Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 16 cze 2009, 20:16
drogi, infrastruktura drogowa, projektowanie płatnych systemów autostrad itd. to większa grupa kapitałowa należąca do Włochów, ja pracuję w ramach tej grupy w tzw spółce specjalnego przeznaczenia, która się zajmuje projektami autostradowymi itp.

ubiegam wszelką krytykę pod moim adresem, stan polskich dróg jest wyłącznie zasługą ludzi trzymających władzę, hehehe

a czemu Cię to tak ciekawi? :smile:
Korba

przez Donkey 16 cze 2009, 20:41
Pierwsze spotkanie za mna..Jak bylo?
Mnostwo pytan i moje odpowiedzii.
I jak zwykle strasznie plakalam...

A jak bylo na waszej pierwszej wizycie?

przez agaska 16 cze 2009, 20:46
Ja nigdy nie placze... Tzn nie lubie tak publicznie. Wieczorkiem w podusie jest ok. Jakos mam blokade na uzewnetrznianie swoich negatywnych emocji...
Be the change you want to see in the world

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Donkey 16 cze 2009, 21:58
Agaska a ja mam wlasnie tak ze jak komus zaczyanm opowiadac o tym to od razu beksa :(

przez agaska 16 cze 2009, 22:15
To dobrze, bo w sumie ujdzie z Ciebie i masz ulge, a ja tak nie potrafie... I siedzi to we mnie i sie kumuluje.

przez Lee88 17 cze 2009, 00:33
ehhhhh

jakieś domowe obowiązki, siłownia... potem trochę przy kompie, potem spacer i przed chwila wróciłem

na spacerku wszystko ok, śmialismy sie z chlopakami... a teraz straszny ucisk głowy, takie spięcie jakby ktoś mi ją trzymał w ciasnej masce... dodatkowo duszność, jakby ktoś dosłownie mnie dusił za szyję...ucisk w gardle i takie sztywnienie szczęki... a co najgorsze, sztywnieje mi jakby karczycho, tzn drętwieje... k*rwa nie umiem tego opisac!!! :evil: :(

przez Donkey 17 cze 2009, 08:15
Nie wyspalam sie dzis za bardzo.. Buuu :(

Troszke spraw mam dzis do zalatwienia wiec trzeba szybko sie w garsc wziasc :)

przez Korba 17 cze 2009, 17:12
Pierwszy dzień nowego leku i kurcze.... czuję zmianę, naprawdę! Jeszcze nie wiem, czy czuję się dobrze, ale mam znacznie więcej energii, biorąc pod uwagę fakt, że spałam tylko godzinkę, to humor mam całkiem niezły (choć trochę czarny hiehie).
Ale jak wielu pisało w wątku o Efectinie, rzeczywiście czuję dość silny tumiwisizm, jestem spokojniejsza, ale nie mam silniejszych uczuć, ale to dobrze, bo ostatnimi czasy uczuć "wyższych" przydarzyło mi się aż za wiele, więc odpowiada mi ta obojętność i ten luz :P

"czasami myślę, że gdyby miłości założyć okulary, to nigdy nie bylibyśmy zakochani..." ta da dam... ;)
Korba

przez Donkey 17 cze 2009, 18:40
Korba napisał(a):Pierwszy dzień nowego leku i kurcze.... czuję zmianę, naprawdę! Jeszcze nie wiem, czy czuję się dobrze, ale mam znacznie więcej energii, biorąc pod uwagę fakt, że spałam tylko godzinkę, to humor mam całkiem niezły (choć trochę czarny hiehie).
Ale jak wielu pisało w wątku o Efectinie, rzeczywiście czuję dość silny tumiwisizm, jestem spokojniejsza, ale nie mam silniejszych uczuć, ale to dobrze, bo ostatnimi czasy uczuć "wyższych" przydarzyło mi się aż za wiele, więc odpowiada mi ta obojętność i ten luz :P

"czasami myślę, że gdyby miłości założyć okulary, to nigdy nie bylibyśmy zakochani..." ta da dam... ;)

Zobaczysz Korba ze z kazdym dniem bedzie lepiej!
Musi byc w koncu przeciez dobrze nie?:)

przez Korba 17 cze 2009, 20:07
Musi i będzie :!: :D
Korba

przez Lena88 17 cze 2009, 20:25
agaska - z płaczem mam dokładnie to samo, jakoś nie potrafię przy kimś. Przy psychologu też nie bardzo-miała mi to "za złe", że tak tłumię emocje, jestem sztuczna i do granic zdystansowana. W ciągu czterech miesięcy raz uroniłam małą łezkę i uznałyśmy to za "sukces".
Ehhh byłam dziś u nowego psychiatry-wstrętne babsko. Pierwsza wizyta, a trwała ledwo 15 minut. Ja próbuję mówić, co mi dolega(kiepsko to szło, jąkałam się i gubiłam), a ta kobieta ciągle mi wchodziła w słowo. W końcu tak się na nią wkurzyłam, że prawie wykrzyczałam, czy byłaby łaskawa dać mi dojść do słowa? Jakaś masakra w porównaniu z porzednim lekarzem. No i jestem dziś totalnie nakręcona na wrzeszczenie i rzucanie wszystkimi słowami na k, ch i takie inne ("normalnie" się tak nie zachowuję). Ale wielkim plusem dnia jest to, że mogę tu siedzieć i się trochę powyzewnętrzniać :) Miłego wieczoru Wszystkim
Just listen to the music of the traffic in the city
Linger on the sidewalk where the neon signs are pretty
How can you lose?

http://www.youtube.com/watch?v=JyW1smKgJF8

przez agaska 17 cze 2009, 20:37
Lena: no, ja sama z siebie to w podusie wieczorkiem (ale tez bardzo sporadycznie). I raz wylam... Doslownie wylam... Publicznie (przy rodzinie) ale to po kilku lampkach wina, wiec sie nie liczy.
Ja niedlugo mam kontrolna wizyte u psych...

przez Donkey 17 cze 2009, 21:07
Korba napisał(a):Musi i będzie :!: :D

I tam musimy myslec!

przez Ridllic 18 cze 2009, 18:57
słodkie lenistwo a jutro kontrola nogowa :mrgreen:
Ridllic

Sortuj wg