Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez whtt 15 lut 2009, 15:04
hehe ja nie płacze bo facetowi nie wypada ale coraz bardziej mnie denerwuje ta blokada nabrania do pełna powietrza...
..."Jedni kradną bo mają takie hobby , a drudzy kradną BO SĄ GŁODNI"...

przez Gosiulka 15 lut 2009, 17:14
whtt, a dlaczego niby facetowi nie wypada :?: też człowiek i co w tym złego popłakać sobie ;)
Mój dzień był (jest) nawet nawet ;) Byłam dzisiaj w pracy do południa, pózniej w związku z tym że była pięęęękna pogoda postanowiłam pospacerować sobie :mrgreen: Postanowiłam że pójdę drogą której strasznie się boję w kierunku siostry, no i jak już byłam blisko to speniałam, chciałam już uciekać z powrotem ale jednak też chciałam tam dotrzeć to zadzwoniłam po siostrę aby po mnie wyszła :? siostra widziała co się święci szybko zmieniła temat i jakoś doszłam do niej ;) Strach przeszedł i było nawet fajnie Odprowadziła mnie nawet kawałek bo bałam się powrotu :? Jestem zadowolona że doszłam tam bo kilka ładnych lat u niej nie byłam :cry: z powodu pieprzonej nerwicy :cry: Ale czuję się też jak kaleka bo nie potrafię nawet sama dojść tak jakbym potrzebowała kogoś do pomocy przy chodzeniu :cry:
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 15 lut 2009, 18:19
Dzisiaj jestem zdenerwowany strasznie.....dlatego ludzi omijam z daleka...bo jeszcze mógłbym coś głupiego powiedzieć im albo zrobić cos sobie w wyniku gadania z ludżmi dzisiaj.
Ostatnio edytowano 15 lut 2009, 18:30 przez scrat, łącznie edytowano 1 raz
Powód: double
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez whtt 15 lut 2009, 20:37
hehe ja nie moge sie dać byłem w kościele pochodziłem troche zrobiłem jakiś muzyczny podkład ale męczy mnie ten oddech :/ reszta dolegliwości jest w miare znośna zresztą żadne z nas niema czasu zmagać sie z tym kilka lat a sam siedze z nerwicą 2 miesiąc i już mam jej dość;p

przez Ridllic 16 lut 2009, 10:57
no to dziś ja pojęczę ;) dziwna sprawa przez kilka dni zero odzewu objawów nerwicy i dolegliwości związanych z tym .... to przez inne sprawy na głowie dzisiaj obudził mnie lęk i złe samopoczucie z większością objawów włącznie poprzez myśli że chyba wariuje ale jak może wariat zwariować :mrgreen: i siedzę teraz i rozkminiam co może być powodem ,że w takim dziwnym stanie się obudziłem i za cholerę nie mogę do tego dojść no nic ide zjeść śniadanie i na zakupy pomyśle troszke puzniej może coś jeszcze "pojęcze" w południe aha i życzę dobrego dnia wszystkim :!:
Ridllic

przez scrat 16 lut 2009, 11:49
Może sen jakiś miałeś, snu nie pamiętasz ale nastrój został?
Przyjaciel forum

przez whtt 16 lut 2009, 14:52
:D:D Każdy z nas jest normalny tylko każdy na swój sposób:P:D

przez Korba 16 lut 2009, 15:13
Mam dzisiaj dzień..... cudowny....., ale ciiiii........., bo boję się, że sobie pójdzie....... :smile:
Korba

przez whtt 16 lut 2009, 15:58
hah:D niema to jak dosadnie powiedzieć co sie czuje:)

Póki niemasz mysli samobójczych wszystko jest w miare okej...

przez suzak29 17 lut 2009, 15:20
Cudowny dzień....śniegu nawaliło za nim z domu wyjechałam musiałam sie łopatą namachać.
Pojechałam na akupunkturę cudnie się zrelaksowałam...
w drodze powrotnej Suzaczek miał wypadek,oczywiscie nie z mojej winy...jakaś larwa mi w dupe wjechała :roll:
Strasznie sie wystaszyłam :x
Dziś już się z domu nie ruszam bo może znowu coś sie stanie :D
Nie musze być idealna,wystarczy,że jestem wyjątkowa:)XD

przez depresyjny86 17 lut 2009, 15:55
Znów cos zrąbałem w swoim głupim życiu,kużwa czuje sie fatalnie,nie widze sensu w robieniu czegokolwiek :-|

przez offtopic 17 lut 2009, 16:12
Ja nie wiem co mi jest. Nerwica ciągle mnie trzyma ale troche łagodniej, za to mam strasznie uciążliwy problem. Za chiny ludowe nie mogę się rano obudzić. Wstaję z łóżka zazwyczaj koło 14-15, i to bardzo niewyspany, a wręcz zmęczony. Co może być grane?
Zmiany nadeszły, małe bo małe ale cieszą :)

przez depresyjny86 17 lut 2009, 22:35
O której chodzisz spać?

przez Roman Tyczny 18 lut 2009, 04:31
offtopic napisał(a):Ja nie wiem co mi jest. Nerwica ciągle mnie trzyma ale troche łagodniej, za to mam strasznie uciążliwy problem. Za chiny ludowe nie mogę się rano obudzić. Wstaję z łóżka zazwyczaj koło 14-15, i to bardzo niewyspany, a wręcz zmęczony. Co może być grane?

Witaj, moge sie mylic i nie miec racji, ale ja podobne objawy mam gdy spie w nie wywietrzonym pomieszczeniu, zwlaszcza w zime gdy sie ogrzewa pomieszczenie.Do tego czuje sie wtedy jakos tak dziwnie napuchniety.Moze powinienes sprobowac wietrzyc przed spaniem,powodzenia.Pozdrawiam!
UWAGA ! ! ! Nadmierne życie w stresie może spowodować nieprzewidywalne w skutkach konsekwencje, w razie przedawkowania; niezwłocznie skonsultuj się z psychiatrą lub z najbliższym psychoterapętą!

Sortuj wg