Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Amy Lee 24 kwi 2009, 20:25
Cześć!

Pamiętacie mnie jeszcze? ;)

Kurczę, wiosna, gorąco, jakoś się nie mogę odnaleźć. Leki mi pomogły, ale jakoś mam ochotę, żeby się ludzie trzymali ode mnie na stosowną odległość :?
Amy Lee

przez mrX 25 kwi 2009, 10:13
Amy Lee, nowa fobia :P?

A u mnie wszystko ok :). Walcze. Bez przerwy :).

Chyba zmienie kierunek studiow :D! Bo nauczylem sie przez przypadek opisywac wyniki EKG - rozpoznawac WPW, chorobe Burgandow itd... :D! Glupim jest :D

Milego dnia! Pozdrawiam :D!
mrX

przez DanceWithTheWind 25 kwi 2009, 11:10
Fatalny...
"Tak łatwo z rąk wymyka się. Szczęście to przelotny gość. Szczęście to piórko na dłoni."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mateuszzzz90 25 kwi 2009, 16:13
Dzisiaj pierwsza wizyta u lekarza psych.po dlugiej przerwie ,praktycznie zero nerwów z mojej strony posmialismy sie trochę z doktorką i pogadalismy oczywiscie wszystko ze mna wporzadku i mam tylko nerwice .Ale mam jeden poważny problem za 10dni matura i nie wiem czy warto zaczynac brać leki .. doktor przepisała mi Zoloft i nie wiem co mam robić ktoś może mi doradzić z gory dziekuje za wszelki rady

przez linka 25 kwi 2009, 16:34
Radziłabym dać sobie na wstrzymanie z tymi lekami i rozpocząć przyjmowanie juz po maturze.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 25 kwi 2009, 17:15
Nie wiem czy juzto pisałem czy nie...
Cały dzień mam ochote spać,nie chce mi sie niczego bo wszędzie czuje sie zlękniony,nie wiem co mam ze sobą zrobic żeby wyjsc z tego bagna..cały czas zastanawiam sie jak sie mam zmienic co zmienic i dlaczego:(.Czuje sie okropnie osamotniony,nic nie ma sensu przez lęk,.
Najchętniej porozmawiał bym z kimś ale nie mam z kim na realu:( zresztą przecież z powodu lęku i tak bym nie podszedł do kogokolwiek:(.W dodatku jakieś duszności mnie male dopadly:O
mateusssssz90-radze Ci to samo co Linka,przed maturą lepiej nie bierz tych leków
AmyLee-pamiętam Ciebie doskonale:)
:)

przez agusiaww 25 kwi 2009, 17:27
A u mnie fajny dzien był :D
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez mateuszzzz90 25 kwi 2009, 18:05
Ja juz sam nie wiem jestem w bardzo powaznej kropce sam skłaniam sie bardziej na wzięcie leków

przez katie124 25 kwi 2009, 18:46
Co dziwne w domu jak jestem to czuję się świetnie, a jak wychodzę na dwór to mam ataki:( Pomóżcie!!!Jak to pokonać?????

przez Agal 25 kwi 2009, 22:37
mateuszzzz90 napisał(a):Ja juz sam nie wiem jestem w bardzo powaznej kropce sam skłaniam sie bardziej na wzięcie leków

Mateuszzzz90 - a co na to Twój lekarz prowadzący?? Chyba wspominałeś mu o zbliżającej się maturze? Myślę, że przede wszystkim jego powinieneś się poradzić. No i to Ty sam wiesz, jak się czujesz. Przez te kilka dni efektu prawdopodobnie jeszcze wielkiego nie będzie więc może jednak poczekaj aż będzie po maturze, czasem skutki uboczne, zanim organizm przyzwyczai się do leku są nieprzyjemne. Może skonsultuj się jeszcze z lekarzem? Razem na pewno dojdziecie do jakiegoś rozwiązania.
Kiedyś będę wolna!

przez mrX 25 kwi 2009, 22:49
shani, od DNA mozna sie zawsze odbic :), posilkuj sie mysla ze gorzej byc juz nie moze :D a musi byc coraz lepiej :).

A u mnie zaczelo sie wspaniale, a konczy jakos hmm dziwnie :).

Pozdrawiam Wszystkich :)!
mrX

przez mrX 26 kwi 2009, 00:23
shani, juz komus kiedys napisalem na tym forum cos w tym stylu :D. A jak sie odbic. to juz trudniejsza sprawa :). Hmm, ktos ostatnio mnie powiedzial, ze juz nie moze byc normalnie :P. Tzn w nerwicy trzeba od poczatku tworzyc definicje normalnosci :D. Pozdrawiam :)!
mrX

przez Estel86 26 kwi 2009, 11:48
Ja dziś od rana jakaś dziwna jestem - głowa mnie boli, oczy też... Nic mi się nie chce, najlepiej leżałabym pod kocem, przespała życie...
http://www.gwendolen.blog.onet.pl

Powiadam wam; trzeba mieć chaos w sobie, by narodzić tańczącą gwiazdę.
F. Nietzsche

przez Amy Lee 26 kwi 2009, 14:09
Estel86 napisał(a):Nic mi się nie chce, najlepiej leżałabym pod kocem, przespała życie...

Oj, skądś to znam.

Uff, rozmówiłam się wczoraj z sympatią z kraju zagranicznego i wylazłam na chwilkę do pubu do znajomych.
A dzisiaj to nawet zaległe prace odrabiam 8)
Amy Lee

Sortuj wg