Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Lena88 02 sie 2009, 21:56
Magdalena, odczuwam lęk, ale bardziej w związku z bólem oraz krępującym wzdęciem brzucha. Od kiedy biorę nowe leki raczej nie mam już żadnych lęków nieokreślonych. Pozostał tylko strach przed głęboką wodą i takie tam, ale to wiadomo-każdy się czegoś boi.
Just listen to the music of the traffic in the city
Linger on the sidewalk where the neon signs are pretty
How can you lose?

http://www.youtube.com/watch?v=JyW1smKgJF8

przez retro 02 sie 2009, 22:04
o rany - powiem tak: jeest dobrze; szczegolnie po spotkaniu z kolezanka i szczerej rozmowie o roznych problemach :) rozmowa wiele daje! dobrego wieczoru zycze wszystkim!
retro

przez vanderlei 02 sie 2009, 22:32
witam,w sobote zauważyłem cos pozytywnie dziwnego,przełamałem się, byłem na imprezie rodzinnej, no i wiadomo pełno rodziny itp której dawno sie nie widziało i pamietają cie z dawnych dobrych lat, i chcesz dobrze wypasc co dodatkowo stresuje,przez pare godzin były rozmowy jedzenie itp i czułem sie w miare dobrze ,w miare komfortowo. w momencie kiedy zaczeli polewac(ja nie piłem bo niestety jako kierowca rozwozicie :D l) i zaczeły sie tance..., powiem tak jak zacząłem sie bawic to z parkietu ciezko było mnie sciagnąc :D:D pusciło dosłownie napięcie i została dobra zabawa... a na kamerze jak pozniej oglądalismy to NIKT by nawet nie przypuszczał nerwicy jak by na mnie spojrzał i całkiem dobrze wyszedłem :D pisze to do tych co watpia czy mozna z tego wyjsc(jescze nie dokonca jest ok ale dobrze juz dosyc długo i stabilnie) a póltora roku temu miałem tak silne lęki,niechcec do ludzi,straszny nastrój poprostu horror(wiecie o co chodzi) a dzieki terapi i samodokształcaniu... pozdrawiam
vanderlei

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lena88 02 sie 2009, 22:53
magdalena: Alventa, Sulpiryd, Depakine i cos nasennego, choć ciągle mam problemy ze snem i nie rozumiem czemu, bo wydawaloby się, że depresja to już przeszłość...
Just listen to the music of the traffic in the city
Linger on the sidewalk where the neon signs are pretty
How can you lose?

http://www.youtube.com/watch?v=JyW1smKgJF8

przez Venus 03 sie 2009, 11:20
Ja zdycham drugi dzień przez okres. :( Jak się budzę to czuję się bardzo dziwnie,
jakiś lęk, ale nie wyraźny, spięcie, wrażenie jakbym miała wpaść w panikę i jakby
coś się działo z moim mózgiem. Czuję się jak psychicznie chora. Zastanawiam się
już czy to lek czegoś mi w głowie nie wywija, ale to pojawiło mi się wczoraj jak
okres dostałam więc to raczej od tego. No i znowu chce mi się potwornie beczeć :cry: :cry:
Bla bla bla...

przez ewaryst7 03 sie 2009, 13:30
Venus , też tak zdycham , ale najbardziej przed.Pozdrawiam.

przez Klaudus20 03 sie 2009, 14:30
Mam dobre dni, które mam nadzieję, że potrwają wiecznie.
Wczoraj chrzciny, potem impreza, a dziś od rana praca.
Jest dobrze.
Wypędzam Cię nerwico z mojego ciała, bądź przeklęta.. 8)
Gdzie jest ta szminka,którą kocham
Na moich ustach zostawia ślad
Gdzie jest dziewczynka,która szlocha
Po wieczny czas

przez Jadis 03 sie 2009, 14:38
czy dobry dzień to taki bez ataków lęku? czy ja miewam dobre dni, jeśli ostatni raz atak paniki miałam ok. miesiąca temu, i jeśli ataki mam średnio raz na kwartał/pół roku, ale też nie prowokuję sytuacji, które taki atak wywołują?
czy dobre dni to też takie, kiedy nie trzeba brać leków i człowiek czuje się dobrze? a jeśli bierze leki i nie wie czy kiedykolwiek przestanie? czy wtedy to są też dobre dni?
Jadis

