Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Tenuis 07 mar 2009, 00:47
Zmorek,
Po prostu nic dodać, nic ująć! Genialne streszczenie moich własnych myśli i frustracji. Faktycznie komiczne! Dzięki za tego posta :) (chodzi o wypowiedź z 2 marca)
Tenuis

przez Zmorek 07 mar 2009, 04:28
Tenuis napisał(a):Zmorek,
Po prostu nic dodać, nic ująć! Genialne streszczenie moich własnych myśli i frustracji. Faktycznie komiczne! Dzięki za tego posta :) (chodzi o wypowiedź z 2 marca)

:smile: Cieszę się, że nie tylko ja tak to czuję, że czujesz dokładnie tak samo. Mam nadzieję, że i Tobie świadomość podzielania poszczególnych lęków jakoś pomaga:)

Mam marzenie: utworzenie jakiejś komitywy tutaj, swoistej terapii grupowej, która będzie się widywać w realu i nabijać sobie do głowy racjonalne postrzeganie świata. Powstańmy razem przeciwko tyranowi, jakim jest nerwica! Nie wiem jeszcze jak... Sądzicie, że coś takiego byłoby możliwe?
Jeśli masz do wyboru myśli głupie albo mądre, to dlaczego nie wybierasz tych mądrych?

przez scrat 07 mar 2009, 12:47
Dzisiaj o 20 w knajpce 4 kąty w Warszawie. Wpadnij :)

post209597.html
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tenuis 07 mar 2009, 17:40
No ja naprzykład z Wrocławia jestem ;) he he, więc o 20 w Warszawie to nie za bardzo dla mnie. Ale i tak się piszę, jeśliby ktoś coś bliżej organizował ;).
Tenuis

przez Zmorek 07 mar 2009, 18:38
scrat napisał(a):Dzisiaj o 20 w knajpce 4 kąty w Warszawie. Wpadnij :)

No dla mnie też troszkę daleko :( Podzielcie się wrażeniami po. Czy się siebie baliście itd.
Jeśli masz do wyboru myśli głupie albo mądre, to dlaczego nie wybierasz tych mądrych?

przez Venus 07 mar 2009, 18:51
Victorek napisał(a):Witaj Venus :) nie możesz mieć żadnych wątpliwości, już dwa tygodnie mineły, a jeszcze na pewno wiele przed tobą. Trzymam kciuki!

Dzięki Victorku :smile: no przede mną jeszcze sporo pracy...nad sobą!

Właśnie wróciłam ze sklepu i sobie popłakałam :cry:
kurde, nie przypuszczałam, że kiedyś będę miała problem ze zrobieniem zakupów, w ogóle wejściem do sklepu bo zaraz zacznie mi się robić słabo, zacznie mnie trząść itp. W głowie mi się to nie mieści... :cry: :cry:
Bla bla bla...

przez scrat 07 mar 2009, 19:21
Zmorek napisał(a):No dla mnie też troszkę daleko :( Podzielcie się wrażeniami po. Czy się siebie baliście itd.

Ja się boję przede wszystkim siebie :D
Przyjaciel forum

przez Gosiulka 08 mar 2009, 00:03
Venus, czyli dopadło i ciebie też to :shock: Tak samo zrobienie zakupów dla mnie to nie lada wyczyn, ale trzymam mocno kciuki aby przeszło. Kiedyś było ze mną gorzej w takich sytuacjach, nie mogłam wejść do żadnego sklepu a teraz jest już trochę lepiej ;) Także i tobie tez się poprawi to na pewno są skutki terapii bo na początku zawsze jest trochę gorzej ale póżniej zobaczysz będziesz jak nowo narodzona ;)
Mój dzień nawet nawet bo wreszcie udało mi się dojść do siostry do domu :mrgreen: Nie byłam u niej kilka lat temu oczywiście z powodu tych cholernych lęków :? . Nie było łatwo tam dotrzeć ale ufff udało się i jestem z tego bardzo zadowolona :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez Sorrow 08 mar 2009, 01:30
Co za dzień, nic mi się dzisiaj nie chciało.

