Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Róża 05 mar 2007, 12:10
Hm,a ja przeżyłam pewnego rodzaju szok :roll: Poszłam do apteki po swoja meliskę,a pani aptekarka do mnie tymi słowy:czy to jest skuteczne.Mówię,że bardzo,a ona na to-bo wie pani,ja mam ostatnio problemy z zasypianiem,w ogóle wieczorami mnie jakiś lęk ogarnia i w ciagu dnia też miewam takie stany.Nie wiem co się dzieje,nigdy nie miałam takich problemów.Czy poleciłaby mi pani melisę na to?? :shock: No cóż,pocieszyłam kobitę jak umiałam,poleciłam jej oczywiście melisę,spacery i odpoczynek i...czy ja k...a wyglądam na eksperta w tej dziedzinie :evil:
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 05 mar 2007, 12:45
Ale z Was symulanci Shocked Jakoś nie zauważyłam, żeby któryś z panów był szczególnie zestresowany wobec nas. A może my, kochane forumowe panie, pod osłonką wirtualności straciłyśmy w waszych oczach jako płeć piękna tylko dlatego, że Was rozumiemy?

Wiesz może na forum tak tego nie widać ale ja na przykład jestem zestresowany wobec Was<kobiet>.
:)

przez Atkaa 05 mar 2007, 13:35
człowiek nerwica napisał(a):Wiesz może na forum tak tego nie widać ale ja na przykład jestem zestresowany wobec Was<kobiet>

Cie normalnie trzasne! :twisted:
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 05 mar 2007, 13:48
:( :( :( :( trzasnij mnie z całej siły bo czasami takie głupoty gadam że...

przez maiev 05 mar 2007, 14:10
Proszę się nie bić :mrgreen: :lol:
Witaj Atkaa z powrotem!

Znowu nie mam czasu! :-|
"I need a new version of me..."

przez depresyjny86 05 mar 2007, 14:48
Kurde ten baran mój brat ustawił mi wulgarny opis na gadu widoczny jak program jest zamknięty....więc wszystkich urażonych przepraszam.....Usunąłem już ten opis :-|.Dlaczego sie nie zorientowałem.....moja głupota....
Noi może to też jest problem....może ludzie nie zbliżają się do mnie bo po prostu gadam głupoty,robie coś głupiego,musze się sobie przyjrzeć....

przez wiatr 05 mar 2007, 15:07
A jakie mieliście odczucia, jak pierwszy raz mieliście tu na forum napisać ,, Witam......." Czy tak profesjonalnie bez jakich kolwiek oporów no tak od razu wpadliście napisaliście Hej ja taki a taki a ty kto - no to super to już się znamy " nie wydaje mi się. No chyba,że to tylko ze mną tak było, lęk, strach,wstyd, ogólnie dziadowska panika. I co dalej będzie?
I wydaje mi się , żeby kogokolwiek poznać obojętnie kogo, i częściej z tym kimś moc przebywać , rozmawiać to też wymaga czasu. Od razu Krakowa nie zbudowana

matija - kochanie nie zamartwiaj się, być może będzie dobrze.
Jak byś mogła po powrocie napisz jak sobie poradziłaś. ;)

Różo kochana najwyraźniej wyglądasz na dziewczynę przekonującą, której można zaufać w real.. Moje gratulacje. Natomiast tu na forum jesteś sympatyczna, mila i bezinteresowna. I za to cie szanuję.

maiev napisał(a):Znowu nie mam czasu
jesteś kochana i jak zawsze zabiegana. Choćby sekundę na forum, ale jest miło z Tobą czas spędzać.

Makciu , najwyraźniej szczypta teorii już jest, a nasi kochani panowie działać będą praktycznie. ;)

Mam tylko cichą nadzieję, że choć troszeczkę napiszą jak tam w terenie. Trening czyni mistrza :mrgreen: ;)
Moj dzień będzie polegał na trzymaniu kciuków za..... ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez depresyjny86 05 mar 2007, 15:14
tak w ogóle jak masz na imię - po imieniu by było lepiej niż z nicka, to samo kieruję do Wiaterka),

Ja na imię mam Darek ;) I już nie mówcie do mnie człowieku nerwico...

przez Atkaa 05 mar 2007, 15:27
człowiek nerwica napisał(a):Ja na imię mam Darek Wink I już nie mówcie do mnie człowieku nerwico...

