Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez magdalenabmw 15 wrz 2009, 16:31
Dopiero wstałam :/ Taki piękny, nadmorski dzien marnuje. Martwie sie, bo mojemu kotu cos na poduszce lapki wyskoczylo, wczoraj jej krew leciala z tego... :cry: Jutro weterynarz.
magdalenabmw

przez namiestnik 15 wrz 2009, 16:41
Oj to newralgiczne miejsce. Potrafi bardzo długo się goić poduszka.

przez magdalenabmw 15 wrz 2009, 16:51
A jak ma taką czerwoną gulkę przy poduszce, obok pazura (ze jej odsuwa od siebie dwa palce) ? Taka czerwono-rozowa, napięta, łysa skora. Wczoraj tego nie miala, tylko krew jej leciala i ją bolalo, dzis ma gulkę :cry: Jak jej sie cos stanie to ja umre z bolu, ten syjam to caly moj swiat !
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agaska 15 wrz 2009, 17:01
Mogla sie czyms ukluc. Nie martw sie, na pewno wszystko sie ulozy. Ja walcze z choroba mojej rybki - prawdopodobnie kulorzesek sie jej przyplatal (pasozyt). Mam nadzieje, ze nie padnie mi, niedlugo daje wymiary akwa do roboty u szklarza na 27l.
Be the change you want to see in the world

przez namiestnik 15 wrz 2009, 17:18
Magda - to się może zabliźnia. Dobra decyzja by skoczyć do weta i mu pokazać. Ale u mojego kotka się to bardzo długo zabliźniało i jeszcze parokrotnie jak zapomniał, że łapka boli i zaszalał to leciała krew na nowo. Ale to tak ma być. Nic mu pewnie nie będzie. Jednak sprawdzić u weta bym sprawdził.

przez vanderlei 15 wrz 2009, 18:29
dzisiaj zrobiłem sobie dzien leniucha :mrgreen: , jutro mam wyniki czy dostałem sie na studia .(staram się o przyjęcie na uczelnie ze srodków uni europejskiej ,studia są całkowicie refundowane jako jedyna uczelnie w całym woj kuj-pomorskim) zobaczymy
vanderlei

przez magdalenabmw 15 wrz 2009, 18:41
Agaska, Namiestniku- dziękuję Wam bardzo za wsparcie :* :* Macie swoje zwierzęta więc rozumiecie mnie, jak bardzo można kochac zwierzę, do szalenstwa wręcz. Już postanowiłam, jutro zabieram ją do weta.
Vanderlei- pochwal sie potem czy sie udalo :smile:

pozdrawiamy, ja i moja Inka :

Obrazek

zmienilam zdjecie, tamte za duze bylo :)
Ostatnio edytowano 15 wrz 2009, 18:54 przez magdalenabmw, łącznie edytowano 1 raz
magdalenabmw

przez agaska 15 wrz 2009, 18:43
Jaaaaka slodka :)
Owszem, mam i psa (suczke lat prawie 5) i rybke (bojownik, zakupiony prawie 2 tyg temu). Zamierzam wrocic do akwarystyki, jakos tak mnie to odpreza...

I serio, nie martw sie, tylko przelewaj do jutra woda utleniona to miejsce :) Nic jej nie bedzie. Moja psinka miala cos takiego, ale to tylko raz jak jej jeden dekiel zle pazury przycial. Potem juz do niego nie jezdzilismy.
Be the change you want to see in the world

przez vanderlei 15 wrz 2009, 18:59
bardzo ładny pers,napewno nic powaznego to nie jest:)
tak swoją drogą szkoda że odszedł aktor którego bardzo lubiłem P.Swayze ,przegrał z rakiem:(
a studia mam małą szanse patrzac realnie na tylu kandydatów i na moje świadectwo i mature (najgorsze nie jest ale wybitne też nie :D) ale jestem dobrej myśli mimo wszystko:)
vanderlei

przez magdalenabmw 15 wrz 2009, 19:42
Van- po 1 to jest SYJAM tajski, nie pers :mrgreen: Po 2 szanse masz zawsze. Po 3 poradzisz sobie an tych studiach z nerwica? No a Patrick'a szkoda :cry: Walczyl do konca.
magdalenabmw

przez namiestnik 15 wrz 2009, 19:54
Magda - Inka piękna jest. I te oczka! :) Pogłaskaj ją od nas! :)

przez vanderlei 15 wrz 2009, 19:57
ale byka walłem z tym persem :D ,syjam oczywiście , o nerwice sie nie martwie bo nie układam życia pod lęk tylko pod siebie (bynajmniej sie staram) łatwo nie bedzie ale już raz zrezygnowałem przez nerwice ze studiów ale wtedy nie miałem pojęcia co sie ze mną dzieje.

ale wiecie co właśnie pokazywali o patriku i w jego ostatnich pojawieniach się publicznie powiedział że pomimo raka stara sie życ pełnią życia i cieszyc się każdą chwilą i to jest bardzo wartościowe tak samo można porównac do nerwicy że pomimo lęku można jakoś życ i sie cieszyc i wtedy możemy byc z siebie dumni i odbierani przez najbliższe otoczenie że pomimo choroby walczymy i staramy się uśmiechac mimo wszystko , bo usiąsc w domu i użalac sie to każdy potrafi ale co po takim człowieku i takim życiu.a zmagamy się z kur...kim zadaniem.i wszystko w naszych rękach.
vanderlei

przez magdalenabmw 15 wrz 2009, 20:39
Dziękujemy za pozdrowienia i przytulasy, Inka też Was pozdrawiam i macha Wam swoją zdrową nóżką :lol: A do persa już sie przyzwyczailam, 90% ludzi tak na nią mówi :mrgreen:

Obrazek

Van, bardzo mądra myśl, myślę, że każdy z nas może ją podpiąć pod siebie. Ja też. Mam wielkie plany życiowe i nie poddaje sie, ciągle dzialam a każdy sukces odbieram sto razy lepiej niz zwykly czlowiek bo wiem, jaką ciezką pracą byl zdobyty bo to praca+ praca nad soba (nerwica). Trzeba byc silnym :smile: Po mnie tez nie widac ze mam nerwice, jak ktos sie o tym dowiaduje to robi takie oczy - :shock: heh i chyba o to chodzi troche..
magdalenabmw

przez Korba 16 wrz 2009, 08:53
magdalenabmw, śliczna Twoja Inka :D
Korba

Sortuj wg