Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Korba 06 kwi 2009, 15:40
Dzisiejszy dzień to lekka padaka. Rano na dzień dobry mała schiza, czyli atak nerwicy, przez który dość mocno spóźniłam się do pracy, bo nie byłam w stanie wyjść z domu.
Teraz siedzę i marzę o tym, żeby już opuścić biuro i modlę się, żeby mi szefowie nie kazali do Warszawy jechać, bo tam chyba nie dojadę.....
Idę dziś do psychiatry, ciekawe co mi powie na to, że przez kolejny miesiąc nie ma żadnej poprawy, a nerwica wchodzi mi na jedyny do tej pory niedostępny i chroniony przeze mnie teren - moją pracę. Damn it.......
Najgorsze jest jak człowiek nie poddaje się, walczy, a dalej dostaje w tyłek.

A do tego jestem taka zmęczona..... Czy to jest normalne, że człowiek jest bez przerwy zmęczony, od samego rana....??
Korba

przez mrX 07 kwi 2009, 17:04
Blee u mnie powrot do stanu sprzed dwoch tygodni... A wczoraj bylo juz tak dobrze :] :(! Dodatkowo zaczela mnie glowa bolec, ale to chyba dobrze :P
mrX

przez Venus 07 kwi 2009, 17:48
Ja dostaję ze sobą szału. Zaczęłam kaszleć, mam duszności i już panikuję. Wracają do mnie wspomnienia i boję się, że to jednak pieprzony zator, o który kilka miechów temu było u mnie podejrzenie. Okazało się jednak, że wsio ok, a ja się nadal boję. :cry: Byłam dziś u lekarza, dostałam skierowanie do pulmunologa (bo to wsio mi się powtarza od czterech lat) i zobaczymy. Pani doktor powiedziała, że może to być także alergia. :( Boże, ja się w życiu tego lęku nie pozbędę. :cry: :cry:
Bla bla bla...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez betonow 07 kwi 2009, 18:43
Cześć wszystkim . W końcu znalazłem forum odpowiednie dla mnie...
Mój dzień dzisiaj hmmm jak i reszta poprzednich jest w miare ok... Najgorzej jest gdy ide spać, wtedy mam ataki lęku...
Ale w sumie w ciagu ostatniego pol roku jest duzo lepiej. Nerwice mam od okolo 3 lat. Aktualnie mam 20 i nie powiem łatwo nie było, ataki dusznosci, napady leku, bole glowy... wkrecanie sobie roznych chorob, Masakra... Ale z reguły staram sie nie poddawac i walcze z ty. Nie bralem lekow itp... hmmm zycze wszystkim powrotu do zrowia :)

przez mrX 07 kwi 2009, 18:57
Venus, dzIsiaj taki dzien :). Ja juz sie przyzwyczailem chyba. Jutro moze bedzie lepiej :). Aktualnie spi na mnie moj kot.
Zauwazylem ze wieczorem prawie nigdy nie mam moich "super X-tra dziwnych objawow" :).
mrX

przez Venus 07 kwi 2009, 19:26
mrX napisał(a):Venus, dzIsiaj taki dzien :). Ja juz sie przyzwyczailem chyba. Jutro moze bedzie lepiej :). Aktualnie spi na mnie moj kot.
Zauwazylem ze wieczorem prawie nigdy nie mam moich "super X-tra dziwnych objawow" :).

mrX nie wiem czy to "taki dzień", jeśli taki dzień jak dzisiejszy ja mam codziennie. Ciągle nie mogę się odczepić od tych cholernych wspomnień. Moje dolegliwości nerwicowe są właśnie takie, że wszystko mi się przypomina. I jak tu normalnie żyć?? :?
Bla bla bla...

przez mrX 07 kwi 2009, 19:53
Kurde Venus, wspomnienia niszcza psychike. Moja rowniez... . Jakos nie moge przestac myslec o tym wszystkim co bylo wczesniej i zaczac od nowa... . Jak zyc normalnie? Mozna probowac... ja przynajmniej probuje. Staram sie o wszystkim zapomniec, choc to nie jest finalne wyjscie z tej sytuacji... . Ale musze zastosowac wobec siebie to, co wszystkim radze - glowa do gory :D. Pozdrawiam :).
mrX

przez magdalena031083 08 kwi 2009, 08:57
Hej wszystkim,dziś już wstałam z bólem głowy i jestem nie wyspana tak że myślę że będę się żle czuć przez cały dzień,jestem jakaś spięta :( mam nadzieję że to minie... :-|
napisz na piasku to co dajesz ,wyryj na skale co otrzymujesz....

przez mrX 08 kwi 2009, 09:08
Czesc :)! Ja wstalem tak samo niewyspany. Znowu musze jechac do Krakowa... . I nie bede sie widzial z moja przyjaciolka :(. Ale mimo to mam nadzieje ze jakos bedzie dobrze :). Milego dnia wszystkim :)!
mrX

przez Ridllic 08 kwi 2009, 12:13
maugoha, Ty pracoholiczko :mrgreen:
Ridllic

przez magdalena031083 08 kwi 2009, 15:24
To znowu ja,no już teraz lepiej się czuję niż rano,jakoś przeżyje ten dzień,nie będę brać leków jak tylko mam zły dzień,dam radę :smile:
napisz na piasku to co dajesz ,wyryj na skale co otrzymujesz....

przez mrX 08 kwi 2009, 23:29
Moj dzisiejszy dzien to byla jedna wielka tragedia... :(. Mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej :).
mrX

przez depresyjny86 09 kwi 2009, 14:42
To ja powiem to samo o swoim dzisiejszym dniu...tragedia...chyba powoli zdaje sobie sprawe tak naprawde w jakim położeniu się znajduje teraz...
:)

przez alu 09 kwi 2009, 14:57
mój dzień dzisiejszy - również tragedia.
alu

Sortuj wg