uuuuuu :mrgreen: no no no :mrgreen: pierwsze wynurzenie :mrgreen:
I nie myśl sobie że zapomniałam , że mam Cie trzasnąć!!!!!!! :evil:
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez depresyjny86 05 mar 2007, 17:03
Trzaśnij mnie i to mocno bo wtedy miałem miałem to inaczej napisać ale wyszło z tego co wyszło a miało wyjść inaczej i o coś innego mi chodziło ale tak to żle napisałem....Więc trzaśnij mnie nie jeden raz ale kilka razy żebym zmądrzał w końcu.
O kurde coś sie ze mną dzieje,coś z moją głową ..cholera muszę wziąć xanax,kurde ratujcie!!!!,co to może byći to tak nagle sie zaczęło!!!!
uuu już mi przeszło,Boze jakieś dziwne lęki od rana....

przez IceMan 05 mar 2007, 18:14
wiatr napisał(a):A jakie mieliście odczucia, jak pierwszy raz mieliście tu na forum napisać ,, Witam......."

Byłem w 100% zlękniony, ale powoli się rozkręciłem...
Atkaa napisał(a):Ale z Was symulanci Shocked Jakoś nie zauważyłam, żeby któryś z panów był szczególnie zestresowany wobec nas. A może my, kochane forumowe panie, pod osłonką wirtualności straciłyśmy w waszych oczach jako płeć piękna tylko dlatego, że Was rozumiemy? No chyba się obrażę... Typowe! Facet zrozumiany przez kobietę zapomina o jej kobiecości! Wrrrrr

Atkaa nie bulwersuj się tak. Zdecydowanie nie straciłaś na kobiecości. To raczej my (faceci) wirtualnie tracimy pewne lęki itd. Więc przez neta jakoś łatwiej, nie pytaj się dlaczego. To mi tak naprawdę jest dobrze pod osłonką wirtualności, a w realu jak na razie tylko staram się poprawić. A ty przez wirttualność na kobiecości nie tracisz, więc bez obaw ;)
I nie myśl sobie że zapomniałam , że mam Cie trzasnąć!!!!!!!

Ja też ja też chcę !!! :lol: Mnie też trzaśnij !!! :mrgreen: ;)
Róża napisał(a):i...czy ja k...a wyglądam na eksperta w tej dziedzinie

możliwe :D
Atkaa napisał(a):P.S. Jutro pierwszy dzień do pracy, trzymajcie kciuka Mr. Green

i jak było?
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 05 mar 2007, 18:34
Atkaa nie bulwersuj się tak. Zdecydowanie nie straciłaś na kobiecości. To raczej my (faceci) wirtualnie tracimy pewne lęki itd. Więc przez neta jakoś łatwiej, nie pytaj się dlaczego. To mi tak naprawdę jest dobrze pod osłonką wirtualności, a w realu jak na razie tylko staram się poprawić. A ty przez wirttualność na kobiecości nie tracisz, więc bez obaw Wink

No więc właśnie Piotrek napisal w swoim poscie to o co mi chodzilo wcześniej,tylko wtedy troche głupio to napisałem....

przez Atkaa 05 mar 2007, 18:37
człowiek nerwica napisał(a):.Więc trzaśnij mnie nie jeden raz ale kilka razy żebym zmądrzał w końcu.

No nie przeceniajmy moich możliwości :D Gdyby każdy trzaskany przeze mnie człowiek miał po tym zmądrzeć to same mądrale po świecie by chodziły :mrgreen:

człowiek nerwica napisał(a):O kurde coś sie ze mną dzieje,coś z moją głową ..cholera muszę wziąć xanax,kurde ratujcie!!!!,

Ty już przestań panikować, bo oboje wiemy, że nie masz powodów!!! Następnym razem zamiast tego Twojego xanaxu lepiej napisz do mnie (mam ochotę rywalizować z xanaxem? to niedorzeczne :roll: )

człowiek nerwica napisał(a):uuu już mi przeszło

No nie wytrzymam! Trzasnę Cię jak nic!!!! :evil:
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez depresyjny86 05 mar 2007, 19:05
mam takie jedno pytanie :dlaczego nie wyświetla mi się to,że zmienilem treść postu bo to wcześniej troche wyszło tak jakby atak mi przeszedł w trakcie pisania postu a przeszedł po 40 minutach chyba.
Ty już przestań panikować, bo oboje wiemy, że nie masz powodów!!! Następnym razem zamiast tego Twojego xanaxu lepiej napisz do mnie (mam ochotę rywalizować z xanaxem? to niedorzeczne Rolling Eyes )

Masz rację musze wziąść się w garść ,a przy następnym ataku zamiast brania xanaxu napisze do Ciebie ;) ,gorzej jeżeli lęk mnie złapie o 2 w nocy ;)

Sortuj wg