przez Klaudus20 03 sie 2009, 14:44
Biorę leki, dopiero zaczęłam jakieś 3 tygodnie temu. Nie mam ataków lęku, tego dziwnego uczucia, które nie pozwala mi usiedzieć w miejscu. Mam kontakt z ludźmi i jestem szczęśliwa.
Bo gdy jestem w trakcie mojego złego samopoczucia, to siędzę, słucham ludzi, ale nic do mnie nie dociera, nie jestem w stanie sobie przypomnieć o czym ktoś mówił ani co się działo.
Gdzie jest ta szminka,którą kocham
Na moich ustach zostawia ślad
Gdzie jest dziewczynka,która szlocha
Po wieczny czas

przez komosa 03 sie 2009, 17:45
Nie chce narzekać, ale... nie mam wyjścia... U mnie jest tragicznie... Był lęk. Spotkania z lekarzami, psychiatrzy, psycholodzy... Leki. Moge wyjsc już poza mieszkanie, czasami nawet bez lęku, a czasami boję sie z samego faktu, że lęku nie mam i napewno zaraz przyjdzie... Z tym sobie troszke radze już lepiej, stopniowo... Małe spacerki dziennie, na końcu pozitif wzmocnienie (nowa kupiona książka)...

Ale pojawił sie inny uciążliwy problem. Stałam sie agresywna jak nie wiem co... ! :evil: Krzycze, rzucam rzeczami, trzaskam wszyskim... na wszystkich. Nic mi nie pasuje... JA nie wiem... Właśnie sie pokłóciłam z chlopakiem, wykrzyczałam mu żeby wyszedł... Wyszedł, wrócił z wyrzutem że go nie powstrzymałam przed wyjsciem... A czemu miałam go kłamać? nie chcialam żeby wracał...

No czuje sie paskudnie jednym słowem!!! Bo ranie najbliższych...

I wydaje mi sie że to jest żal... ogromny żal... Że mój facet, przez którego ogólnie dostałam tych lęków i nie moge wyjsc z domu normalnie jak każdy, chodzi na imprezy, jedzie na koncert (na który czekałam cały rok)... po prostu swietnie sie bawi... A ja siedze jak ciele w domu i nie moge nigdzie daleko pojechać!!

Żar wielki, żal!! :cry:

przez komosa 04 sie 2009, 11:00
Ja nie wiem kto ma racje, ja nie wiem co mam myśleć... Rodzice, zwłaszcza matka powtarza mi że powinnam sie cieszyć, że inni nie mają takich problemów jak ja i że potrafią żyć normalnie... A że ja mam teraz takie życie... To już nieważne? mam sie cieszyć, że inni sie swietnie bawią. Na samą myśl wściekłość we mnie wzbiera...

Przykro mi.
Nie potrafie inaczej!! :cry:

chciałabym, żeby człowiek który mnie w to wpędził odpokutował!!
Bo żebym ja pokutowała za jego błąd, to mnie nie bawi ani troche...

przez Venus 04 sie 2009, 12:00
Dziwny dzień dziś u mnie. Obudziłam się znowu z uczuciem zatrzymywania się serca,
ale ogólnie czułam się dobrze, nie czułam lęku.
Niedawno wzięłam już całą tabletkę Paromercku, trochę się boję, ale jestem dobrej myśli.
Bla bla bla...

przez ewaryst7 04 sie 2009, 12:12
Duszność.Niepokój.Zdycham.,

przez sylunka 04 sie 2009, 16:12
WITAM!!!Jestem tu nowa wiec tak naprawde sama niewiem co mam napisac, ale licze na to, ze to forum mi jakos pomoze,poniewaz tylko osoby z nerwica moga to zrozumiec.A wiec moze zaczne od tego ze z nerwica borykam sie juz 3 lata i jest strasznie ciezko z tym ze ja mam troche inne objawy niz wiekszosc tzn ja odczuwam nerwice bardziej pod wzgledem somatycznym.Te bole sa nie do wtrzymania odsylaja mnie od lekarza do lekarza i nic ZDROWA JAK BYK!!!i jak tu w to uwierzyc skoro organizm mowi co innego teraz np siedze sobie przy tym kompie i zdycham litery mi sie mnoza glowa boli jak cholera i wogole wszystko boli.Mialam dzisiaj jechac na zakupy ale znowu nie pojade juz 4 dzien to pzrekladam i tak mnie to denerwuje ze niewiem!!!!Pozdrawiam Wszystkich Nerwicowcow :D

Sortuj wg