Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Atkaa 15 mar 2007, 19:25
maiev a ja się muszę wykrzyczeć jak mi coś ciąży na barkach. A co ty masz z ta siostrą słonko? Już któryś raz z rzędu czytam podobny twój post?
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez maiev 15 mar 2007, 19:41
Atkaa napisał(a):A co ty masz z ta siostrą słonko?

a tak juz mam z nią zawsze. To taki dziwny typ. Albo ja jestem dziwny typ. Jedno z dwóch. Nie ma co gadać. w każdym razie ze wszystkich sił staram sie uniknąć kolejnej kłótni, ale chyba się nie uda bo ona się wcale nie stara. A kłótni ciężko uniknąć - no chyba że jej się nie będzie zwracać uwagi o nic. Zresztą i tak jest głucha na wszelakie argumenty. Ehh . No i pięknie - znowu na nią nagadałam. Ale normalnie czasem to mnie roznosi. Ona się nigdy nie zmieni - ja też bo już za stara jestem :mrgreen:, także jeszcze cała masa awantur przed nami - tak czuję :?

A tak z innej beczki - jak to mówią jak Polak głodny to żły. Do mnie się to odnosi jak najbardzej. Najpierw nie mogłam jeść bo byłam chora i nic mi się nie chciało a teraz boli mnie podniebienie od tych tabletek na gardło (do ssania) i dalej nie bardzo mi idzie jedzenie. Chyba że przez rurkę. ;)
"I need a new version of me..."

przez IceMan 15 mar 2007, 19:46
Ewa... na podniebienie pomaga gorąca herbata (tylko nie przesadź z tym gorącem), tabletki czasem mogą nie działać za dobrze, szczególnie, gdy pojawia się suchość na podniebieniu
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Atkaa 15 mar 2007, 19:58
Ewa... nadal nie rozumiem co stanowi problem między wami, ale to już wasza osobista sprawa :smile: Zawsze mozna rzucić na nią urok ale to krótkotrwałe przedsięwzięcie a skutki uboczne mogą nasilić negatywne emocje po zdjęciu uroku :? Oj, ja znowu nie na temat :shock:
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez maiev 15 mar 2007, 20:11
Atkaa napisał(a):Zawsze mozna rzucić na nią urok

hmm nie umiem rzucać uroku ale chyba się nauczę. Może to by coś rozwiązało. :)
Piotrek - dzięki za radę. Herbaty gorącej piję mnóstwo ale na to moje "chore" podniebienie to chyba tylko czas może coś poradzić.

przez depresyjny86 16 mar 2007, 01:32
Kurcze zaczynają się trzy trudne dni...jade sobie postudiować...fajnie w każdy dzień zajęcia zaczynam o 8 a kończe o 20... boje się...trzy dni walki z nieśmiałością,stresem....zwłaszcza z nieśmiałością.....czuje,że coraz bardziej oddalam się od ludzi,bo tak strasznie boje się do nich przemówić....w sumie ja sam się nie przełamuje...tzn. próbuje się przełamać ale mi nie wychodzi....przełamują mnie ci którzy się do mnie odzywają a tych jest bardzo mało...Mój były już psycholog "pocieszył mnie"że nieśmiałość jest cechą mojej osobowości. i tego nie da sie zmienić..Jednym słowem trzymajcie za mnie kciuki żebym wytrzymał przynajmniej Piątek.No to dobranoc moje aniołki ;) .Pozdrawiam.Darek
PS:I życze wszystkim miłego dnia ;)
Chcialem jeszcze dodać że te przełamywanie sie tylko i wyłącznie jeżeli ta druga osoba pierwsza coś do mnie powie wyszło właśnie na mojej ostatniej wizycie u psychologa...-No ale już się z tym gościem pożegnalem.
Ostatnio edytowano 16 mar 2007, 01:46 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz
:)

przez Ania1987 16 mar 2007, 01:38
Ja będę trzymała kciuki, a może powinieneś spróbować terapii grupowej, łatwiej jest mówić do ludzi którzy mają podobne problemy i można powoli pokonywać nieśmiałość (to tak jak na tym forum tylko się widzi twarze) :D

przez maiev 16 mar 2007, 01:45
człowiek nerwica napisał(a):czuje,że coraz bardziej oddalam się od ludzi

witaj w klubie :(
człowiek nerwica napisał(a):ój były już psycholog "pocieszył mnie"że nieśmiałość jest cechą mojej osobowości. i tego nie da sie zmienić

nie wiem czy tego że się jest nieśmiałym nie można zmienić- mnie się nie udało i się nie zapowiada ale za to można nabrać troszkę pewności siebie i to trochę pomaga - nawet w walce z nieśmiałością. Mnie akurat pewność siebie nachodzi a potem opuszcza. :(
Trzymam za Ciebie kciuki mocno! Żebyś wytrzymał te 3 dni i nie tylko te. :mrgreen:

przez IceMan 16 mar 2007, 01:50
Wytrzymasz, wytrzymasz. I nie piątek, tylko cały weekend :D A co do nieśmiałości - najlepiej niepozornie zacząć konwersację od jakiegoś ogólniku - o zajęciach na przykład. Postaraj się przełamać, bo potem jest coraz lepiej ;)
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 16 mar 2007, 01:53
a może powinieneś spróbować terapii grupowej, łatwiej jest mówić do ludzi którzy mają podobne problemy i można powoli pokonywać nieśmiałość (to tak jak na tym forum tylko się widzi twarze) Very Happy

może rzeczywiście warto byłoby nad tym pomyśleć...
maiev-powiedział tak po przeanalizowaniu moich odpowiedzi na pytania..stwierdził,że mam taką osobowość i że tego nie zmienie-przynajmniej wynika to z moich szczerych odpowiedzi na pytania.
Dzięki dziewczyny że będziecie trzymać za mnie kciuki ;) zresztą reszta użytkowników też będzie trzymać kciuki ;)wszyscy jesteście super!!!!
:)

przez maiev 16 mar 2007, 02:24
człowiek nerwica napisał(a):powiedział tak po przeanalizowaniu moich odpowiedzi na pytania..stwierdził,że mam taką osobowość i że tego nie zmienie

mnie by pewnie też tak powiedział, ale nie musi - sama to wiem... :? raczej. Taki typ i już. Jak moja nieśmiałość spadnie do znośnego poziomu to nawet ją "polubię". Ale teraz się rozszalała i nie znosze jej. :evil:

przez Matsu 16 mar 2007, 02:38
zły dzień... Mam zamiar pić jak w carskiej Rosji. Komu nalać?
Opiekunka Alzheimera czyli świat z drugiej strony barykady.

"Maybe you're a sinner into your alternate life
Maybe you're a joker maybe you deserve to die"

przez Ania1987 16 mar 2007, 09:31
Dzięki ja nie, prowadzę :D

przez Pisioo 16 mar 2007, 12:08
A co oznacza "wolność" pod nickami ? i różna ilość liter w tym słowie w kolorze niebieskim ?

Sortuj wg