Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez linka 03 lip 2009, 09:45
Wczoraj mega burza i powrót to domu na boso o 2 w nocy przez zalane wodą ulice :mrgreen:
Dziś obudził mnie hinduski film w telewizji z rana ( nareszcie coś puszczają w telewizji polskiej) teraz ogarnięcie domu, apotem zakupy jedzeniowe i na biwak do domków letniskowych ze znajomymi na weekend :mrgreen:
Będzie dobrze :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez magdalena031083 03 lip 2009, 13:27
ja już po kursie ,i mam weekend :mrgreen: mam zaraz zamiar iść nad jeziorko poleżeć i odpocząć ;)
napisz na piasku to co dajesz ,wyryj na skale co otrzymujesz....

przez vanderlei 03 lip 2009, 13:31
a ja dzis do roboty do jutra rana :? ,ale za to jutro jak tylko sie wyśpie po nocce to odrazu jedziemy nad jezioro a na wieczór tej soboty na koncert :smile: także zapowiada sie niezle :smile:
vanderlei

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Donkey 03 lip 2009, 13:47
Maugoha pewnie dopada Ciebie stres zwiazany z wyjazdem!
Pomysl ze juz niedlugo powygrzewasz sie na piasku :)

przez Korba 03 lip 2009, 14:16
maugoha, przytrzymaj dla mnie słonko w Mielnie!!! bo ja jeszcze mam tydzień do wyjazdu. No i baw się dobrze - i wszystkiego najlepszego - jeśli nie będę miała okazji Ci złożyć w dniu urodzin ;)
Korba

przez Korba 03 lip 2009, 14:26
odebrana i odpisana :D
Korba

przez vanderlei 03 lip 2009, 15:55
ja tez sobie robie takie mini wakacje(pare dni) także tez opuszczam forum,gosia i kasia miłych wakacji ale przede wszystkim bezstresowych :smile: ,pozdrawiam
vanderlei

przez Gosiulka 03 lip 2009, 17:01
Buuu a ja nie mam wakacji harówa w pracy cały czas buuu. Zazdroszczę Wam wszystkim i życzę miłego wypoczynku ;)
Boszzz głowa mnie boli cały dzień, niedobrze mi, prawie nic nie jadłam bo mnie muli :? Czas zaraz się przejść do parku i odetchnąć świeżym powietrzem po ciężkim dniu może przejdzie ;)
Przyjaciel forum

przez Lena88 03 lip 2009, 17:35
Ze szpitalnego pamiętnika :P
Jest OK. Jeszcze mnie w kaftan nie wsadzili :) Ludzie z reguły mili ;p Personel tylko masakryczny. No i czuję się dobrze, dzięki wsparciu jednego człeka (Ty wiesz, że o Tobie mówię ;D).
A Ciebie, Bestyjo już nie lubię :P
Just listen to the music of the traffic in the city
Linger on the sidewalk where the neon signs are pretty
How can you lose?

http://www.youtube.com/watch?v=JyW1smKgJF8

przez pajak 03 lip 2009, 17:42
Mój dzisiejszy dzień? Wstałem rano, nie chciało mi się strasznie ponieważ noc znów była prawie nie przespana, poszedłem na zlecenie, niemogąc prawie wogóle myśleć ;/ Później wróciłem do domu i nie robie praktycznie nic, zamiast posprzątać, poczytać, jakoś odpocząć albo zrobić coś kreatywnego. Przez to nic-nierobienie czuje się jeszcze gorzej. Mam poczucie winy, że jestem leniwy. Resztką sił wyciągnąłem gitare i troche pograłem co jakieś pokłady ukrytej energii we mnie wzbudziło na nowo. Teraz pije meliske zamiast ulubionej kochanej kawusi i spróbuje chociaż odkurzyć. :) koniec pierwszego wpisu pająka w tym forum.
Obrazek

przez Donkey 03 lip 2009, 19:17
Lena88 napisał(a):Ze szpitalnego pamiętnika :P
Jest OK. Jeszcze mnie w kaftan nie wsadzili :) Ludzie z reguły mili ;p Personel tylko masakryczny. No i czuję się dobrze, dzięki wsparciu jednego człeka (Ty wiesz, że o Tobie mówię ;D).
A Ciebie, Bestyjo już nie lubię :P

LENKA jednak nie dalas rady sama ?;(.
Kurcze , niedobrze.
Od kiedy jestes w szpitalu!
Bede trzymala kciuki zebys jak najsybciej wyszla zdrowa :)
Buziaki

przez citi 03 lip 2009, 19:38
a ja sie szykuje na spacer z dzieciakami, ale juiz mam wszystkiego dośc... łeb mi pęka, oczy swędzą od alergii. i nie mam zadnych prochów
wiele dzis nie robilam. nawet lozka nie scielilam, 3/4 dnia sie bycze....
tragedia
pranie juz prawie tydzien w lazience lezy i czeka az ktos zabierze...

i ten ból głowy.... bosh... cisnienie 96/60 :-/ średnio na jeża...

przez Korba 03 lip 2009, 20:39
Dzięki i nawzajem :D
Korba

przez retro 03 lip 2009, 23:14
u mnie lepiej, lepiej, duzo lepiej...

korba - witaj w klubie (jesli moge tak powiedziec): ja tez przezylem (chyba) epizod psychotyczny ;)
(poprzez maksymalne wkrecanie sie zaczalem wierzyc, ze wierze w tresc natretnych mysli i nakrecalem sie do granic mozliwosci i chyba to juz przeszlo swoje granice... czesciowo.)

[Dodane po edycji:]

mój dzień zaczął się... średnio; ale z kierunkiem na: dobrze. powoli zaczynam się przekonywać, że to nie była żadna psychoza (co usilnie starała mi się wytłumaczyć mama), poza tym, to już sie robi nudne, a ja wole wakacje spędzic na czymś pozytecznym a nie na ciągłym zastanawianiu się: czy wierze w te mysli, czy nie...

nasze nerwy - czasami wydaje mi się, że potrafią zrobić nie tylko wszystko, ale i jeszcze więcej...
retro

Sortuj wg