Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Venus 13 cze 2009, 21:43
isj napisał(a):Xanax to świetny lek, chociaż mam nadzieję, że SR, terapia też moim zdaniem najlepsza z możliwych. Mogę Ci jedynie powiedzieć, że jesteś dobrze prowadzona :smile: A są osoby na tym forum, których farmakoterapię krytykowałem i to bardzo ostro ;) Trzymam kciuki za Ciebie, bo wiem, że bardzo się męczyłaś :smile:

Jesteś w dobrych rękach, widzę, że lekarze tym razem niczego nie spieprzyli. Bo miałem niedawno przypadek osoby, która zeszła z 40 mg fluoksetyny z dnia na dzień... Dramat.

Tylko pilnuj się z tolerancją, xanax o nieprzedłużonym działaniu może wciągać.

isj
no właśnie nie SR. ;) Dzięki za dobre słowo. No niestety męczarnia okropna, dużo schudłam. Dostawałam paniki od powiewu wiatru :shock: Moja psychiatra jak mnie zobaczyła to sama prosiła mnie o wzięcie leków, powiedziała tylko, że bez nich się już nie obejdzie. Nawet uprzedziła mnie, że być może, iż będę musiała wejść na dawkę powyżej 20mg, ale to się okaże, bo być może, że jednak nie będzie to konieczne.
Myślę, że trafiłam do dobrego lekarza, zresztą kilka osób z mojej rodziny dalszej leczyło się u tej Pani i jest ok.
Bardzo zraziłam się do leków i lekarzy, i martwię się żeby nie stało się nic co w moich oczach ich zupełnie przekreśli. Moja psychiatra już po prosiła mnie sama o zaufanie jej, więc chyba trzeba. Oby było wszystko dobrze. :smile:
Bla bla bla...

przez Korba 13 cze 2009, 21:45
no i tak zostałam "przypadkiem" :mrgreen:
Korba

przez isj 13 cze 2009, 22:10
Biernikiem (miałem na myśli "kogo, co") ;)
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gosiulka 13 cze 2009, 22:43
Venus, ojjj widzę że aż tak bardzo dokuczyło tobie, że jednak postanowiłaś brać leki ?? ale mam nadzieję że teraz tylko będzie lepiej i trzymam mocno kciuki o poprawę ;)
A tak w ogóle to już wróciłam do domku :mrgreen: Podróż nie obyła się jak poprzednio bez niespodzianek :cry: Miałam 2 ataki :cry: duszności, panika, lęk, trzęsiawka, było kiepsko ale dojechałam cało ;) Nie wiem czy zdecyduje się kiedykolwiek na jeszcze jedną taką podróż, 20 godzin jazdy samochodem w tym oczywiście ten straszny prom :shock: Do teraz mną buja chodzę jakbym napiła się :? Gdyby nie te ataki paniki to wszystko byłoby w porządku. Pozwiedzałam dosyć sporo i jestem z tego zadowolona ale zawsze musi być jakieś "ale" :? wrrrr
Przyjaciel forum

przez agaska 13 cze 2009, 22:53
Skad ja to znaaaam... Jechalam autokarem 36h :P Tez prom. I Eurotunel oczywiscie. Ale lepszy autokar niz ten straszny samolot! :shock: Moj stan tez nie byl zbyt fajny. Lacznie nie spalam ponad 72h... Przewracalam sie o wlasne nogi.
Be the change you want to see in the world

przez mała defetystka 14 cze 2009, 08:39
jej trzymajcie kciuki przez najbliższy tydzien bo ja ledwo żyje a tyle mam do zaliczenia
siedze - rozłozyłam notatki, bedę sie uczyc (mam nadzieje)

przez Ridllic 14 cze 2009, 14:32
siedzę i rozmyślam nad niczym , to jest to co tygryski lubią najbardziej ;)
Ridllic

przez Venus 14 cze 2009, 15:39
Jestem po zwiększeniu dawki, czyli po pierwszej połówce leku...
Na razie jest ok, ale co z tego jeśli nadal jestem tak przestraszona tym lekiem,
że znów boję się ruszyć z miejsca.
Nie wiem jak ten lek ma mi pomóc, skoro ja ciągle uważam, że może mi zaszkodzić.
Wiem, że powinnam go brać, ale przyznam-żałuję, że zaczęłam, bo teraz boję się
o te skutki uboczne itp. Więc co z tego! I tak znowu jestem w lękach. :cry: :cry:
Bla bla bla...

przez isj 14 cze 2009, 16:26
Już pierwsze by wystąpiły, śmiało, bierz dalej i niczym się nie martw.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

isj

przez Venus 14 cze 2009, 16:34
isj napisał(a):Już pierwsze by wystąpiły, śmiało, bierz dalej i niczym się nie martw.

isj
pewnie tak, ale i tak nie radzę sobie z tym lękiem. Nie wiem jak ja mam się tego pozbyć.
Teraz tylko pilnuję czy nie mam gorączki. :(
Bla bla bla...

przez agaska 14 cze 2009, 16:40
A czemu mialabys miec goraczke? :P Isj dobrze mowi, juz bys miala skutki uboczne, jak nie masz to dobrze lek tolerujesz i po prostu sama sie nakrecasz. Nie nakrecaj sie, nie mysl o tym, staraj sie zajac czyms mysli. Jest dobrze, bedzie jeszcze lepiej. Moze powinnas miec jeszcze jakis typowy lek przeciwlekowy? Ja mam Spamilan jako drugi... Niezly jest, dobrze wycisza.
Be the change you want to see in the world

przez isj 14 cze 2009, 16:47
Myślę, że buspiron byłby w tym przypadku dobry.

isj

przez Gosiulka 14 cze 2009, 21:24
isj, czy ja wiem buspiron czyli spamilan łykam od ponad 2 lat a od dwóch miesięcy mam zwiększoną dawkę do podwójnej. Nie jest aż taki rewelacyjny bo nadal mam lęki chociaż fakt jest ich mniej ale jeszcze są :? Ale warto spróbować czemu nie bo jest to lek nie uzależniający i nie ma skutków ubocznych ;)
Przyjaciel forum

przez isj 14 cze 2009, 21:43
Ja pisałem o sytuacji Venus, może powinna sięgnąć po leczenie skojarzone w jej lękach i tyle. Ale na razie niech się dziewczyna skoncentruje na terapii i paroksetynie, bo jest w dobrych rękach.

isj

Sortuj wg