Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez gizela 25 wrz 2009, 21:49
A mój wręcz odwrotnie, pełen pozytywnego nastawienia (choć nic szczególnego się dziś nie wydarzyło). Szkoda mi lata, ale uwielbiam jesień z jej wszystkimi kolorami i zapachami. A skoro dziś było dobrze to może jutro będzie jeszcze lepiej :smile:

przez Korba 26 wrz 2009, 01:10
gizela napisał(a):Korba, weź swojego Ufka, może on za Ciebie zajara :mrgreen:

on już się tak upalił, że aż mu trzecie oko wyskoczyło :mrgreen:

dzień miałam słitaśny! tylko znowu sen mi gdzieś pitnął, ale nieszkodzi, cieszy mnie odgłos chrapania koło prawego ucha :mrgreen:
Korba

przez Gunia86 26 wrz 2009, 10:53
Dzien się zaczął na prawde nieźle!!
Byłam na zakupach, co prawda z mamą ale nie bałam sie! Kiedy tylko lęk chciał się przebić ja natychmiast go tłumiłam tłumacząc sobie jakie to irracjonalne ze sie boje i udawało sie!

Jestem tylko skrajnie zmeczona teraz po tej walce i boli głowa, ale co tam, jestem z siebie dumna!

Korba, ja tez zawsze spię po lewej stronie ;)
Gunia86

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 26 wrz 2009, 12:54
Gunia86, tak trzymaj. wszystko można pokonać, trzeba tylko wystarczająco chcieć :smile:
co do stron to w sumie jest mi to obojętne, dla mnie to raczej strategiczna decyzja, bo często wstaję i z lewej strony mam bliżej do drzwi :mrgreen:
u mnie druga nocka nieprzespana, ale idziemy popołudniu na summer cars party, więc biorę sexi dupcię i nie jęczę!
dobrze że jest weekend, to był bardzo durny tydzień i dobrze że się kończy!
miłego :D
Korba

przez Ridllic 26 wrz 2009, 13:22
miłego Korbko , niech ktoś przewinie świat do jutra taki wielki KAC , dzień raczej nie będzie z tych pięknych i wspaniałych ;)
Ridllic

przez agaska 26 wrz 2009, 13:56
A ja mialam wczoraj caly dzien bez lęku, dopiero w nocy pare razy probowalo mnie zlapac, ale nie udalo mu sie. Na szczescie, heh.
Dzis jest totke inaczej, choc kurs z psem do veta zaliczylam. No, ale krew mi z nosa poszla (ach ta "cudowna" alergia) iiii? No i wlasnie. Zmulilo mnie. Troche mnie niepokoj lapie, ale nie lęk taki typowy. Po prostu napiecie. Zjadlam, popije meliske z miodem i mam nadzieje, ze przejdzie :)
Be the change you want to see in the world

przez magdalenabmw 26 wrz 2009, 14:15
Ja ostatnio dni mam calkiem spoko, za to w nocy dręczą mnie koszmarne, lękowe mysli... Potrafie lezec całą noc i płakać nad sobą...
magdalenabmw

przez Korba 26 wrz 2009, 15:36
magdalenabmw, jeśli znów w nocy Cię będą męczyć lęki, pomyśl, że w Katowicach też nie śpi taka jedna i walczy z demonami... buziaki

a kaca...... to ja chyba będę miała jutro :mrgreen:
Korba

przez magdalenabmw 26 wrz 2009, 16:52
Dzięki Kochanie :* love you.
A co robicie jak Was głowa boli? Macie jakis sposob?
magdalenabmw

przez agaska 26 wrz 2009, 18:00
Halls... Masaz skroni... Validol... Guma do zucia... Melisa... Mozna by wymieniac i wymieniac.

przez linka 26 wrz 2009, 18:10
spacer po powietrzu (niezależnie która godzina), gorrąca kąpiel z lawendą, cisza, ciemność i muzyka relaksacyjna, ketanol :twisted:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 26 wrz 2009, 18:28
Dzięki wielkie !!! :* Bo ja tak mam że albo lęk wolnopłynący, albo ból głowy.. a najczęściej naraz :/
magdalenabmw

przez agaska 26 wrz 2009, 19:01
Dobry jest tez kubek goracej czekolady i relaks w bujanym fotelu :)

przez magdalenabmw 26 wrz 2009, 22:43
Gorąca czekolada dobra na kazde zło :)
magdalenabmw

Sortuj wg