Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Pstryk 02 paź 2008, 17:29
Nom rozumie - sama nie lubię zapeszać ;) 3mam kciuki :P
Pstryk

przez ewa125 02 paź 2008, 17:54
czlowiek nerwica -> lekarze wiedza co robia i dusznosci masz nerwicowe!!!!!!!!!!!!!
co do ludzi, piszesz ze chcesz zeby cie polubili takim jakim jestes, ale ty im nie dajesz siebie poznac takim jakim jestes. prawdopodobnie odstraszasz ich tym ze sie izolujesz. uwierz mi, znam kilka osob ktore sa na prawde debilami ale oni o sobie dobrze mysla i maja znajomych swoich. kazdy znajdzie swoich znajomych tylko problem w tym ze ty sie nie dajesz poznac. najlepszy trening moim zdaniem to zmusic sie zeby w kontaktach z innymi myslec o tym co oni mowia, co ty myslisz na ten temat, z czym sie zgadzasz z czym nie, zamiast myslec ciagle o sobie i o tym jak sie zachowujesz, czy zaraz zaczniesz sie dusic itp. wyrzucaj te mysli i trenuj trenuj trenuj. poza tym SZANUJ SIEBIE przynajmniej tak jak szanujesz innych ludzi a powinienes barzdiej. ty siebie wogole nie szanujesz. ciagle piszesz ze jestes debilem itd. jak ktos ma cie polubic jak ty sam siebie nie lubisz? czy ty bys lubil taka osobe ktora by siebie samego i wszystko co powie miala za nic?

---- EDIT ----

poza tym to ze dolegliwosci sa nerwicowe a nie kardiologiczne to wcale nie znaczy ze ich nie ma!!! to nie jest tak ze sobie cos zmyslamy, my na prawde czujemy to co opisujemy, tylko ze nie ma to przyczyny w funkcjonalnosci serca

przez Rafał9 02 paź 2008, 18:45
Mam pytanko a macie tak, że czasami gadacie sami ze sobą (w myślach). Ja od czasu kiedy mi się wkręca obawa, że mam lub chyce schizofrenie to dziwnie widzę, że czasami gadam sam ze sobą w myślach.
Czy będę żył jutro nie umiem powiedzieć. Jednak wiem na pewno, że nie żyję dzisiaj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gosiulka 02 paź 2008, 18:57
Zawsze rozmawiałam ze sobą i w myślach i realnie.Według mnie to nic dziwnego czasem każdemu zdarza się pogadać samemu ze sobą Nie widzę niczego w tym złego ;)
Przyjaciel forum

przez linka 02 paź 2008, 19:13
Rafał9, Pierwszym podstawowym czynnikiem świadczącym o tym, że nie masz schizofrenii jest to, ze o niej myśłisz, że się jej boisz, chory na schizofrenię człowiek absolutnie nie zdaje sobie sprawy z tego, ze jest chory.

Poza tym, ja tak jak Gosiulka, często gadam ze sobą w myśłach, a jak już ktoś mnie zirytuje to klnę w myślach jak szewc :oops:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Misiek 02 paź 2008, 19:13
Ja też czasem gadam do siebie... :smile:

przez SCUD 02 paź 2008, 20:32
WITAM ! Dzisiaj zapisałem sie na kuracje magnezową będę mieć 10 zastrzyków z magnezu i glukozy , tylko sie zastanawiam czy to pomoże czy ktoś z was słyszał o czymś takim i czy ktoś wie czy to jest skuteczne????
"Ciesz się młodzieńcze w młodości swojej a serce twoje niech się rozwesela"

przez Rafał9 02 paź 2008, 20:38
Ja tam magnez zażywam doustnie dwa razy dziennie - no ale to raczej bardziej działa na serce niż nerwy, bo w tym przypadku raczej mnie nie uspokajało.
Czy będę żył jutro nie umiem powiedzieć. Jednak wiem na pewno, że nie żyję dzisiaj

przez Victorek 02 paź 2008, 20:46
Rafał9 nie bój się tej schizy, ja ci powiem że wkoło gadam sam do siebie w myślach a odkąd mam tą nerwice to wkręcam sobie że to już pewnie niedługo nie będe świadomy nawet o czym gadam. A nawet jak zostaje sam w domu to czasem gadam sam do siebie głośno, choć ostatnio coraz mniej bo się po prostu boje że to jest dziwne i chore
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

przez linka 02 paź 2008, 20:46
SCUD, tak słyszałam o tym
http://nerwica.vegie.pl/niedobor_magnezu.html
bardzo dobra strona.

Rafał9 magnez nie tylko na serce - głównie na nerwy, ale dwa razy dziennie po jednej tabletce to za mało żeby uzupełnić jego niedobory, polecam art. wyżej.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez inez3 02 paź 2008, 20:56
hejka :) ja dzis zostalam w domku, bo sie lekko rozchorowalam, ale w ziwazku z tym, ze nie mam goraczki posprzatalam cale miekszkanie, bo moj luby jakos sie tak nie garnie, chociaz i tak jest lepiej, bo zdecydowanie wiecej rzeczy robi w domu niz wczesniej...człowiek nerwica, pierwszy raz slysze, ze ekg robi sie jak ktos ma atak dusznosci. przy roznych zaburzeniach nawet jak jestes spokojny cos by wyszlo...

Rafał9, tak patrze na to co piszesz i dochodze do wniosku, ze jestes strasznie skupiony na sobie. zauwaz, nie odpisujesz na posty innych tylko za kazdym razem wtracasz cos o sobie np.: "jest mi to i tamto, tez tak macie?". moze jako zabieg "terapeutyczny" sprobuj sie skupic nad kims innym i nie analizuj stanu swojego zdrowia co 3 sekundy, bo jak wiesz w nerwicy to nie pomaga...

Gosiulka, wiedzialam, ze bedzie dobrze :) nie taki diable straszny, a na zgage wez sobie cos i przejdzie.

przez SCUD 02 paź 2008, 21:05
kurcze nie mogę włączyć tego linku ;\

---- EDIT ----

juz działa :D czytałem tą stronkę
jest dobra ale mam małego stracha brać 6 tabletek dziennie
"Ciesz się młodzieńcze w młodości swojej a serce twoje niech się rozwesela"

przez Rafał9 02 paź 2008, 21:14
inez3

No wiesz ale podobno nerwica wyzwala w ludziach pewien egocentryzm i egoizm, a ja nic na to nie poradze. Jestem dopiero na samym początku tej "jakby" właściwej choroby i wszystko jest dla mnie nowum, a psychoterapeuta nie dał mi jeszcze wytycznych jak odwracać myśli od tego co mi dolega.

---- EDIT ----

linka656

No też bym nie ryzykował z tak wieloma tabletkami, może raczej ogranicze się narazie do 4 i zobacze co mi to da.

przez inez3 02 paź 2008, 21:21
Rafał9, tak, wiem, ale nie tlumacz sie w ten sposob. zacznij dzialac od razu! szybciej sobie z tym poradzisz :) oczywiscie moj komentarz byl w dobrej wierze :)

Sortuj wg