Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez IceMan 13 mar 2007, 17:26
Atkaa napisał(a):żartowałam

wiedziałem ;) ;) ;)
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 13 mar 2007, 19:56
powiedział ten, który ciągle narzeka Rolling Eyes

Ja ciągle narzekam????.....być może :?
:)

przez Atkaa 13 mar 2007, 20:35
człowiek nerwica napisał(a):Ja ciągle narzekam??

no co, a może ja :roll: (chociaż jakby się zastanowić :roll: )
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 13 mar 2007, 21:01
człowiek nerwica napisał(a):Ja ciągle narzekam????.....być może

Na siebie narzekasz... czasem bezpodstawnie
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 13 mar 2007, 21:39
No dobrze postaram się nie narzekać. ;)
Przed chwilą atak lęku mnie wział<znowu :cry: >ale go pokonałem<znowu :lol: > i teraz czuje się super :lol: .Jak Wam mija ten piękny wieczór?

przez IceMan 13 mar 2007, 21:47
Ja się próbowałem uczyć z PP (podstawy przedsiębiorczości, spr z interwencjonizmu państwowego i budżetu państwa) i wysiadłem :P dziękuję za taką edukację... nuda aż piszczy !!! ja chcę jeszcze 1 matmę w tygodniu zamiast PP!!!!! A co do wieczoru - reszta minie na oglądaniu Prison Breaka :D
człowiek nerwica napisał(a):Przed chwilą atak lęku mnie wział<znowu Crying or Very sad >ale go pokonałem<znowu Laughing > i teraz czuje się super Laughing

no to widzisz - masz powody do radości ostatnio a nie do narzekania
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 13 mar 2007, 22:05
Ja się próbowałem uczyć z PP (podstawy przedsiębiorczości, spr z interwencjonizmu państwowego i budżetu państwa) i wysiadłem Razz

Miałem ten sam problem rok temu....nie wiem jak ja to wszystko pozdawałem.... PP-to najgorszy.....a raczej najnudniejszy przedmiot w szkole średniej...ale nie martw się poradzisz sobie z nim ;),zobaaczysz ;)
PARE GODZIN PÓŻNIEJ....
Jestem wkurzony na maxa....znowu atak miałem....nie wiem co się ze mną dzieje....oj pogadam sobie z tym psychologiem...
Dobranoc aniołeczki wy moje ;) jutro będzie piękny dzień ;)

Dzisiejszy dzień

przez Pisioo 14 mar 2007, 11:34
Świetny humor.
Byłem u nowego psychiatry. Przepisał Spamilan, a do czasu aż zacznie działać jakąś benzodiazepinę o przedlużonym działaniu.
Obawiałem się że po nowych lekach będę senny - ale jest ok.
Jestem pełen nadziei że tym razem się uda pokonać lęki. :D

Pozdro.

przez Atkaa 14 mar 2007, 12:54
Nareszcie! Znalazłam odpowiedniego odbiorcę mojego narzekania (patrz psychoterapeutę) :mrgreen: Spełnia wszystkie moje wymogi łacznie z barwą głosu :mrgreen: Mam spotkanie w piatek! Dobra, wracam do pracy bo mnie wyleją i nie będę miała z czego opłacić mojego odbiorcy narzekania :roll: Paaaaaaaaaaaaaaaa!
A w ogóle to jest pięknie i zakwitły jakieś kwiaty o nazwie bliżej mi nie znanej ale są żółte :mrgreen:
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez depresyjny86 14 mar 2007, 13:35
Nareszcie! Znalazłam odpowiedniego odbiorcę mojego narzekania (patrz psychoterapeutę) Mr. Green Spełnia wszystkie moje wymogi łacznie z barwą głosu Mr. Green Mam spotkanie w piatek!

No to świetnie,że znalazłaś dobrego psychoterapeute!!!!!Nawet nie wiesz jak się ciesze!!!!

A w ogóle to jest pięknie

tak,masz racje jest pięknie!! ;)
No to teraz ja zaczne szukać dobrego psychoterapeuty...może mi też się uda?.

przez Makcia 14 mar 2007, 13:39
Cześć wam dzisiaj :D
Wróciłam właśnie do domku...jakoś tak niemrawo sie dzisiaj mam ale..nie najgorzej...Wczoraj byłam na basenie i przepłynęłam chyba z 30 razy basen..w tą i z powrotem (ze zbyt ambitną koleżanką poszłam w tej dziedzinie i nie chciałam odstawać ;) ).
Piotr co ty masz za przedmioty?? :shock: za "moich" czasów to był polski matma i jakieś kilka innych nieciekawych rzeczy a Ty takimi tematami tutaj "rzucasz' że aż mi głupio :D Ale fajnie że sie tego uczysz kiedyś mi opowiesz co to w ogóle jest :D
Atkaa u mnie w pracy nie ma obiadów :? przymieram głodem ale te kilka godzin jakoś wytrzymuje ;) Ale głos mi siada i przejmuje sie tym nie na żarty ..ech..i ponarzekać sobie musze :D
No nic ide gotować obiad..pozdrawiam wszystkich pa pa

przez depresyjny86 14 mar 2007, 13:54
Wróciłam właśnie do domku...jakoś tak niemrawo sie dzisiaj mam ale..nie najgorzej...Wczoraj byłam na basenie i przepłynęłam chyba z 30 razy basen..w tą i z powrotem (ze zbyt ambitną koleżanką poszłam w tej dziedzinie i nie chciałam odstawać Wink ).

Kurcze....a ja sie boje wody...tzn.w basenie.....wiesz Makcia o co mi chodzi??Po prostu boje się że utone czy coś...pamiętam jak w szkole na basenie wszyscy ze mnie się śmiali że nie umiem do wody wejść..

przez maiev 14 mar 2007, 14:51
człowiek nerwica napisał(a):Kurcze....a ja sie boje wody...tzn.w basenie

Też sie kiedyś bałam ,ale mi przeszło. Jak się odważyłam i zobaczyłam jaka to radocha to od razu się mniej boję. Ja za to na basenach wszelakich zamarzam. Temperaturę tam maja nie dla mnie. Jak ostatnio byłam to przesiedziałam większość czasu w brodziku dla dzieci. :mrgreen:

Atkaa - jeden temat mam prosty - cośtam z motoryki - nie trzeba sie wysilać. Gorzej z tym drugim.: Podejście do starości w różnych religiach. Phi. Najlepsze jest to że najmniej informacji mam o chrześcijaństwie.

Wpadłam tu tylko na chwilkę i wracam do łóżeczka, bo mnie tak wszystko boli że nic mi się nie chce. Cały dzień śpię. Ale może to i lepiej i tak nie myslę. Nawet tutaj jakoś mi ciężko się "wyrazić". Miłego dnia wszystkim. Papa
Piotrek - wykrakałeś z tym "zdrowiem". heh ;)
"I need a new version of me..."

przez depresyjny86 14 mar 2007, 15:03
maiev-leż w łóżeczku i zdrowiej,zobazysz niedługo ci przejdzie...Życze ci zdrowia!!!!

Sortuj wg