Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Venus 15 maja 2009, 19:33
scrat napisał(a):
Venus napisał(a):No i koniec! Skończyła się terapia. Nie wiem co dalej, ale nie myślę o tym...

Dała ci chociaż coś?

Inni mówią, że wiele, ja mówię, że nic!
Bla bla bla...

przez beret 15 maja 2009, 22:01
Tak z ciekawości poczytałem o SM i też wszystko pasuje do mnie no nie!!!! ale nie przejmuje się bo musiał bym mieć wszystkie choroby włącznie z łupieżem!!!!!

przez offtopic 16 maja 2009, 14:12
magdalenabmw napisał(a):Muszę sie Wam pochwalić :P
Dostałam kwalifikacje od jury do ogólnopolskiego, finałowego castingu Miss Polski 2009 :D :D :lol: Niestety nie wezmę udziału bo to jest w wakacje, a ja wtedy biznes prowadzę, ale pochwalić się Wam muszę bo mnie dowartościowało :P buzki!

Ja z chęcią mogę iść za Ciebie :D :P
Zmiany nadeszły, małe bo małe ale cieszą :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez retro 16 maja 2009, 20:19
A ja cały dzień siedzę w domu, piszę i jest niby dobrze, ale jednak poniżej normy... Od tygodnia znowu czuje się nie tak :( Dziś, jak byłem sam w domu, to pojawiła mi się myśl, że w moim domu są kamery i od razu strach, że mam schize... W ogóle wiecie, jakie to jest smutne, bo myślałem - trochę naiwnie - że odkąd w grudniu wszystko mi minęło, to już mi nie wróci w takiej formie, ale jednak - nerwica, to nerwica i lubi wracać...
retro

przez Korba 16 maja 2009, 20:30
to był dziwny dzień. jest mi nie za dobrze, ale nabieram takiej lekkiej obojętności, takiego oczyszczającego dystansu.... to taka "bolesna agonia powolnego odradzania się"... tak pisała Sylvia Plath po elektrowstrząsach.... mimo że ona już nie żyje, podnosi mnie na duchu, że ona istniała.... świadczy o tym, że można być chorym i nie zmarnować całkowicie życia, mimo tego, że kończy się ono tragicznie...
Korba

przez retro 16 maja 2009, 22:28
doskonale cie rozumiem, magda; doskonale...
retro

przez iwoneczka5 16 maja 2009, 22:54
Witam jestem nowym forumowiczem i chciałam powiedziedzieć ze tez mam problem z nerwicą?

przez Donkey 17 maja 2009, 08:40
Oby dzień okazał się lepszy od wczorajszego. Chodz na kilka godzin chcialabym żeby nerwica mnie zostawia w spokoju !

przez isj 17 maja 2009, 11:06
Venus napisał(a):No i koniec! Skończyła się terapia. Nie wiem co dalej, ale nie myślę o tym...
A ile ona trwała i jaki miała charakter. Ustąpiły choćby objawy somatyczne?
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez retro 17 maja 2009, 13:13
znowu się zaczęło... Nie mam dziś już sił od rana... Nic do mnie nie trafia - żadne tłumaczenia...nawet psychologa... :\\\\ jestem sam w domu i wpadam w jakąś straszliwą panikę...
retro

przez Honey_lady 17 maja 2009, 14:46
Byłam wczoraj wieczorem w ogromnie zatłoczonym muzeum:) i w nocy czułam się nienajlepiej. Mało spałam, a rano czułam się lekko spanikowana i serce mi waliło, ale wiedziałam gdzie jest przyczyna, poszłam na zajęcia bo miałam zjazd, potem na spacer z psem i jak na razie daje radę:)

przez Gosiulka 17 maja 2009, 17:52
Jesssuu ale dzisiaj jestem podku..... Wszystko mnie drażni, wkurzam się na wszystko i na wszystkich. Byle co wytrąca mnie z równowagi. No i schrzaniłam bo musiałam sobie ulżyć :oops: Teraz poczucie winy i jeszcze gorsza wściekłość tym razem na siebie :evil: Niech już ten dzień się kończy :?
Przyjaciel forum

przez Donkey 17 maja 2009, 18:12
Ja caly dzien leze w lozku. Jak tylko wstane kręci mi sie w głowie i klade sie z powrotem..
Okropnie..
Same smutne mysli..
Taka piekan pogoda, wszyscy sie spotykaja, bawia a ja po prostu nie mam sily :(

przez magdalena031083 17 maja 2009, 18:25
Wczoraj były urodziny mojego synka a tatuś zrobił mu prezent i przyszedł pijany,już mam wszystkiego dosyć, :cry:
napisz na piasku to co dajesz ,wyryj na skale co otrzymujesz....

Sortuj wg