Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez magdalenabmw 16 paź 2009, 21:02
Wova- masz jeszcze dwa dni z córą, zacznij sie martwic jak będzie jechać ;) A i tam nie martw sie za mocno, przeciez wyjechalas dla niej, dla WAS. Tak?
Spedzcie dzis fajny wieczor, dvd, popcorn, chpisy, melisa!
Napewno Ci sie poprawi :)
A pogode jaka masz? U nas 4stopnie i powodzie, to chya i tak nie masz gorzej ? ;) trzymaj sie, nie jestes sama!

p.s. Wszystkim lękowcom ktorzy czasem muszą zająć czyms mysli aby nerwica dala spokoj polecam grę komputerową Art of Murder 2 Klątwa Lalkarza. Wciagnela mnie na maxa :)
magdalenabmw

przez Donkey 16 paź 2009, 21:27
U mnie dzien mija bardzo leniwie!
Jak było cieplutko to wychodziło się na spacerki przyjemnością :(
A teraz tak zimno że strach wychodzić !

przez wovacuum 16 paź 2009, 21:46
dzièki magda tak wlasnie robimy :smile: chrupki,dvd itp.oglàdalysmy rowniez zdjècia z wakacji :D juz mi lepiej.a pogoda u nas wariuje,ale nie jest tak zimno jak u was,pozdrawiam :D
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 16 paź 2009, 22:58
magdalenabmw napisał(a):Korba- więc to TY jestes odpowiedzialna za stann polskich dróg i ilosc autostrad? :evil:

;)

ja? a co ja mogę - taki mały miś.......... :mrgreen: ja pracuję w sektorze prywatnym, nie rządowym
Korba

przez wovacuum 17 paź 2009, 13:07
witajcie ludziska,jak wam mija dzionek??u mnie bez wièkszych emocji,to nawet dobrze :smile: juz nie wrzeszczè i nie placzè jak wczoraj :smile: obzeram siè chlebkiem waza z tlustym serkiem topionym :smile: ale hipokryzja ha ha;pozdrawiam :D
wovacuum

przez iryss 17 paź 2009, 21:08
Może mi ktoś powiedzieć czy drgawki to tez objaw nerwicy??
Dziś napisała do mnie osoba która mnie bardzo zraniła jakiś czas temu i bardzo się zdenarwowalam i trzęsłam sie jak galareta jak nigdy choć w domu było ciepło dygotałm jak oszalała....
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

przez wovacuum 17 paź 2009, 21:17
iryss ja tez tak mam i wiele innych osob na tym forum niestety :smile: to tylko emocje moja droga :smile: i to na pewno objaw nerwicy.czy teraz w chwili obecnej tez masz takie objawy?jest cos co mogloby ciè uspokoic?napisz :smile:
wovacuum

przez iryss 17 paź 2009, 22:11
w tej chwili już nie ale to trwało dosyć długo aktualnie mam wrazenie ze jestem bardzo osłabiona fizycznie niemam na nic siły jabym conajmniej 8h spedziła na jakimś polu pracując...ale to moze być skutek anemi na którą choruje od roku...niema takiej rzeczy która jest wstanie mnie uspokoić

przez wovacuum 17 paź 2009, 22:22
no coz,ale dalej nie piszasz kiedy bylas u lekarza?i od jakiego czasu bierzesz leki :( nerwica ciè oslabia i to bardzo,tak myslè ale ja nie jestem specjalistà.postaraj siè i wez siè w garsc :smile: i do lekarza idz :smile: jak bèdziesz taka bierna to nic nie wskurasz;znam to z autopsji.postaraj siè zmobilizowac i do psychologa bàdz psychiatry zawitaj.trzymaj siè cieplo :smile:
wovacuum

przez magdalenabmw 17 paź 2009, 22:34
Iryss- tak, drgawki wystepuja w nerwicy. Najczesciej po tym jak cos nas baaardzo zdenerwuje. A po drgawkach (lub przed) przewaznie wystepuje atak.
magdalenabmw

przez iryss 17 paź 2009, 22:55
Niebyłam nigdy u lekaza..i nieprzyjmuje zadnych leków tylko jakieś tabletki uspokajające ziołowe

przez magdalenabmw 17 paź 2009, 23:11
Wybierz sie do psychiatry, chociaz po diagnoze ze to nerwica. A leki nie zawsze są konieczne.
magdalenabmw

przez iryss 17 paź 2009, 23:57
Skoro leki niezawsze są konieczne to co ta doagnoza da?
niemoge pujśc sama bo jestem niepełnoletnia mam 16lat...trzeba iśc z rodzicem?

przez magdalenabmw 18 paź 2009, 00:15
Nie, nie trzeba. Mozesz isc sama. Zarowno panstwowo jak i prywatnie.

Musisz isc , diagnoza jest konieczna. Po co? Bo byc moze nie masz nerwicy tylko jestes chora na cos innego ( w co watpię), sama sobie diagnozy postawic nie mozesz.
Jestes jeszcze bardzo mloda i masz szanse na wylecznie o ile pojdziesz do lekarza. Leki czasem nie są konieczne a czasem są, ale jak jest z Toba to moze stwierdzic tylko psychiatra, nie Ty czy my. Byc moze powinnas tez isc na psychoterapie. Leki napewno pomagają w leczeniu. Samo sie nie wyleczy, wierz mi. Ja teraz lekow nie biore, ale to nie znaczy ze wierze w to, ze wylecze sie sama. Nerica to choroba ktora postępuje i sie rozwija. Nie leczona moze miec tragiczne skutki. Rozumiem ze masz 16 lat, moze jestes w czasie buntu i myslisz ze sama sobie dasz rade, ale tak wcale nie jest. Idz do lekarza, na poczatek mozesz isc do rodzinnego, on Cie pokieruje dalej.
magdalenabmw

Sortuj wg