Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Venus 28 sty 2009, 12:44
Victorku tak się cieszę, że trafiłeś na taką wspaniałą Panią doktor. Napiszę Ci, że ja też dostałam Paromerck, ale go nie biorę bo się boję :( Poza tym właśnie wróciłam z Centrum psychiatrycznego u mnie, bo byłam zasięgnąć informacji o tej terapii na oddziale dziennym. U mnie wygląda to tak, że najpierw zgłaszam się tam do psychiatry i on po przeprowadzeniu wywiadu decyduje czy mi potrzebna jest terapia czy nie, czy coś innego. Jeśli tak to przebywam tam od 8 do 14 i biorę udział w różnych zajęciach. Mam tam zapewniony obiadek :D Trochę jestem w kropce bo muszę jeszcze załatwić rehabilitację na kręgosłup, ale myślę, że jakoś to ułożę. I raczej w poniedziałek następny zgłoszę się tam. Co mi szkodzi spróbować. Przez te paskudne samopoczucie, przez te nerwy i lęki tyle już straciłam, teraz mogę już chyba tylko zyskać. A lęki jednak mam tak duże, że koszmar i pójdę tam, zobaczę co mi psychiatra tam powie, jeśli skieruje na terapię na oddziale to zobaczę przynajmniej jak ona tam wygląda, co tam robią, jakie są zajęcia. Jeśli mi się nie spodoba, nie będzie mi to odpowiadało to zrezygnuję. Poza tym zajęcia kończą się dość wcześnie i w razie czego będę myślę miała czas na terapię u psycholog u której jestem, w razie gdybym wolała zostać u niej (na razie wolę :D :)
Victorku nie podrzuciłbyś linków do prac tej Pani doktor, chętnie bym poczytała (jeśli nie są dołujące :D ).
Bla bla bla...

przez suzak29 28 sty 2009, 12:54
Venus, hej
pewnie idz zobaczysz bedzie fajnie,Ja tez chodzilam do dziennej kliniki bylo fajnie fajni ludzie ...mielismy rozne zajecia cwiczenia itd...
Co z twoim kregoslupem :?: :?: Ja tez chodze na fizioterapie....dzis bylam tak mnie wymasowali...potem na takim lozku mnie naciagali buuu bolalo strasznie,kurcze nie wiem czy to pomoze....
Nie musze być idealna,wystarczy,że jestem wyjątkowa:)XD

przez Venus 28 sty 2009, 13:06
suzak29 witaj,

kurka mam dwa skrzywienia i blokadę prawego biodra :? nie wiem jak to będzie z tą rehabilitacją, bo gość, który ją prowadzi jest z reguły o 9 do 12, a w tych godzinach byłabym na oddziale. Nawet się trochę boję tej rehabilitacji bo niech mnie coś zaboli nieco to mnie od razu trzęsie. :?
Bla bla bla...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez SZUKAMPOMOCY79 28 sty 2009, 13:55
Jadę na I-wszą psychoterapię, boję się jak cholera... Trzymajcie kciuki...
Behind Enemy Lines

przez SZUKAMPOMOCY79 28 sty 2009, 13:59
Jadę na I-wszą psychoterapię, boję się jak cholera... Trzymajcie kciuki...
Behind Enemy Lines

przez suzak29 28 sty 2009, 15:17
SZUKAMPOMOCY79, trzymamy Venus, wiesz musisz sie liczyc z bolem pewnie beda cie prostowac :smile: mnie dzis wyciagali az mnie na wymioty bralo...ja mam problem z kregami ledzwiowymi,ortopeda mowi ze pomoze mi ta fizioterapia :smile: a dodatkowo mam akupunkture zobaczymy jak to bedzie.
Nie musze być idealna,wystarczy,że jestem wyjątkowa:)XD

przez mefi 28 sty 2009, 15:24
Witam wszystkich
Jestem nowa na forum...czytając wasze wypowiedzi i przezycia boję się, że to tak długo może trwać, chodze na terapię do psychologa od 2 miesięcy, a od trzech tygodni biorę Sertagen 50mg i Xydroksyzyne 3x1, ale i tak mam lęki... psychiatra z psycholog mówia że mam nerwice lękową... boję sie sama zostac z dzieckiem w domu(3latka), cały czas mam wrażenie, że cos mi jest, np. kłuie w klatce, pocenie się, uczucie gorąca wraz z uczuciem zimna, kołatanie serca,uczucie, że nie moge oddychać, przełknąć śliny, ciężka głowa, pesymizm...
Jak czytam wypoiedzi i to co mówia lekaże, to że trzeba zmienić punkt myślenia na pozytywny, zacząć żyć tu i teraz a nie przeszłością, ani przyszłością, ja cały czas myślę, że coś się stanie mi mojej rodzinie, nie umiem sobie poradzić z uczuciem złego samopoczucia... chcę być normalna i szczęśliwa, wiem że muszę starać sie zmieniać swoje myślenie ALE JAK TO ZROBIĆ!!!!!!
Każda chwila jest tylko jedna i szybko przemija... nie pozwól by przemineły wszystkie:)

przez SZUKAMPOMOCY79 28 sty 2009, 18:03
Przezyłam, co więcej mam zamiar byc zdrowa najpozniej na swoje 3o-te urodziny w lipcu :D

