Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez amadu 10 lis 2008, 19:11
Ten aspargin pomógł mi troszeczke, usnalem na 2h, serce przestalo odrobinę mniej bić ale dalej mi mocno wali jak mlot. Masakra:( Moze zjem coś i wezme kolejne 2 tabletki?

przez MOCca 10 lis 2008, 19:32
Dlaczego nikt nie wybrał wriatu nr 4 jeden z najnormalniejszych w tym zestawie hehe Tomek ten zestaw to chyba z uletek z jakieś poradni dostałeś, powiedz jakiej, może mnie wyleczą :P
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Ridllic 10 lis 2008, 19:43
MOCca, ja np w wariancie nr 4 mam sprecyzowany pogląd co chce robić ale nie ma z kim ,jest to dość osobliwe zajęcie i nie z nam osoby z reala która podziela moje zainteresowanie :mrgreen:
Ridllic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MOCca 10 lis 2008, 19:53
moder oftopuje ;) no tak z reala to też takiej nie znam hehe
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Ridllic 10 lis 2008, 19:57
MOCca, ja Cie tez koffam :P a co mi tam najwyżej dostane ostrzeżenie "mod to też człowiek i ma uczucia :mrgreen: "
Ridllic

przez .Tomek 10 lis 2008, 19:57
MOCca napisał(a):Dlaczego nikt nie wybrał wriatu nr 4 jeden z najnormalniejszych w tym zestawie hehe Tomek ten zestaw to chyba z uletek z jakieś poradni dostałeś, powiedz jakiej, może mnie wyleczą :P

Te warianty to mój własny program terapii xD
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez MOCca 10 lis 2008, 20:17
no to sobie podbiłam statystyki , 5 postów nia na temat jak umilić sobie życie ;P i co nie można? ja już jestem w siódmym niebie :mrgreen:

przez bee84 10 lis 2008, 20:28
No ja też widzę sens tylko w nr 2 i 4 .... ale zgadzam się z Panem Ridllic'iem, że najlepsza opcja to połączenie 2 i 4 :mrgreen:

przez IceMan 10 lis 2008, 20:33
Ja tam wolę 2,4 i 99-1000 ale może zbyt pazerny jestem :twisted:
Przyjaciel forum

przez bee84 10 lis 2008, 20:34
amadu ... żeby były efekty z tym Asparginem musisz go jeść regularnie pare dni żeby sie organizm nasycił ...... a jeśli chodzi o dawki to max 6 tabl dziennie (tak jest na opakowaniu napisane) ..... więc może jeszcze na noc weź jedna albo dwie ...
Ja biorę dwie rano i dwie wieczorem ... i mi pomaga ;)

---- EDIT ----

IceMan .... to pazerne połączenie ma z całą pewnością sens ;)

---- EDIT ----

acha ... i jeszcze raz do AMADU .... idź do lekarza rodzinnego po Propranolol 10mg ... jest super na walące serce .... mi pomaga od razu ...

przez Cassidy 10 lis 2008, 20:44
Lekarz nie może ot tak zapisać propranololu. Trzeba zrobić dużo badań, ekg, krwi itd...
„Życie jest cieniem ruchomym jedynie, nędznym aktorem, który przez godzinę pyszni się i miota po scenie aby umilknąć potem na zawsze. Jest bajką opowiedzianą przez głupca pełnego furii i wrzasków, które nic nie znaczą”

przez bee84 10 lis 2008, 20:48
mi zapisał bez problemu ...

---- EDIT ----

jem już go 4 lata ... wiadomo, że Kolega musi i tak badania porobić .... ale chodzi o to, żeby sie z tym walącym sercem nie wykończył ...
a 10mg to mała dawka .... są tez tabl po 40mg i można wziąć trzy dziennie .... więc 10mg co jakiś czas doraźnie mu nie zaszkodzi ...

przez Cassidy 10 lis 2008, 20:54
Pewnie nie wiedział, że to stresowe i dlatego...
„Życie jest cieniem ruchomym jedynie, nędznym aktorem, który przez godzinę pyszni się i miota po scenie aby umilknąć potem na zawsze. Jest bajką opowiedzianą przez głupca pełnego furii i wrzasków, które nic nie znaczą”

przez amadu 10 lis 2008, 21:19
dziekuje za pomoc. Bedę brać propanol tak jak mi zaproponowaliście. W środę pójdę do lekarza. Masakra, jestem w szoku. Zawsze bylem okazem zdrowia a tutaj nagle coś takiego i serducho mi wali jak glupie:/ Modlę się, żeby mi to przeszło. Mialem dzisaij jechac na MAYDAY a zdrowie mi nie pozwala:( Ciekawe jak będzie z zasnęciem tej nocy:/ Czuję się jakbym wypil ze 2l redbula, cos na broil i zaraz mialaby po mnie przyjechac policja;) pozzdrawiam

Sortuj wg