoncze terapie najprawdopodobnij około konca maja wiec bedzie juz prawie sesja i efektywnie bede mogl sie rozgladac za czyms dopiero w wakacje...

Kochany nunus85 jak widzę to 2,5 m-cy, mam tu na myśli sesję, ktora równiez jest bardzo ważna w Twim życiu. I ten czas wykorzystasz calkowicie dla siebie by z głowa podniesioną stanąć przed ,, doktorkiem" i zdając wszystkie egzaminy. Jest to sporo czasu i świetny moment. Tak trzymaj.
Acha. Z doswiadczenia wiem, pomaga to forum, dodaje wiele sił i pewności siebie, pod warunkiem,że jesteśmy aktywni. Dzieląc się z Wszystkimi naszymi emocjami, wydażeniami jakie kazdego dnia nas czekają. A wiemy oboje bywa różnie.Każdego dnia staraj się iść małymi krokami do przodu, pamiętając by nikogo na tej drodze nie skrzywdzić. Sama tak postępuję, starając się bardzo. A jak już mi jest bardzo ciężko natychmiast wpadam na forum. Ci wszyscy ludzie doskonale mnie rozumią.Dodają mi sił bym nie zeszła z tej raz 100% wybranej drogi.Czego i Tobie z calego serca życzę, byś nigdy a to nigdy z niej nie zszedł, a kazdy dzień przynosil na twojej twarzy uśmiech. Nawet jak na początku troszeczkę niech będzie skrzywiony, ale z czasem będzie cieply, lagodny. ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez Róża 20 mar 2007, 10:40
Makciu-masz piękne oczy :D ,w ogóle wszyscy jesteście piękni,a zdobi was najbardziej młodość ,doceniajcie to i nie marudźcie,że coś wam się nie podoba.Młody człowiek,choćby był niezgrabny,otyły,czy jakiś tam-i tak jest o wiele piękniejszy niż ten w drugiej połowie swojego życiorysu :D Tak a propos,ja się ostatnio troszeczkę podłamałam z tego powodu.Otóż mój mąż zrobił mi znienacka zdjęcie i natychmiast skasował twierdząc,że wyszłam paskudnie(tak tak tymi słowami).Niepotrzebnie to mówił,nie wiedziałam przecież,że zrobił mi to zdjęcie :( .
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez wiatr 20 mar 2007, 12:50
Kochana Różo postaraj się spojrzeć na to wydarzenie jakby z innej strony, sądzę bardzo pozytywnie. Otóż mam na myśli, Twojego męża, na jego wrażliwość na piękno, (tz. to przecież Ty ) który jest calkowicie przekonany,że tak pięknej osoby nie ma na świecie oprócz Ciebie i zapewne przyuważyl jakąś, być może jakiś cień, lub kosmyk włosów nie w tym miejscu natychmiast podjąl decyzję o skasowaniu natychmiast tego zdjęcia . Przecież doskonale wie jaka jesteś piękna i taka zawsze pozostaniesz dla niego. Taką Cie widzi i będzie widział.
Sory. Ale uśmiechnij się pocałuj swojego męża ( nic mu nie mów na temat tego zdjęcia) i nawet ośmielę się napisać masz wrażliwego męża na piękno i nie ma tajemnic przed Tobą. A w malżeństwie cecha ta jest najważniejsza. ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez Róża 20 mar 2007, 15:02
Wiaterku i co ja bym bez ciebie zrobiła :D A wiesz nie przyszła mi do głowy taka interpretacja.Jasne,że nic mu nie powiedziałam,przemilczałam i zrobiłam dobrą minę do złej gry,ale coś mnie ukłuło w serce.Ech ci mężczyźni :roll:
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 20 mar 2007, 17:00
Kulde dzisiaj cały dzień pełen lęku i niepewności .....w sumie to nie lęk tylko strach.....cały dzień strach o swoje życie....kulde musze znależć w końcu nowego psychologa bo inaczej zwariuje.... :cry:

przez IceMan 20 mar 2007, 19:09
Różo... nie masz się czym przejmować ;) Każdy, nawet najpiękniejszy człowiek świata może paskudnie wyjść na zdjęciu. Takie są zdjęcia z zaskoczenia. Włącz sobie jakiś film na komputerze lub DVD i wciśnij kilka razy pauzę w trakcie filmu - gdy widać twarz jakiejś osoby (aktora, aktorki). Wychodzą tragicznie, choć są uwielbiani przez ludzi i niektórzy nawet znajdują się na listach najpiękniejszych ludzi świata. Jedno zdjęcie nic nie znaczy. Nie łam się ;)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:11 pm ]
człowiek nerwica napisał(a):cały dzień strach o swoje życie

... :? a co się stało? Nie pisałeś o takich lękach - chodzi Ci o lęk przed śmiercią lub lęki egzystencjalne?
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 20 mar 2007, 19:20
Przed śmiercią mam lęki przede wszystkim.... boje się ze podwyższe sobie ciśnienie i wylewu dostane :cry:
Pisałem o tym w innym temacie.O tych lękach przed śmiercią to wole nie pisać często bo jak to robie to jakoś tak dziwnie mi się robi......a do nie dawna wszystko było ok już takich lęków nie miałem,a tu znowu sie pojawily...

przez IceMan 20 mar 2007, 19:51
Darek, jakoś (sorki) nie mam natchnienia do pisania (czekam z tęsknotą na jego powrót). Tylko przypomnę Ci to, co ważne: wiara w siebie i chęć walki z tym. Oby Cię nie zawiodły. To, że masz teraz te lęki, nic wielkiego nie znaczy. Raz już je zwalczyłeś i miałeś spokój - widać, że jest pora na pokazanie drugi raz, co potrafisz.
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 20 mar 2007, 19:58
Walcze z tym i wierze,że uda mi się pokonać te lęki...po prostu nie zawsze sie udaje wygrywać z nimi....raz one są silniejsze raz ja...teraz są silniejsze ode mnie ale niedługo to ja będe znowu je miał pod kontrolą ;)
A z tym brakiem natchnienia to też tak mam czasami. ;)

przez IceMan 20 mar 2007, 20:05
Po prostu co nieco mnie dziś zdołowało i stąd brak natchnienia. Tak to piszę jak zahipnotyzowany. Dobrze, że masz takie podejście co do lęków. Właśnie raz ty jesteś górą raz one i to najzdrowsza sytuacja w trakcie leczenia nerwicy (moim zdaniem).
Przyjaciel forum

przez Róża 20 mar 2007, 20:14
Piotrek dzięki,taka moja głupota i przewrażliwienie :( Ale mam prośbę do ciebie-jeśli coś ci nie wychodzi lub masz jakiegoś doła,dziel się z nami.Razem łatwiej jest znieść niepowodzenia i dołki,a jeśli rozdrobnimy je na kawałeczki,to znikną zupełnie ;)
Przyjaciel forum

Sortuj wg