Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Evva 09 paź 2009, 11:28
:D Wovacuum gratuluje dobrego humoru, takie dni ,jak ty masz dzisiaj uwielbiam i tylko takich nam życzę...Mam pytanie czy zakupy robisz w tych wielkich supermarketach?, bo ja nienawidze brrr jest mi tam zawsze duszno i ten brak świeżego powietrza mnie przerasta.Osobiście zakupy robię w małych sklepikach, zawsze szybko.
Ech kupić jakiś ciuszek na poprawę humoru..hmmm przydałoby się ;) pozdrawiam

przez wovacuum 09 paź 2009, 11:44
tu gdzie mieszkam w Belgii do supermarketow jest daleko nie chce nam siè w tych korkach stac :smile: w malych sklepach robimy zakupy.mowisz jakis ciuszek?czemu nie :D corka przyjezdza w poniedzialek muszè kupic duzo niezdrowego jedzenia ha ha :mrgreen: :mrgreen:
wovacuum

przez magdalenabmw 09 paź 2009, 15:52
Wova- zazdroszcze super humoru i zycze milego wieczoru, zeby byl taki jak dzien:)

Ja wlasnie umieram z nerwow. Na 16 mam pierwsze zajecia w szkole, ale oczywiscie nie ide (nerwica), teraz pije mocnego drinka bo musze jakos isc na 17 do szkoly, no musze. Do 21. Horror. I lekow nie mam, nic, tylko bez recepty :((( Boje sie ze uciekne stamtad, ze dostane ataku, ze nie dam rady :cry: Boze, trzymajcie za mnie kciuki, prosze Was!
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bliksa 09 paź 2009, 16:43
witajcie
strasznie zle sie czuje, siedze sama w domu, kazdy chrobot czy zgrzyt i juz panika, próbowalam głosno sluchac muzy ale to jeszcze gorsze bo wydaje mi sie ze ktos łazi po domu. głowa mi pęka, pojawia sie w gardle ta chamska gula, o której istnieniu juz zapomnialam :( a przez tydzien bylo tak fajnie, nie wytrzymam tego :cry:
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 09 paź 2009, 16:44
Tez mam gulę, a pierwszy raz ją czułam mając 4lata... juz wtedy ktos powinien mnie do psychologa znalesc.
Za 14minut jade do szkoly. Cos czuje, ze skonczy sie w szpitalu.
magdalenabmw

przez wovacuum 09 paź 2009, 17:02
piwko bliksa sobie wypij moze przejdzie?popisz na swoim blogu.albo grzane winko na rozluznienie?mi dokucza okres,przejdzie.magda bmw dasz radè w szkole :D ja tez czasem mam takà gulè.a moze melisa?
wovacuum

przez bliksa 09 paź 2009, 17:09
wovacuum, dzieki za wpisy :D
xanaxa zjdałam, powinno przejsc zaraz 8)
Przyjaciel forum

przez wovacuum 09 paź 2009, 17:44
tak sobie czytam ten twoj blog i taki fajny jest bliksa.akurat ten mnie zainteresowal a mnie cièzko czyms zadowolic :mrgreen: to po tym xanaksie tak szybko przechodzi?
wovacuum

przez bliksa 09 paź 2009, 17:52
godzinka max i jestem jak nowa :lol:

dzieki za opinie nt. blodżera mojego :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ciesze sie, ze Ci sie spodobał ;)
Przyjaciel forum

przez wovacuum 09 paź 2009, 18:07
na pewno bèdè tam zaglàdac :smile: ja jakos nie mam odwagi zeby zalozyc swojego :? bojè siè ze moj eks hasbend dowie siè ze to ja piszè i bèdzie mnie obserwowal.tak sobie wkrècam :roll:
wovacuum

przez magdalenabmw 09 paź 2009, 21:28
Xanax- lek na cale zlo.

Ledwo dojechalam do szkoly, ale juz tam... bylo super! zero lęku, nic! :D
Jutro mam tylko dwa zajecia.
Teraz sie martwie plecami, znowu bolą :'(
magdalenabmw

przez wovacuum 09 paź 2009, 21:54
moze masz problem z rwà kulszowà ona tak boli i boli i w koncu jak trzasnie :shock: nie polecam;idz do lekarza z tymi plecami :smile:
wovacuum

przez magdalenabmw 09 paź 2009, 22:22
Ale rwa boli przewlekle? Bo mnie boli tak od lipca. Najczesciej wieczorami, w dzien czasem wogole/prawie wogole nie boli. Rownolegle z dwoch stron, tak jakoby ok 3cm od kregoslupa i 10cm nad posladkami. Boje sie a tu jeszcze musze czekac do lekarza:( I rwa chyba promieniuje do nog albo boli przy naglych ruchach, a mnie boli niezaleznie czy leze, czy siedze czy chodze. pozdrawiam
magdalenabmw

przez wovacuum 09 paź 2009, 22:27
no ja mialam kiedys tà rwè i faktycznie ona mnie tak dzgala caly dzien.to nerki moze przezièbilas?albo niewygodne lozko?
wovacuum

Sortuj wg