Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 20 cze 2009, 18:24
Pierwsza część dnia dość kiepska. Miałam piękny sen - taki w którym spełniły się moje marzenia, obudziłam się z uczuciem szczęścia, które czułam we śnie, no a potem dotarło do mnie, że to nieprawda, no i załapałam mega doła, do tego ta pogoda, no i byłam zła, bo miałam pojechać w góry, ale przez kiepski nastrój zrezygnowałam.

Teraz już jest lepiej, uspokoiłam się, moje leki chyba naprawdę dobrze działają i w ogóle jakoś mam takie wewnętrzne przekonanie, że będzie dobrze. Chyba zaczynam coraz bardziej sobie ufać, a to duży krok naprzód.

Pozdrawiam wszystkich :smile:
Korba

przez Donkey 20 cze 2009, 19:22
shani napisał(a):Osiołku przekazuję Ci trochę pozytywnej energiii :D .... nie daj się złamać. wrzuć sobie jakąś fajną komedię nawet na laptopa i oderwij jakoś myśli.

Chcialam poczytac ksiazke w lozku i znow zasnelam ;/. 7 godzin snu w cciagu dnia mhhh
Ciekawe jak w nocy bede spala!

Ale za pozytywna energie bardzo dziekuje :**

przez sycylijczyk_30 20 cze 2009, 23:12
Jestem tutaj nowy. Chciałem się zarejestrować już wcześniej, ale jakoś mi zeszło. Objawy mam te co wszyscy. Nie będę o tym pisał. Szukam osoby, która by ze mną popisała, bo cały czas mam wrażenie że jestem z tą nerwicą sam na świecie. Próbuję wszystkiego, i nie znika. Całe życie wywróciłem do góry nogami. A to nadal jest. Poznaję ją, czytam książki artykuły, ale wpadłem w to słynne błędne koło i nie mogę się wydostać. Dostałem tabletki, czuję się lepiej, mam większą chęć do życia, ale w głowie dalej cały czas kłuje i boli, są momenty odpoczynku jak przechodzi to do klatki piersiowej. Cały czas o tym myślę. Nie mogę przestać.

Mam idealne życie, wszystko poukładane jak w pudełku. A to pierwsza rzecz z którą nie radzę sobie.

Napiszcie coś.

Pozdrawiam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Donkey 21 cze 2009, 08:25
CZesc Sycylijczyk!
Witamy na forum.

Jak widzisz jets nas wielu cierpiacych na nerwice!

przez vanderlei 21 cze 2009, 08:39
sycylijczyk_30 witaj w syfie (nerwica) pozdrawiam
vanderlei

przez Alutka23 21 cze 2009, 13:14
Ja co rano wstaje z nadzieją na lepszy dzień, że w końcu się mi uda pokonać nerwice. Ale mija pare chwil, duszności wracają. Czasami nie mam już siły walczyć o każdy oddech. Wszystko mnie boli i marze tylko o tym, żeby zasnąć. Ale staram się jakoś (chociaż w minimalny sposób) przeżyć ten dzień. Wyjść z domu chociaż by z psem na spacer, czy do sklepu... Oczywiście nie każdy dzień jest taki. Mam też lepsze dni :) Ostatnio coraz częściej. Trzyma mnie jedynie lęk prze dalekim oddaleniem się od domu. Ale to w końcu też pokonam.
Pozdrawiam

przez Venus 21 cze 2009, 13:33
Mnie dziś jest bardzo smutno. Próbuję sobie znaleźć jakieś zajęcie, ale czuję się tak,
jakbym nie umiała nic zrobić, jak maleńkie dziecko. Czuję się tak, jakbym się do niczego nie
nadawała. Jestem taka...zacofana. :cry: To dziwne uczucie, a zarazem przykre.
:cry: Ciągle czuwam nad moim samopoczuciem, a właściwie
nad działaniem leków. :(
Bla bla bla...

przez retro 21 cze 2009, 13:38
Cześć sycylijczyk - będzie dobrze! ;)
retro

przez sycylijczyk_30 21 cze 2009, 14:13
Dzięki za słowa otuchy!!!

przez agaska 21 cze 2009, 19:11
Venus trzymaj sie tam, bedzie dobrze!
A ja dzis wstalam po godzinie 13... Jest calkiem niezle, choc mam w brzuchu dziwne uczucie motylkow :P Lek niby jest i niby go nie ma, sama nie wiem jak okreslic moj stan. No, ale bylam w stanie posprzatac cala chalupke i zakupy zrobic.
Be the change you want to see in the world

przez offtopic 22 cze 2009, 02:59
Dzisiaj wieczorem poczułem się wolny od leków i nerwicy, na dłuższą chwilę co prawda ale naprawiło mnie to strasznie optymistycznie. Od razu humor złapałem świetny, zacząłem gadać na luzie , rozśmieszać tak jak to było kiedyś tam bardzo bardzo dawno temu... Ehh... oby takich momentów było więcej.
Dzisiaj też zauważyłem przy okazji że mój problem z nerwicą to głównie bardzo zaburzone poczucie własnej wartości, w okół którego bazuje właśnie nerwica.
Jutro jak dobrze pójdzie od razu jadę popytać o możliwość i dostępność terapii, bo czuję że uda się jeszcze coś z tym zrobić żeby było lepiej...
Zmiany nadeszły, małe bo małe ale cieszą :)

przez Donkey 22 cze 2009, 07:18
Wstalm -serducho wali jak szalone- ostatnio ciagle co mierze puls to mam 85-85!
Chyba to cholerne benzo znowu bede musiala wziasc ;/

przez Ridllic 22 cze 2009, 09:04
85 Ośliczku to nie jak szalone :mrgreen:
Ridllic

przez beret 22 cze 2009, 09:17
A ja wam powiem nie spałem całą noc ręce spocone , głowa mnie uciska, delirka całego organizmu , ucisk w klacie a powód o 4 nad ranem urodził mi się syn!!!

Sortuj wg