Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez GRACJA 13 mar 2007, 00:49
Dzije się, dzieje.Ja co drugą noc mam bezsenną i wedy zaglądam na forum. Nawet raz spotkałam kilka osób na czacie. Pa
"Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować."

przez nunus85 13 mar 2007, 01:02
ja wam moge do 3 przynajmniej dotrzymac towarzystwa:P
Jacy jesteśmy ? - tacy jak subiektywnie odbieramy siebie wiedząc o sobie niemal wszystko? - czy tacy jak postrzegają nas inni stojać z boku, nie wiedząc o nas prawie nic i niedoświadczając tego co przeżyliśmy?

przez IceMan 13 mar 2007, 01:10
a ja powoli będę się zbierać, bo jutro do szkoły mam... na 8 :?
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 13 mar 2007, 01:28
mam nadzieje że nie będziesz miał wielu tych godzin w szkole jutro....samych piątek życze!!!1 i śpij dobrze!!!
:)

przez maiev 13 mar 2007, 07:37
człowiek nerwica napisał(a):a tu kiedyś do 4 siedziałem

no ja to nawet do 5. Ale z przymusu i sama. Nikogo niet.
Już jestem na nogach bo jednak wirus mnie dopadł. Juz wczoraj coś mnie brało ale myślałam że to nic takiego - a tu pech. Katar to jest coś obrzydliwego - nos już mnie tak boli że .... .No nic - jakoś to zniosę. Oczywiscie nie ma mowy o wylegiwaniu sie w łóżku cały dzień. Od tego to bym się chyba bardziej chora zrobiła ;) . Żeby dzisiaj znowu był taki łądny dzień.
Piotrek ale masz ambitny temat. :shock: Ciekawy bardzo ale chyba też nie najłatwiejszy. (tzn. jak dla mnie, bo ja z poezji "zielona".) Sam wybrałeś czy to przydzielają??
"I need a new version of me..."

przez wojor 13 mar 2007, 09:29
Mam nadzieję, że mój dzisiejszy dziń nie będzie gorszy od wczorajszego czego i Wam życzę.
Nie bedzie to łatwe , bo chociaż dzisiaj akurat spałąm dość dobrze to po przebudzeniu , tak po 2 minutrach znów to samo : "latający" żłądek i bicie serca w przełyku.
Potem mierzenie ciśnienia , zoloft i do pracy.
Zagryze to validolem i innymi ziołowymi lekami , na które mój psychiatra mówi "takie g...a" ale innych wziąć nie pozwala /pewnie ma rację/.
Miłego dnia !
.........nigdy nie jest tak źle , żeby nie mogło być gorzej ani tak dobrze , żeby nie mogło być lepiej.........

przez depresyjny86 13 mar 2007, 11:56
A mój dzisiejszy dzień zapowiada się fascynująco.....cały dzień siedzenie na forum ;) ,w czasie siedzenia na forum zrobie sobie kawke,i będe pisał jak mi mija dzień.Pozdrawiam :lol: .Darek ;)

przez maiev 13 mar 2007, 12:04
Mój też się zapowiada fascynująco. Muszę napisać dwie prace (nie sobie co najgorsze) - ale nie wiem jak to zrobię bo przez ten katar to nie myślę. Może jakiś cud się zdarzy i mi się trochę w głowie rozjaśni na chwilę. Pozdrawiam!
Na razie idę na słoneczku posiedzieć. Może pogoni wirusa. :mrgreen: ;)
człowiek nerwica napisał(a):w czasie siedzenia na forum zrobie sobie kawke

Ja tez sobie zrobię kawkę. No to na zdrówko! :mrgreen:
"I need a new version of me..."

przez depresyjny86 13 mar 2007, 12:12
Może jakiś cud się zdarzy i mi się trochę w głowie rozjaśni na chwilę. Pozdrawiam!

Napewno ci się rozjaśni i napiszesz te dwie prace ;)Nie będziesz miała z nimi żadnego problemu ;)
Co do pogody to u mnie słoneczko ;) Mam nadzieje,że jest tak ładnie na dworze u wszystkich użytkowników forum ;)

przez Atkaa 13 mar 2007, 15:14
człowiek nerwica napisał(a):hehe to sie pochwale że z ustnego dostałem 20 punktów na możliwych.....20
powiedział ten, który ciągle narzeka :roll:
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez IceMan 13 mar 2007, 15:39
człowiek nerwica napisał(a):mam nadzieje że nie będziesz miał wielu tych godzin w szkole jutro

to mi wyprorokowałeś :D miałem tylko 4 bo nauczycielki od angielskiego nie było ;)
maiev napisał(a):Już jestem na nogach bo jednak wirus mnie dopadł.

miałem nosa z tym życzeniem Ci zdrówka :P więc ponawiam życzenia ;)
maiev napisał(a):Piotrek ale masz ambitny temat. Shocked Ciekawy bardzo ale chyba też nie najłatwiejszy. (tzn. jak dla mnie, bo ja z poezji "zielona".) Sam wybrałeś czy to przydzielają??

Sam wybrałem... w sumie chciałem pójść na łatwiznę :P a tu zonk! Nauczycielka najpierw gadała że łatwy a potem... że to jeden z bardziej ambitnych tematów :shock: . Załatwiła mnie jak się patrzy. Chciałem na łatwiznę pójść - żeby mieć więcej czasu na resztę przedmiotów na maturkę. Ale i tak jest ok :D
wojor napisał(a):Mam nadzieję, że mój dzisiejszy dziń nie będzie gorszy od wczorajszego czego i Wam życzę.

I Tobie też tego życzę :)
człowiek nerwica napisał(a):A mój dzisiejszy dzień zapowiada się fascynująco.....cały dzień siedzenie na forum

Na mój gust jeśli będzie co i komu pisać to spoko :D
człowiek nerwica napisał(a):Mam nadzieje,że jest tak ładnie na dworze u wszystkich użytkowników forum

U mnie jest bajecznie świetnie ładnie :D
maiev napisał(a):Muszę napisać dwie prace

A jakie?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:40 pm ]
Atkaa napisał(a):kpowiedział ten, który ciągle narzeka

Ta co nie narzeka się odezwała :twisted: :twisted: :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez Atkaa 13 mar 2007, 15:59
Makcia napisał(a):Ale wiesz co? też masz tak że w pracy zapominasz o wszystkim? jak mnie zakrzykuje 30 dzieci to zapominam jak sie nazywam

dokładnie :mrgreen: mam oczy dookoła głowy i odpowiedź na każde pytanie a jedyne co mi dolega to uczucie głodu koło południa (dobrze, że podają obiad) :D
maiev napisał(a):Muszę napisać dwie prace

Jaka dziedzina bo akurat mam tu kilka tysięcy prac własnego autorstwa. Trochę sie nazbierało przez te lata zgłębiania wiedzy :D Jestem gotowa zaoferowac pomoc kichającej koleżance :D

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:00 pm ]
Piotrek napisał(a):Ta co nie narzeka się odezwała

:shock: się obraziłam...
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez IceMan 13 mar 2007, 16:45
Atkaa napisał(a):się obraziłam...

:shock: Ale mnie pod szpic bierzesz !! Przecież nic takiego nie napisałem ;) Ale ja i tak Cię lubię Obrazek
Przyjaciel forum

przez Atkaa 13 mar 2007, 17:19
Piotrek napisał(a):Atkaa napisał:
się obraziłam...

żartowałam :mrgreen: :mrgreen:
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

Sortuj wg