Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 16 wrz 2009, 17:12
magdalenabmw napisał(a):
Korba napisał(a): nawet się z małżem

E no,. małże są spoko :mrgreen: ;)

małż mnie denerwuje :mrgreen:
Korba

przez magdalenabmw 16 wrz 2009, 17:23
Jak małż denerwuje, to do puchy z nim ! :mrgreen: :lol:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
magdalenabmw

przez agaska 16 wrz 2009, 17:26
Co nie znaczy, ze krew moze czegos nie wykazac. Zwlaszcza, ze robi mi z rozmazem, PLT i micro. No, ale moze to od jezyka, ktory przygryzam, albo od zebow... Moze osemki maja ochote mi wyjsc... No ale zeby tak pol roku sobie byl powiekszony i nagle wyskoczyl kolejny? Hmm... Nie wiem, nie wiem... Pewnie panikuje, przesadzam, okaze sie, ze to jakis zab, gardlo albo zatoki.
Be the change you want to see in the world

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez namiestnik 16 wrz 2009, 19:07
Koty w naturze nie raz ranią poduszki i żyją. :) Jak opuchnięcie schodzi to nie ma się co martwić :)

przez Korba 16 wrz 2009, 20:14
Ekhm...... Cóż.... dzień jak dzień.... tyle że jestem 500zł w plecy za kompletnie niepotrzebny mandat..... Ech - wciąż płacę za to, że wydaje mi się, że wszystko mi wolno........ I pyskować też. Powinni mi założyć kaganiec :/

Czy ktoś mógłby mi zmniejszyć mojego ufika z podpisu? Bo mi nie wychodzi....
Korba

przez magdalenabmw 16 wrz 2009, 21:57
Korba- Twoj ufo byl spoko, duze jest ladne ;) p.s. Korba, mi tez kaganiec powinni zalozyc, czesto przez ten niewyparzony język mam klopoty :P
Namiestnik- moze ta gulka jej z lapki nie schodzi, ale jest jasniejsza duzo :smile:
P.s. Panowie, widzialam Wasze fotki na 'ludzie z forum' i no no fajne dupy :mrgreen: ;)

A to moj dzien, tak jak mowilam (p.s. zdjęcia komorką nie są w stanie oddać czerwieni nieba i granatu morza, bieli fal i brązów drzew):

[Dodane po edycji:]
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
magdalenabmw

przez namiestnik 16 wrz 2009, 22:38
magdalenabmw napisał(a):P.s. Panowie, widzialam Wasze fotki na 'ludzie z forum' i no no fajne dupy :mrgreen: ;)

No przynajmniej szczerze a nie owijasz w bawełnę. Dupy z nas Panowie! :) ;)

A co do tego kagańca to różnie to jest. Ja mam taki wbudowany. Jak mam coś powiedzieć niemiłego to się nie odzywam. Do czasu aż mnie tak jątrzy, że jak pie....lnę komuś słowem to szczęki opadają.

przez agaska 17 wrz 2009, 09:08
Jak na razie to jestem niewyspana i rozdrazniona, slabo zrobilo mi sie podczas pobierania krwi i po nim tez. Niewiele brakowalo a bym pewnie zemdlala. Teraz boli mnie glowa. I reka.
Be the change you want to see in the world

przez Gunia86 17 wrz 2009, 09:28
Ja równiez jestem niewyspana i jakaś taka przytępiona po nieprzespanej pełnej lęku nocy, umieram na ból głowy :(
Gunia86

przez Korba 17 wrz 2009, 09:46
Dzisiaj jestem rozdrażniona od samego rana. Wskoczyłam do pracy i odrazu ostro potraktowałam chlopaków z finansów, co kolega Michał skwitował "O, widzę, że Kasia dzisiaj w dobrym humorze..." :mrgreen:
Nie wiem co jest, czasem mam takiego wkurva, że nic tylko walić w worek treningowy... (zamiast robić za zołzę).

Madzia wiem, że duże jest piękne, ale małż by się oburzył, jakbym nazwała to "ufik: :mrgreen:

PS - czy ktoś jeszcze jest chętny na ochrzan? ;)
Korba

przez Ridllic 17 wrz 2009, 10:03
namiestnik napisał(a):
magdalenabmw napisał(a):P.s. Panowie, widzialam Wasze fotki na 'ludzie z forum' i no no fajne dupy :mrgreen: ;)

No przynajmniej szczerze a nie owijasz w bawełnę. Dupy z nas Panowie! :) ;)

dupy wołowe z nas i tyle a poza tematem dzien paskudny pojechałem na przejażdżkę do pracy i wróciłem burdel nie robota mam coś zrobić z niczego i siedzę nie wiem co teraz robić w domu i mam wkurwa na cały świat ;)
Ridllic

przez Korba 17 wrz 2009, 10:09
dlatego ja już wolę w pracy siedzieć, bo w domu to bym chyba pie*dolca dostała.
dzisiaj jest jakiś zły mikroklimat... jestem zła, mam doła, ogarnia mnie totalne poczucie bezsensu, jestem generalnie na NIE
acha - no i kolejna koleżanka jest w ciąży. musiałam się uśmiechać,a w środku chciało mi się płakać :-|
Korba

przez Ridllic 17 wrz 2009, 10:25
mówiłem Ci za 50 sie załatwi tą sprawę :mrgreen: Tylko tyle że Ty chcesz płacić w rublach :?
Ridllic

przez Korba 17 wrz 2009, 10:47
Ridllic napisał(a):mówiłem Ci za 50 sie załatwi tą sprawę :mrgreen: Tylko tyle że Ty chcesz płacić w rublach :?

myślałam że 50 to za ufika było :mrgreen:
Korba

Sortuj wg