Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez IceMan 12 mar 2007, 18:35
Heh :D Atkaa wyda się i prędko :P więc ciii nie pomoże
Przyjaciel forum

przez nunus85 12 mar 2007, 19:33
ja dzisiaj byłem u psycholorzki w przyszłym tygodniu pewnie zaczne grupową
bedzie trudno mowic o swoich problemach wsród tylu obcych ludzi ale trzeba to walczyć to jedyne co wiem na pewno
Jacy jesteśmy ? - tacy jak subiektywnie odbieramy siebie wiedząc o sobie niemal wszystko? - czy tacy jak postrzegają nas inni stojać z boku, nie wiedząc o nas prawie nic i niedoświadczając tego co przeżyliśmy?

przez IceMan 12 mar 2007, 19:46
nunus85 - myślę, że taki opór ma każdy na tej terapii - a z czasem wszystko się wyluzuje i będziecie opowiadać o wielu rzeczach bez oporów :smile:
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Atkaa 12 mar 2007, 21:38
iwka73 napisał(a):Atkaa a ty zaczynasz grupową czy indywidualną?

Zawsze i wszędzie indywidualna ma się rozumieć :mrgreen:
Piotrek to od kiedy zamierzasz zacząć się uczyć? :twisted:
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez nunus85 12 mar 2007, 21:57
Piotrek napisał(a):nunus85 - myślę, że taki opór ma każdy na tej terapii - a z czasem wszystko się wyluzuje i będziecie opowiadać o wielu rzeczach bez oporów :smile:
na to tez licze
dzieki za wsparcie
Jacy jesteśmy ? - tacy jak subiektywnie odbieramy siebie wiedząc o sobie niemal wszystko? - czy tacy jak postrzegają nas inni stojać z boku, nie wiedząc o nas prawie nic i niedoświadczając tego co przeżyliśmy?

przez IceMan 12 mar 2007, 21:59
Atkaa napisał(a):Piotrek to od kiedy zamierzasz zacząć się uczyć?

yyy... ja mam przed sobą zawsze 3 rzeczy: klawiaturę, przed lub za klawiaturą zeszyt lub książkę, a za nimi monitor ;) i z kompa słucham muzyki, czasem z literatury, czasem z notatek, czasem z neta się uczę (to ostatnie nie czasem tylko zazwyczaj), a że muzyki słucham non-stop, to nie mogę się oprzeć pokusie włączenia na cały dzień programu pocztowego, który przysyła mi w błyskawicznym tempie powiadomienia o odpowiedziach na forum no i parę razy dziennie wpadam zajrzeć czy nie ma nowych tematów. :D Także łączę naukę z forum - na przemian albo razem jak muszkieterowie :P
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 12 mar 2007, 22:29
yyy... ja mam przed sobą zawsze 3 rzeczy: klawiaturę, przed lub za klawiaturą zeszyt lub książkę, a za nimi monitor Wink i z kompa słucham muzyki

ja też tak mam jak się ucze ;)
Symbol jako środek wyrazu w poezji i malarstwie. Omów na wybranych przykładach dzieł.

Ciekawy? Bo mi się podoba Very Happy

Temat dosyć ciekawy ;) ..ja miałem w tamtym roku Rozmowy z Bogiem w literaturze<jakoś tak ten temat brzmiał>
hehe to sie pochwale że z ustnego dostałem 20 punktów na możliwych.....20 ;)
:)

przez IceMan 12 mar 2007, 22:35
gratuluję Darek

PS. Do wszystkich... jak skończę prezentację to mogę podrzucić do oceny i opinii ? ;)
Przyjaciel forum

przez Makcia 12 mar 2007, 22:42
Atkaa no to ciesze sie bardzo że łączy nas tak wiele ;) Widze że poza rajdowymi wojażami, jazdą na łyżwach i leniuchowaniu w tropikach mialybyśmy o czym pogadać ;) Ale wiesz co? też masz tak że w pracy zapominasz o wszystkim? jak mnie zakrzykuje 30 dzieci to zapominam jak sie nazywam tylko jakiś "błysk" każe mi sie denerować ale i to nie trwa długo.. ;) Dlatego lubie tą prace bo nie pozwala skupić sie za długo na sobie ..ale cii to tajemnica :D
Piotr masz fajny i ciekawy temat...ja nie wiem jakby to ze mną było gdybym musiala teraz zdawać cokolwiek..(chociaż w sierpniu mam egzamin)..ale o mniejszym zakresie materiału (tak sobie to tłumacze ;) ) No ale jak trzeba zdać to trzeba..uhh..za to potem dwu miesięczne balowanie po sukcesie..tego Ci życze ;)

przez depresyjny86 12 mar 2007, 22:49
Piotrek-jak skończysz to podrzuć.
Ech te uczenie sie do matury miało swoje dobre strony:przynajmniej nie miałem wtedy czasu na myślenie o lękach ;)

przez IceMan 12 mar 2007, 22:51
Makcia napisał(a):za to potem dwu miesięczne balowanie po sukcesie..tego Ci życze

i wzajemnie :D u mnie już w czerwcu się impreza szykuje (pomaturalna) :P już planują ;)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:53 pm ]
człowiek nerwica napisał(a):przynajmniej nie miałem wtedy czasu na myślenie o lękach

ja tam na wiele jeszcze innych rzeczy nie mam czasu.... w sumie teraz czas mam tylko na naukę i forum ;)
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 13 mar 2007, 00:18
Kurcze boje się zasnąć.....chyba całą noc przesiedze na forum ;) -w końcu nie samym dniem człowiek żyje :P

przez IceMan 13 mar 2007, 00:21
Hmmm... to najwyżej zdasz mi relację z życia nocnego na forum ;) bo jestem ciekawy czy coś się nocą dzieje i czy mamy raczej na forum nocne sowy czy dzienne skowronki... ja wytrwałem do tej pory co najwyżej do 3 - a tyle tylko przez narzucony mi szkolny tryb dzienny :P
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 13 mar 2007, 00:44
Ja tu kiedyś do 4 siedziałem dzisiaj planuje ten rekord pobić ;)

Sortuj wg