Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez depresyjny86 06 mar 2007, 12:21
A ja sie pochwale że mam słonko za oknem :smile:
:)

przez wiatr 06 mar 2007, 12:46
Super, super....................... ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez maiev 06 mar 2007, 13:16
A u mnie jak pięknie! Własnie wrócilam z takich małych zakupów. Poszłabym gdzieś jeszcze ale musze posiedzieć przed komputerem bo parę rzeczy mam do wykonania - i niestety czas mnie goni. A szkoda - bo tak ładnie.
Pozdrawiam!
"I need a new version of me..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Atkaa 06 mar 2007, 18:30
Ja chyba zwariuję! Kolejna wizyta u psychologa do bani :cry: Ludzie z okolic Chorzowa, dajcie mi namiar na dobrego psychoterapeutę bo bliska jestem załamania :cry: :cry: :cry: Wszystko do dupy...
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez IceMan 06 mar 2007, 18:50
Atkaa nie łam się. Psychoterapeuta to nie wszystko. Najważniejsze, żebyś ty się trzymała. Nie ma co marnować życia na załamki! A psychoterapeutę w końcu znajdziesz.
Przyjaciel forum

przez Atkaa 06 mar 2007, 19:00
Mam to gdzieś...
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez IceMan 06 mar 2007, 19:11
Więc jak masz to gdzieś, to zrób tak: Wejdź w 'Użytkownicy', znajdź swój profil, kliknij na 'Wyświetl wszystkie posty użytkownika Atkaa' i zobacz, co kiedyś pisałaś (np. o takim załamywaniu się). Warto? Jest po co? Ty buntowniczko jedna - nie miej tego gdzieś, tylko głowa do góry i z uśmiechem do życia! Bo jak nie, to założę 'Piotrek Corporation' i będziesz moją pierwszą klientką :lol: . A jak nie przejdzie po pierwszej terapii wstrząsowej - to poprawię ;) .
Przyjaciel forum

przez Atkaa 06 mar 2007, 19:22
Aleś mi pojechał :oops:
No to nieźle sobie nagrzebałam :cry: Najpierw nawrzeszczałam na swojego chłopaka, ale było mi mało więc postanowiłam wyżyć się na forum. Jestem z siebie taka dumna, że się chyba pochlastam. Kurcze... Piotrek... wszyscy... przepraszam... Nie ułożyło się po mojej myśli. Jestem na pograniczu czegoś złego. Jestem zła. Postaram się wziąć w garść. Jest mi ciężko i tyle...
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez IceMan 06 mar 2007, 19:55
Nie no pojechać to aż ja nie chciałem... może trochę zawstydzić. Nie przepraszaj. Czasem nerwy nie pomagają, mogą tylko zaszkodzić Tobie, czasem innym i w sprzężeniu zwrotnym znowu Tobie. Nie warto Atkaa. Ale mnie nie masz za co przepraszać, bo ja się nie obraziłem. Tylko postaraj się tak nie nakręcać, kiedy przyjdą nerwy, bo nie warto. A ja i tak Cię lubię Obrazek i miłoby było widzieć znów tą wesołą, uśmiechniętą, żartobliwą Atkęę, bo za nią tęsknię... Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę jak najszybszego powrotu do formy!
Przyjaciel forum

przez Justynka 06 mar 2007, 22:21
człowiek nerwica napisał(a):A ja sie pochwale że mam słonko za oknem

Ja się pochwalę, że u mnie dziś słonko zagościło za oknem i .....w sercu :mrgreen: Zdobyłam wreszcie zaległe zaliczenie z seminarium i magisterkę rzucam w kąt na dwa tygodnieeeeee :!: fanfaryyyyy 8)
Atkaanie zapominaj tego, co pisałaś akurat do mnie o trzymaniu się na powierzchni :!: ;) no, no.....nie zapominaj.
:idea: A może by tak wytrzaskać Atkee, co by jej się ulżyło i pojepszyło :D
Ja trzaskam i ściskam!

przez IceMan 06 mar 2007, 22:28
Justynka - BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!! Obrazek

Atkaa odezwij się... co tam, lepiej u Ciebie?
Przyjaciel forum

przez Justynka 06 mar 2007, 22:43
No dziękuję, dziękuję :!: kłaniam się niski :oops: :lol:
pozdrawiam!
W Katowicach nie znam psychologa..........ja jeżdżę do Krakowa. Trochę daleko z Chorzowa :? Możnaby popytać......

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:44 pm ]
No dziękuję, dziękuję :!: kłaniam się nisko :oops: :lol:
pozdrawiam!
W Katowicach nie znam psychologa..........ale możnaby popytać. ja jeżdżę do Krakowa. Trochę daleko z Chorzowa :?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:45 pm ]
No dziękuję, dziękuję :!: kłaniam się nisko :oops: :lol:
pozdrawiam!
W Katowicach nie znam psychologa..........ale możnaby popytać. ja jeżdżę do Krakowa. Trochę daleko z Chorzowa :?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:47 pm ]
Jaaaaaaaa co to znowu :?:
sorki nie chciałam się powtarzać :mrgreen:

Okropność

przez piotrus 07 mar 2007, 10:35
Dzisiaj po wstaniu ogarnął mnie taki lęk że nie miałem na nic ochoty. Zamiast pójść na angielski wróciłem do łóżka i przespałem się jeszcze. Teraz znów wstałem i nie wiem co ze sobą robić. Chciałbym z kimś porozmawiać o moim strachu, że boję się coś robić i boję się ludzi, ale nie wiem czy mam z kim.. Pomóżcie :/
Nadzieja, Beznadzieja

przez Makcia 07 mar 2007, 12:10
Piotrusiu czasami nachodzą nas takie dni że pojawia sie ten nieuzasadniony lęk. Potem do tego lęku dochodzą jeszcze inne uczucia i czujemy sie tak bezradni że popadamy w totalną podłamke. Powiedzenie nie martw sie na pewno nie podniesie Cie na duchu ale pomyśl sobie tak że to co czujesz to nie jest nic złego...przecież musimy sie bać..najważniejsze aby przetrzymać ten stan i nie dać sie porwać tym nakręcającym myślom. Jeśli zrobiłeś sobie dziś wolne to może potrzebował tego twój organizm - wypoczynki. Na pewno wszystko będzie ok. teraz najtrudniejsza pogoda dla nerwuskow..przechodzimy z życia zimowego na wiosenne a z tym wiąże sie duże przesilenie :D Życze Ci wszystkiego co najlepsze i głowa do góry jutro na pewno będzie lepiej ;) Pozdrawiam

Sortuj wg