Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Karen31 22 paź 2009, 18:29
Witam

byłam dziś na 2 wizycie u psychologa.
Poszły 2 paczki chusteczek higienicznych. Ale chyba do czegoś zaczynamy dochodzić.

A tak ogólnie to w pracy mnie zdenerwowali, na dzieciach się wyżyłam i tyle.

pozdrawiam

przez magdalenabmw 22 paź 2009, 18:43
Venus mi to samo po glowie chodzi, chcialabym troche na swoje wydatki zarobic i dolozyc do biznesu..
Powiem Ci czego ja probuje:
maluje obrazy i je sprzedaje, robie bizuterie, czasem cos uszyje..
Tez myslalam o jakiejs pracy w domu, ale u nas nie ma zadnych ogloszen... u nas, kochana Venus, tzn w Szczecinie :)
magdalenabmw

przez bliksa 22 paź 2009, 18:46
a ja zaczynam opiekowac sie starszym panem, przejme tę prace po mamie bo wyjezdza za granicę. i w sumie powiem wam , ze luzik, 2 zastrzyki dziennie, 2 pobierania krwi, jedzonko o stałej porze i reszta dnia wylegiwanie sie na kanapie i oglądanie animal planet z dziadziem u boku :D
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 22 paź 2009, 18:51
zyc nie umierac bliksa :D madzia malujesz obrazy?jakie?pochwal siè :D razobladerka zalozyla dzis mam talent to tam cos popisz o swoich talentach :smile:
wovacuum

przez magdalenabmw 22 paź 2009, 18:54
Jakie tam talenty Wovko :oops: Poprostu bylam w Liceum Plastycznym i sprawia mi to przyjemnosc, tak samo rzeżbienie czy wogole zajęcia manualne...

To moze byc sposob na zarobek, ale hm raczej nie za dobry, jesli wogole.. Materaly są strasznie drogie..

p.s. Kupilam dzis Zomiren SR 0,5 mg doraznie zamiast Xanaxu :)ponoc to samo..
magdalenabmw

przez bliksa 22 paź 2009, 18:58
magdalenabmw, dla mnie jak nie ma napisane XANAX to na pewno nie to samo ;)
Przyjaciel forum

przez wovacuum 22 paź 2009, 19:07
ja kobitki bez lekow ale jutro wybieram siè do lekarza bo nie mam ochoty na seks wcale :? :? to mnie przeraza;a moj luby to taki faajny facet;jak to bliksa mowi na bzykanie?dunga dunga :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
wovacuum

przez kasienka-f- 22 paź 2009, 19:14
POMOCY!!!!!
Witam was serdecznie.Jestem nowa na tym forum ale potrzebuje waszej pomocy,bo nie radze sobie ze soba!!!! Mam straszliwe leki i nie umie sobie poradzic.Czy to sa objawy nerwicy???????????czy jest ktos kto tez ma tak jak ja?????
Boje sie wyjsc z domu,bo jest mi slabo,boje sie ze zeraz cos mi sie stanie,ze zemdleje.Pare dni juz meczy mnie mysl co bedzie jak wszyscy umrzemy.Co potem?Nie umie sobie wyobrazc tego...jak juz mnie nie bedzie.....!!!!Bardzo sie tego boje......nie umie sie odnalesc.Wiem ze kiedys tak sie nie czulam a teraz z dnia na dzien jest gorzej!Kiedys balam sie ze jestem na cos chora....a teraz boje sie smierci.....POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przez bliksa 22 paź 2009, 19:26
kasienka-f-, czy ktos znas tak ma? no jasne, ze tak ! bylas u specjalisty?

wovacuum mam ten sam problem, ide w srode i uprzejmie doniosę mojemu psychiatrze o braku zainteresowania dunga dunga ;)
Przyjaciel forum

przez kasienka-f- 22 paź 2009, 19:32
bliksa - nie bylam teraz ale bylam rok temu u psychiatry i dali mi tylko psychotropy...choc i tak nie pomagaly....to je odstawilam.I stwierdzam ze byly chwile ze bylo lepiej ale nie bylo chwili ze bylo dobrze jak dawniej.Mialam stresy w ostatnim czasie i to badrzoOOOOooo.... moga byc one powodem tego.Najgorsze jest to ze ja nie pamietam jak to jest byc normalna jak kiedys.....

CZY KTOS MOZE MI POWIEDZIEC JAKIA JEST JEGO WIZJA GDY CZLOWIEK UMIERA???? Ta mysl mnie ciagle meczy.W mojej glowie czuje zamulenie...nawet nie znam naprawde slowa by okreslic jak sie czuje!A najgorzej ze moj maz mi ciagle mowi,przestan to przejdzie a ja tymbardziej czuje sie bezradna bo widze ze on mnie nie rozumie....nie rozumie jaka jestem bezsilna.Prubuje mowic sobie ze jestem silna i ze znow bedzie dobrze ale nic sie nie zmienia.Ten codzienny lek spedza mi sczescie sprzed oczu.......

przez bliksa 22 paź 2009, 19:40
kasienka-f-, ja mialam taki okres, ze bylam pewna, ze umieram i pisalam nawet listy pozegnalne do rodziny. nie da sie tego opisac slowami, po prostu czlowiek siedzi i czeka na smierc a tu zonk, przechodzi samo. leki moze łykalas za krótko? jakie to byly tabletki i ile je bralas? normalnie zaczynaja dzialac po ok. 3, 4 tyg.
Przyjaciel forum

przez wovacuum 22 paź 2009, 19:42
bliksa a na dunga dunga tez leki tak powoli dzialajà?? :shock:
wovacuum

przez magdalenabmw 22 paź 2009, 19:55
Seks to jest Mini POM POM a nie Dunga Dunga :P
Tez ostatnio nie mialam ochoty, ale przechodzi... Moze sprobujcie jakiejs fajnej bielizny erotycznej, kolacja przy swiecach, zabaki z sex shopu, jakis wibrator czy cos?

Blikso- ja tez nie wierzylam ale faktycznie Zomiren ma identycznie ten sam sklad co Xanax i jest o polowe tanszy :)

Kasiu- mozesz nam w myslinikach wypisac swoje objawy? Wygląda na nerwice. Jakie leki bralas? Jak dlugo? Chodzilas na terapie?
magdalenabmw

przez Korba 22 paź 2009, 20:25
dziwny dzień..... dziwnie się czuję, wszystko jest dziwne...
Korba

Sortuj wg