Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Misiek 14 paź 2008, 13:50
antoinette, trzymamy kciuki... Dasz rade.. !!! :smile:

przez cixi81 14 paź 2008, 16:20
Witajcie.
Mnie dzis po sniadaniu coś trzymalo w lewym reku :( bozesz myslałam ze zawału dostane , serce mi nie waliło ale czulam jakis lęk i myslałam, ze to koniec bedzie :shock: i mdliło mnie :? :?

przez Gosiulka 14 paź 2008, 18:39
Mój dzisiejszy dzień taki se goście przewijają się u mnie dzisiaj z powodu moich urodzin a ja tak nie lubię gości bleeee wolałabym sobie sama posiedzieć pomarzyć a tak tu się nie da Samopoczucie do bani czyli takie jak zawsze oby do przodu
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Duran84 14 paź 2008, 18:53
Gosiulka wszystkiego dobrego... ;) Dużo zdrowia, szczęścia i tak dalej... :) A u mnie dzisiaj spokojnie... Dzisiaj nie ma jednak tego mojego debiutu w radiu... Może jutro... I dobrze w sumie... Bo nie dałbym rady dzisiaj... Jestem zbyt zmęczony...
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

przez Rafał9 14 paź 2008, 19:09
Kurde no niezbyt ciekawe zadanie dostałem od swojego psychologa, kazał mi codziennie przez godzine bombardować swoją głowę myślami o rzeczach, których najbardziej się boje (znaczy się jakby przyzywać wszystkie te natrętne myśli, które budzą u mnie lęki). Problem w tym, że ta sama myśl w jednym momencie jest dla mnie straszna a w innym obojętna, w jednym momencie moge bać się schizofreni (i odganiam myśli, modle się by na to nie zachorować), a zaras mam głupie myśli, że chce mieć tą chorobę (i też się zaczynam bać tej choroby). Ogólnie jak niby mam nawalać tak sobie w głowie przez godzine skoro to samo co przed chwilą mnie straszyło teraz będzie nieistotne.

Najzabawniejsze jest teraz to, że jak sobie pomyśle o tym zadaniu to dopada mnie ostry lęk i cały drże (pomyślałem o tym zadaniu, że zaczne od następnego rana - to omal co nie upadłem). Zasadniczo więc może zaczne od bombardowania swego umysłu myślami o tym ;)
Czy będę żył jutro nie umiem powiedzieć. Jednak wiem na pewno, że nie żyję dzisiaj

przez Gosiulka 14 paź 2008, 20:23
Duran84, w jakim radiu masz być ha?? chciałabym ciebie posłuchać a tak w ogóle dziękuje za życzonka :P
Przyjaciel forum

przez Duran84 14 paź 2008, 20:46
Jak bedzie wszystko wiadomo to dam znac ;) Ty sie dowiesz pierwsza ;) Na razie nie chce nic zapeszac ;)
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

przez Misiek 14 paź 2008, 21:46
Gosiulka, Wszystkiego najlepszego... i szybkiego wyjścia z nerwicy... :smile:

przez antoinette 14 paź 2008, 21:47
dołączam się do życzeń! :)

niestety, przejechałam tylko połowę drogi, ale zawsze coś...
pesymistyczna optymistka.

przez Misiek 14 paź 2008, 21:51
antoinette, pewnie dobra i połowa... następnym razem będzie lepiej... :smile:

przez adam_s 14 paź 2008, 22:52
antoinette, sam pamiętam jak liczyłem ile przystanków musze przejechać a potem ile udało mi się wytrzymać. Ale wygrałem z tym i jeżdzę juz komunikacją miejską praktycznie bez obaw :) .
GG: 5988000

przez Misiek 14 paź 2008, 22:58
adam_s, jak to zrobiłeś.. ??

przez bee84 15 paź 2008, 18:26
Zawsze jak przypadkiem zasnę sobie w dzień ... to po przebudzeniu kompletnie nie mogę się pozbierać - nie mam poczucia czasu, wali mi serce, jest mi cholernie niedobrze ..... właśnie teraz się tak czuje :cry: ...
... muszę chyba unikać spania w dzień :roll:
Nie bardzo to rozumiem ... Wy też tak macie?

przez Victorek 15 paź 2008, 18:40
bee84 ja od gdzieś roku w ogóle nie śpie w dzień nawet jak wracam zmęczony z pracy i jak sobie np usiąde i przysne to budzi mnie taki lęk i panika że mam ochotę wstać z łózka i biegać w koło bo myślę że zaraz mi się coś stanie złego, mam wtedy wrażenie zamierania serce, jakiegoś bezdechu i kompletną dezorientacje, koszmarne uczucie, niestety nie wiem jak sie tego można pozbyć, bo parę razy zasypiałem i zawsze mi się tak robiło i teraz staram się jak tylko mogę żeby nie zasnąć bo się tego zwyczajnie boję
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

Sortuj wg