Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Venus 19 kwi 2009, 19:51
O rany Victorku gdzieś Ty był???

No mnie twarz nie drętwieje, ale za to cała prawa strona ciała! :?
Victorku a jak tam ten Paromerck? Bierzesz go? Chyba coś po nim nie specjalnie jednak jak widzę! :?
Bla bla bla...

przez isj 19 kwi 2009, 20:46
Hej Venus, jak tam po terapii (miałaś, jeśli dobrze pamiętam, gdzieś wyjechać)? Może jest w innym wątku, ale mam mało czasu, by sprawdzić, więc podlinkuj jakby co :). Z góry dzięki.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez Victorek 19 kwi 2009, 20:50
Nie Venusik dalem spokój po dwóch tabletkach, nie chcę łykac tych prochów, one jakoś na mnie słabo działają albo przeciwnie, nawet benzo jak biorę to mało pomaga, tylko zamula, albo po prostu chciałbym żeby za dużo zdziałał...:)
Staram się podejść do tego co mam na swój sposób, z pomocą różnych rad terpeutycznych, czasem jest ok ale czasem dowali za bardzo, ale uważam że stanowczo za długo to trwa i staram się wkurzyć na maksa na to co mam bo to pomaga wyzdrowieć...
A jak u ciebie? jak terapia??
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mrX 20 kwi 2009, 00:39
Victorek, ja mialem dretwienie glowy i stop. Ale jakos przeszlo samo z siebie :). Nie przejmuj sie, jutro bedzie na bank lepiej, gorzej byc nie moze :P.

Odnosnie mojego dnia - dzisiaj jakos cholernie pozytywnie, jakos mnie to przerazilo :D
mrX

przez Venus 20 kwi 2009, 18:21
isj napisał(a):Hej Venus, jak tam po terapii (miałaś, jeśli dobrze pamiętam, gdzieś wyjechać)? Może jest w innym wątku, ale mam mało czasu, by sprawdzić, więc podlinkuj jakby co :). Z góry dzięki.

isj
coś się Tobie chyba po myliło...nigdzie się nie wybieram, a terapii jeszcze nie skończyłam :D

Victorek napisał(a):Nie Venusik dalem spokój po dwóch tabletkach, nie chcę łykac tych prochów, one jakoś na mnie słabo działają albo przeciwnie, nawet benzo jak biorę to mało pomaga, tylko zamula, albo po prostu chciałbym żeby za dużo zdziałał...:)
Staram się podejść do tego co mam na swój sposób, z pomocą różnych rad terpeutycznych, czasem jest ok ale czasem dowali za bardzo, ale uważam że stanowczo za długo to trwa i staram się wkurzyć na maksa na to co mam bo to pomaga wyzdrowieć...
A jak u ciebie? jak terapia??

Victorku wcale się Tobie nie dziwię, ja sama ciągle jadę bez leków i chyba coś się w końcu zmienia, ale co się nie wymęczę to mała głowa. Byłam ostatnio u mojego lekarza i powiedziałam, że chyba bez leków się nie obejdę, a on "Dlaczego?". Powiedziałam więc co miałam i leków i tak nie dostałam, choć wcześniej je proponował. On taki jest, wywołuje emocje! :D Właśnie jak piszesz Victorku-wkurzyć się- na mojej terapii właśnie o to chodzi :D Zaczęłam dziś 9-ty tydzień, już nie wiele czasu zostało, a mój stan pozostawia jednak wiele do życzenia. Ciągle mam okropne lęki! :( Ech... :( Najbardziej mnie nakręca to, że serce mi się uspokaja i mam wrażenie jakby się miało zatrzymać, panika wtedy niezła! :? :?
Bla bla bla...

przez Estel86 20 kwi 2009, 20:40
Witam, z nerwicą mam do czynienia od wielu lat i nie jest to tylko nerwica lękowa - przede wszystkim natręctw. Dziś niestety miałam napad lękowy na dworze, dawno mi się to nie zdarzało... Myślałam, że zemdleję, nogi odmówiły mi posłuszeństwa, ale wypycham się za próg, by nie utknąć w domu...
http://www.gwendolen.blog.onet.pl

Powiadam wam; trzeba mieć chaos w sobie, by narodzić tańczącą gwiazdę.
F. Nietzsche

przez mrX 20 kwi 2009, 23:14
Dzisiaj znowu jakos srednio. A po wczoraj myslalem ze juz po wszystkim... .
mrX

przez tinka85-85 21 kwi 2009, 00:18
a ja oczywiście nie śpię. Boję się zasnąć z myślą, że już się nie obudzę, bo po prostu przestanę oddychać...ech, a numer do psychologa w portfelu leży...i czeka aż wreszcie go użyję... :-|
Ostatnio budzę się w środku nocy z krzykiem i sprawdzam czy mąż oddycha...widocznie moje obawy rozprzestrzeniają się już na inne osoby...

przez scrat 21 kwi 2009, 03:44
To sprawdzanie czy bliscy oddychają ma dużo osób, nawet bez nerwicy związanej z oddychaniem...
Przyjaciel forum

przez Ridllic 21 kwi 2009, 05:47
chyba mi odjebauo jadę na ryby :mrgreen: już nikt nie powie ,że jestem normalny :!:

sprawdzę jeszcze tylko obecność :D

sprzęt -jest
ja -jestem
pies-jest
herbata - jest
kanapki -są

można ruszać :mrgreen:
Ridllic

przez Estel86 21 kwi 2009, 07:05
Biedne ibki ;) :D Ja się ostatnio wkręciłam w robiebie filmików - o taki o nerwicy zrobiłam :) Najlepsze na koniec :P http://www.youtube.com/watch?v=NQoRMD_HjcQ

F. Nietzsche

przez magdalena031083 21 kwi 2009, 10:56
Estel86, fajny filmik na youtube .Mój dzisiejszy dzień zaczyna się dobrze,muszę parę spraw załatwić,a poza tym to wczoraj się dowiedziałam że mój kolega który zmarł na serce rok przed tym miał coś takiego że czół jakby się unosił, też kiedyś miałam coś takiego to nie są halucynacje tylko ma się takie wrażenie,albo jak się śni, i czasami nie mogę się obudzić,czy to od serca teraz jak biorę propranolol to serce nie dokucza sama nie wiem?
napisz na piasku to co dajesz ,wyryj na skale co otrzymujesz....

przez Estel86 21 kwi 2009, 15:53
Dziękuję :) Dziś dowiedziałam się, że psychiatra nie wie jaką mi wystawić diagnozę na zaświadczeniu... Mam osobowość zależną albo neurotyczną. W rezultacie napisała zaburzenia odżywiania :D (to też mam). Ale jaja... Ciężki przypadek ze mnie. Dzisiejszy dzień był miły, nie miałam napadu lęku na dworze, ciesze się :)

F. Nietzsche

przez Ridllic 21 kwi 2009, 17:25
dwie z nich faktycznie biedne bo ich finał to mój brzuch wieczorem ale milo wypocząć na łonie natury w "prawie" górach ;)
Ridllic

Sortuj wg