Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez polinka 13 paź 2008, 14:42
Dzięki Ci za odpowiedź, bo już zdążyłam popaść w otchłań przerażenia. łagodnie nie jest, szczególnie wieczorami. Tez wyklinam te leki i wydaje mi sie jakby przed ich braniem było lepiej. Ale dałaś mi nadzieje, ze trzeba wytrwać najgorsze i będzie dobrze. Dziękuje:)

przez Gosiulka 13 paź 2008, 17:49
Kurcze a mi coś dziwnego się przydarzyło jak byłam na działce :shock: Nagle zrobiło mi się słabo, gorąco, ciemno przed oczami, nie mogłam się utrzymać na nogach. Położyłam sobie na czole mokrą ścierkę i usiadłam na kanapie. Trochę się pomęczyłam ale jakoś przeszło. Kurcze co to miało być i co to oznaczało. Przecież nic takiego na działce nie robiłam tylko sobie sprzątałam bo była ładna pogoda i fajnie nawet było a tu takie coś a chciałam jeszcze pograbić sobie liście z trawnika i klops nie zrobiłam tego i poszłam z obolałą głową przerażona do domu :evil:
Przyjaciel forum

przez ewa125 13 paź 2008, 18:05
moje ataki wygladaja podobnie choc nie robi mi sie ciemno przed oczami, obraz staje sie jakby zamazany, robi mi sei slabo, nogi jak z waty, cala drze, wydaje mi sie ze juz ciut ciut i zemdleje, w glowie mi koluje.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Rafał9 13 paź 2008, 22:53
Kolejny dzień lęków przed schizą (do tego ten ból uszu powoduje dodatkowy lęk, że coś usłysze w głowie) + natrętne myśli z prośbami o zdrowie do Boga (no tu też już przesadzam - 2 przykazanie złamane na maxa). :?
Czy będę żył jutro nie umiem powiedzieć. Jednak wiem na pewno, że nie żyję dzisiaj

przez depresyjny86 14 paź 2008, 00:21
Dzisiejszy dzień można jednym słowem podsumować...nudyyyyyy

Jutrzejszy dzień też będzie nudny..
I jeszcze fizyczniesie żłe czuje,kręci mi sie w głowie,jestem słaby.....
:)

przez lercm 14 paź 2008, 09:31
Cześć,
wczoraj byłem po wyniki badań serca, które robiłem w piątek i niestety... okazuje się, że mam podwyższone ciśnienie, przerost lewej komory i podejrzenie zespołu preekscytacji :( Zapisałem się do kardiologa ale termin mam dopiero 30. Chyba zapiszę się prywatnie i pójdę wcześniej.

Przez to wszystko nie mogłem spać, zasnąłem dopiero po 5 a o 8 pobudka do pracy. więc dzień zapowiada się cudownie...

przez inez3 14 paź 2008, 09:33
ja sie dzis czuje jakby mnie ktos walcem przejechal :/ jakos tak nie mam sily... hm cisnienie ma niby rosnac, wiec moze chwilowo jest za niskie...
postanowilam sie zapisac do mojej pani psycholog u ktorej nie bylam chyba od roku. musze z kims pogadac o tym, ze znow mysle i zastnawiam sie nad tym co bylo... a dodatkowo chcialabym wyjasnic sprawe z tym rozpoznaniem moim.

przez Duran84 14 paź 2008, 10:09
A Ja dzisiaj będę miał chyba cały dzień w nerwach... Bo coś mi się widzi, że dzisiaj ma być mój debiut jako prezentera w radiu internetowym, ale to jeszcze pewnego... Pytanie czy dam radę :?: Czy nie zrobię z siebie idioty :?: Czy wszystko pójdzie po mojej myśli :?: I to jest właśnie to marzenie moje... Które już dzisiaj może się spełnić... Tylko dlaczego Ja się tak denerwuję... :oops: :oops: :oops: Już nie wspomnę o nieprzespanej nocy (do 3:00), ale to już z zupełnie innego powodu...
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

przez Misiek 14 paź 2008, 10:11
Duran84, Dasz radę... będzie fajnie... zobaczysz :smile:

przez ewa125 14 paź 2008, 10:52
Duran jezeli to jest twoje marzenie to na pewno sie uda, bo wkladasz w to serce. pamietaj NIE TAKI DIABEL STRASZNY JAK GO MALUJA!!!

przez krysiunia 14 paź 2008, 11:49
A JA dzisaj wstałam z bolem karku niewiem czy pogoda czy juz od rana jestem spieta ??i wogoele głowa mnie boli,,...miałam myc okno ale mi sie niechce :cry: buzka
krysiunia

przez cleo27 14 paź 2008, 12:09
Witajcie! A ja wczoraj mialam klopoty z zasnieciem, pojawilo sie to znienawidzone przeze mnie walenie serca ,w koncu zasnelam a dzis rano bylo ok do chwili kiedy maz powiedzial ze wyjezdza do warszawy, niby glupota,ale ja juz sie troche zdenerwoiwalam ze zostane sama i juz znowu przy kazdym ruchu serce mi wali.....wiec musze siedziec i czekac az maz wroci bo wtedy jak kurde za dotknieciem czrodziejskiej rozdzki walenie serca minie.
CZUJE SIE JAK INWALIDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
oj....pózniej coś napiszę!

przez adam_s 14 paź 2008, 12:45
A dla mnie dzień jest beznadziejny bo jestem chory, nie mogę wyjśc nigdzie, za 2 godziny idę do lekarza.. Boje się że dostanę antybiotyk już. Grr
GG: 5988000

przez antoinette 14 paź 2008, 13:48
dzisiaj będę musiała jechać tramwajem, 11 przystanków. trzymajcie kciuki.
pesymistyczna optymistka.

Sortuj wg