We wtorek mam juz prawdziwą sesję, ponoc bedzie strasznie. Będę musiała zmierzyc się ze swoimi lękami...
Psychoterapia z mlodym super lekarzem !!!
Behind Enemy Lines

przez another_memory 28 sty 2009, 19:31
Tez niebawem wybieram sie na terapie... Szkoda, ze tylko moj lekarz nie bedzie zbyt mlody ani przystojny... :D
ale spoko z niego facet podobno :smile:

SZUKAMPOMOCY79
, trzymam kciuki i za Ciebie :)
And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

przez SZUKAMPOMOCY79 28 sty 2009, 19:35
hahahahhaha another_memory,
postaram się jednak skupic na terapii :lol:
Dziękuję za te wszystkie kciuki, jestem tak pozytywnie "naładowana" dziś, że nawet język wpadający do gardła jakoś nie zbyt mnie frustruje 8)
Behind Enemy Lines

przez magdalena031083 28 sty 2009, 20:02
Witam,ja tez zaczynam niedługo psychoterapie,i jestem nastawiona pozytywnie,że to mi pomoże :),dzisiejszy dzień był ok,bez problemów i większych nerwów,jestem z wami i wiem że nie jestem sama:)
napisz na piasku to co dajesz ,wyryj na skale co otrzymujesz....

przez Victorek 28 sty 2009, 21:52
Venus wiesz co, linków do prac to ci jednak nie podam :) Bo ja ogólnie czytałem o osiągnięciach tej doktor nazywa się Rabe Jabłońska a urywki jej prac czy nawet całe pracy wpadały mi przypadkowo do oka jak przeglądałem strony o różnych zaburzeniach, a do tego dzisiaj czytałem taką jedną rzecz i wszytkie słowa wczoraj które padły od Pani doktor poszły w cholerę i się porządnie wystraszyłem ale to dotyczy spraw z dorastania i założe na to osobny temat bo ciekawy jestem czy ktoś miał podobne sprawy, ale w sumie niektóre rzeczy moga być dołujące więc lepiej może się nie zgłębiać w tych naukowych gdybaniach :)
Mefi przede wszystkim nie myśl tak że musisz być chora tak długo jak niektórzy z nas, ale jak zmienić podejście i myślenie? trudne pytanie i raczej nie uzyszkasz odpowiedzi od nerwicowców podszytych lękiem :) czyli np. ode mnie, ale fajnie że dołączyłaś do nas i jak NIEDŁUGO wyzdrowiejesz bedziesz doradzać tym którzy z tym walczą.
A tak w ogóle to bardzo ładnie!!! że zamiast lepiej tutaj skupiac się na terapii wy o młodych lekarzach myślicie!!! chociaż ja sam kiedyś byłem u pewnoj Pani psycholog ale nie mogłem się skupić bo wzrok kierował się gdzie indziej :) :) :) ale uwierzcie mi że trudno było się opanować :)
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

przez Venus 28 sty 2009, 21:56
Victorku o nie, jak dołujące to nie chce :D
No co, źle mieć młodego psychoterapeutę?? Aż się będzie chciało chodzić na taką terapię, a i jeszcze lepiej poskutkuje. Zycie tym bardziej barw nabierze. :D

Ja przeczytałam kolejną książkę "o mnie" :P i normalnie aż wyłam, bo znów dostrzegłam co ja ze sobą i ze swoim życiem wyczyniam. Dostałam kopa-tylko zeby mi nie przeszedł. :P
Bla bla bla...

przez milenka 28 sty 2009, 21:57
Od dzisiaj zaczynam brać nowy lek Asertin brał go może ktoś? :?: Doktórka zmieniła mi go z seronilu i ogólnie nie czuje żadnej zmiany na lepsze ani na gorsze.
Na weekend chyba wybieram się do szpitala więc nerwy coraz większe... eh powoli mam dość wszystkiego
I need a miracle...
rok zmian... "Chodź ze mną by sens nadać życia krokom..."

Sortuj wg