Zrobienie śniadania to było niesamowite osiągnięcie.

przez Venus 08 mar 2009, 15:41
Gosiulka napisał(a):Venus, czyli dopadło i ciebie też to :shock: Tak samo zrobienie zakupów dla mnie to nie lada wyczyn, ale trzymam mocno kciuki aby przeszło. Kiedyś było ze mną gorzej w takich sytuacjach, nie mogłam wejść do żadnego sklepu a teraz jest już trochę lepiej ;) Także i tobie tez się poprawi to na pewno są skutki terapii bo na początku zawsze jest trochę gorzej ale póżniej zobaczysz będziesz jak nowo narodzona ;)
Mój dzień nawet nawet bo wreszcie udało mi się dojść do siostry do domu :mrgreen: Nie byłam u niej kilka lat temu oczywiście z powodu tych cholernych lęków :? . Nie było łatwo tam dotrzeć ale ufff udało się i jestem z tego bardzo zadowolona :mrgreen:

Gosiulka
ja to mam od samego początku nawrotu nerwicy. Też teraz mam nasilenie wszystkiego - okropne bujania i zawroty głowy - ale to właśnie skutki terapii raczej. Ciężko jest bardzo, ale niestety muszę przez to przejść. Muszę swoje wycierpieć, aby zmienić siebie i aby wszystko było potem dobrze.
Bla bla bla...

przez Victorek 08 mar 2009, 17:48
U mnie ostatnie dni to masakra.... bardzo źle się czuję, ale inaczej niż zwykle i to bardziej wytwarza lęk, bo tego nie znam, ciągle jest mi słabo, mam wrażenie, że się zaraz przewrócę, nie mam siły reką ruszyć co jest grane do cholery? od razu mam wkrety na różne choroby... plus odrealnienie i coś dziwnego a mianowice od wczoraj cąły czas moje ciało jakby dygocze,bez przerwy Odczuwa ktoś coś takiego? już nie wiem czy to od nerw....
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

przez kozlatko 08 mar 2009, 18:32
Victorek jesteś słaby i jakby wykończony masz może ciężką głowe do tego i jakby takie delikatne zawroty? ja też czasmi tak mam że oprucz tych psychicznych dolegliwości czasem jak mnie walnie właśnie takie uczucie słabości, ciężkiej głowy jakby nie wydolności jak bym miał sie zaraz przewrucić i już nie wstać i to zmęczenie cały dzień potrafi czasem trzymać też tak mam i z tym dygotaniem też niby jest ciepło a ty sie trzęsiesz jakby od środka jakby ci było zimno to z tym dygotaniem miałem wczoraj cały dzień nawet do pieca dokładałem bo myślałem że zimno a w domu już ze 37 stopni było ;) ale dziś już ok myśle że to też objawy nerwicy.

A tak wogule to wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet dla wszystkich dziewczyn z forum i nie z forum :D
Remember yesterday and thing about tomorrow.

przez cytrynkaaa88 08 mar 2009, 19:31
kozlatko napisał(a):A tak wogule to wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet dla wszystkich dziewczyn z forum i nie z forum :D

dziękujemy serdecznie za życzenia :D
Kropla drąży skalę nie siłą, lecz ciągłym padaniem...

Aktualna tendencja spadkowa...

przez Jasmin_44 08 mar 2009, 21:12
Victorku, takie właśnie objawy zawiodły mnie do szpitala :/
było mi cały czas słabo, nie mogłam wstać
pójść do łazienki umyć się, bo cały czas miałam wrażenie, że zemdleję
do tego drżało mi ciało....
sądziłam, że może to mieć związek ze złamaniem ręki i wcześniejszym zabiegiem drutowania
ale nie - ręka jest okej

porobiono mi wszelkie badania i jestem zdrowa jak koń
na ciele ;]
niestety, mam nierówno pod sufitem ;]
od tygodnia biorę leki
i jest lepiej, ale siły mi całkiem nie wróciły

nerwica powaliła mnie na łopatki, podniosłam się ale tylko na kolana
ufam, że stanę na nogach - wyprostowana

pozdrawiam dziewczęta w Naszym Dniu
chłopakom dziękuję za życzenia - niech się nam spełnią!
Każdego dnia dokonuję wyborów. To jest wolność.

Sortuj wg