Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Misiek 26 paź 2008, 10:07
Dziś zapowaida się dobry dzien... :smile:

przez Krissi 26 paź 2008, 10:15
linka656 napisał(a):inez3, Bo trza być twardym a nie miętkim :mrgreen:
:D

A nawet najlepiej być twardym ale giętkim, wtedy się człowiek nie połamie tak łatwo:)..
Najfajniesz jest to, że niby człowiek wie co powinien, albo czego a nie, a jednak jak do tego jeszcze przekonać ten umysł żeby się pozytynie nastawił..

przez Misiek 26 paź 2008, 10:22
Trzeba sobie wkręcac pozytywne rzeczy... :smile:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gosiulka 26 paź 2008, 11:38
Mój dzień zaczął się nawet nawet ale pózniej jakoś coś mnie dopadło nie wiem taka pustka nicość nic mi się nie chce dobrze że chociaż posprzątałam jak wstałam bo teraz to nic mi się nie chce Dobrze że jest piękna pogoda to może się jakoś wezmę i pójdę do mojego kochanego parku SAMA! :P
Przyjaciel forum

przez Misiek 26 paź 2008, 11:39
Gosiulka, Spacer to dobry pomysł... :smile:

przez Rafał9 26 paź 2008, 21:20
A mnie dzisiaj boli ząb (ale to chyba nie nerwicowe :lol: ), miałem to załatwić już dawno temu ale jakoś zwlekałem - czuje lęki przed dentystą ;) . Wy też tak macie?
Czy będę żył jutro nie umiem powiedzieć. Jednak wiem na pewno, że nie żyję dzisiaj

przez inez3 26 paź 2008, 21:34
u mnie dzien zaczal sie tak srednio. rodzice wyciagneli mnie jednak do centrum handlowego, bo musze sobie kupic buty jesienno-zimowe. no i szlam tam tak srednio zadowolona, troche brzuch mnie bolal, ale zaczelam sobie myslec tak jak napisano w ksiazce "oswoic lek" czyli pogodzic sie z tym, ze moge sie tak czuc, ale moje przypuszczenia wcale nie musza sie sprawdzic. no i tak sobie myslalam i jakos mysli mi wyparowaly z glowy. zapomnialam zupelnie, ze mnie cos tam boli itd. potem pojechalismy jeszcze w drugie miejsce i dokladnie to samo. staralam sie tez nie myslec co by bylo gdybym pojechala tam sama... pote wrocilam do domu, obiad i pogadalam sobie z tata. on raczej niejest osoba wylewna, ale zapytalam sie jak to bylo jak on cos takiego mial (byl pewien okres w jego zyciu kiedy tez sie bal wychodzic gdzies). powiedzial, ze poszedl do lekarza, a ten mu powiedzial, ze poprostu czasem tak bywa i nie nalezy sie tym przejmowac... moj tata ma nadcisnienie, bierze leki, ale czasami wiadomo, ze moze mu sie zakrecic w glowie itd., ale mowi, ze wtedy stara sie tym nie przejmowac. najwyzej wyjdzie sobie na dwor czy tez usiadzie na lawce i chwile odpocznie. kazdy czlowiek sie czasem zle czuje tylko sie nadtym nie skupia. jakbysmy mogli tak myslec toby bylo zupelnie inaczej. jak przyszlo to i przejdzie. bardzo podobnie jest wlasnie w tej ksiazce...

Rafał9, ja sie balam tylko chodzic do dentysty jak wiedzialam, ze sie zle czuje, ale tak to nigdy nie mialam z tym problemu, a uwierz, rozne rzeczy mi tam robili. jednak odkad mialam tak chore zeby, ze bolalo mnie pol twarzy, lykalam tony srodkow przeciwbolowych i budzilam sie w nocy z bolu, chodze do dentysty regularnie.

przez linka 26 paź 2008, 21:41
inez3 napisał(a):Rafał9, ja sie balam tylko chodzic do dentysty jak wiedzialam, ze sie zle czuje, ale tak to nigdy nie mialam z tym problemu, a uwierz, rozne rzeczy mi tam robili. jednak odkad mialam tak chore zeby, ze bolalo mnie pol twarzy, lykalam tony srodkow przeciwbolowych i budzilam sie w nocy z bolu, chodze do dentysty regularnie.

U mnie dokładnie tak samo, odkąd miałam leczenie kanałowe (cztery wizyty po 1,5h jeden ząb) zaczęłam regularnie uczęszczać do stomatologa i oczywiście znieczulenie - podstawa :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Misiek 26 paź 2008, 21:48
Ja też jestem za znieczuleniem... jeśli juz...

przez wróbelek Elemelek 26 paź 2008, 21:52
linka656, też miałam takie lecznie, ale dentysty unikam dalej jak ognia :P raz w życiu mi się tylko zdażyło że poszłam do dentystki i mi powiedziała że nic nie musi robić, a tak - pierwszy raz siedziałam na fotelu dent. jak miałam 4 lata :/ masakra... teraz troche tez sie boje iśc do dentysty, bo jak mnie coś złapie w połowie leczenia, i będzie mi sie wydawało że zemdleje... uhh, koszmar :P
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez Misiek 26 paź 2008, 21:54
No własnie... też sobie nie wyobrażam ataku paniki na fotelu dentystycznym...

przez Rafał9 26 paź 2008, 22:24
Nie spokojnie faktycznie boli mnie ząb ale z tym lękiem to było tak na wesoło (uśmieszki miały to podkreślić). Dentysty się nie boje miałem już leczenie kanałowe, martwi mnie raczej to czy znieczulenie będzie kolidowało z lekami, które biore.
Czy będę żył jutro nie umiem powiedzieć. Jednak wiem na pewno, że nie żyję dzisiaj

przez carlos 26 paź 2008, 22:26
Dziwne to jest, że umiemy sobie tylko wkręcać i wyobrażać te negatywne rzeczy..Już widzimy "atak paniki na fotelu dentystycznym" heheh. W sumie tu leży nasza "choroba" czy tam zaburzenie. Pewnie gdyby nie to chore myślenie i każdy z nas miałby amnezje obejmującą cały czas trwania choroby to czulibyśmy się normalnie heheh.

On topic : Od 5 dni czuje się fatalnieeeee..
a w czwartek czeka mnie wycinanie klinowe paznokcia u stopy :?

przez Misiek 26 paź 2008, 22:35
carlos, Masz racje... Trzymamy kciuki w czwartek... :smile:

Sortuj wg