Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez wróbelek Elemelek 20 wrz 2008, 20:09
Gosiulka, widzisz nie trzeba było się bać tej rozprawy w sądzie ;) a z tego co czytam, to Tobie przydałby sie po prostu tygodniowy urlop, od wszystkiego, powinnać gdzies wyjechać na tydzien z dziećmi z daleko od tego wszystkiego i porządnie wszystko przemysleć, no i rpzede wszystkim odpocząć!! :)
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez bee84 20 wrz 2008, 20:17
mam pytanie ... czy ktoś z Was zauważył kiedyś, że zdarza mu się mieć nierówne źrenice??? Ja tak mam od kwietniowego mega-ataku ... i nie wiem o co chodzi ... może to od leków.... :roll:

przez krysiunia 20 wrz 2008, 21:25
bee84...tak to bedzie od lekow ,,,ja tez tak miłam i pytałam sie mojej lekarz..,.i to potwierdziła,,,,wszystko jest ok spoko...buzak,trzymaj sie!!! :P
krysiunia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Amy Lee 20 wrz 2008, 21:35
Leków czy lęków?
Bo ja też czasem mam O_o
Amy Lee

przez bee84 20 wrz 2008, 22:09
... dzięki Bogu :!: ... pomogłyście mi bardzo ..... bo jak się naczytałam o schorzeniach neurologicznych, o stwardnieniu rozsianym, o guzach mózgu, o jaskrze itd ... to chciałam się wieszać ... bo już nie mam ochoty na kolejny maraton po lekarzach :roll:
... teraz biorę citabax ... więc mam nadzieje, że to od tego ... poza tym też coś czytałam (bo nic tylko teraz czytam i czytam :-| ) ... że to też może być od lęków ...
Ech i znowu nieprzespana noc przede mną .. a już było lepiej ... :-|
... obyście miały racje dziewczyny

przez madzia26 21 wrz 2008, 09:33
dzisiaj czuje się fatalnie dopadła mnie jakaś grypa ledwo wstałam z łóżka może mi ktoś doradzić czy biorąc paromerc moge łączyć to np. z gripexem?nie nawidze tej pory roku zawsze gdzie tylko nie wyjde zarażam się wszystkimi chorubskami grypy i tp.chyba przez osłabienie organizmu tą nerwicą

przez fiufiu 21 wrz 2008, 09:35
A ja dzis skacowany na maksa ;p Ale humor jeszcze dopisuje :) Zobaczymy jak dlugo....
"Oddaję się morzu,
Pozwalam się ponieść fali,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,
Dla Ciebie i dla mnie..."

przez madzia26 21 wrz 2008, 09:50
fiufiu tobie to dobrze też bym się chętnie napiła może bym się lepiej poczuła

przez bee84 21 wrz 2008, 11:44
... a ja dziś spędzę kolejny dzień przed lustrem porównując wielkości moich źrenic :-| ...
Też bym się z chęcią napiła ...

przez Misiek 21 wrz 2008, 12:01
U mnie nawet dobrze... :smile:

przez timon23 21 wrz 2008, 12:24
Ja dzisiaj jestem jakiś spowolniały i apatyczny na nic nie mam siły...

przez Gosiulka 22 wrz 2008, 09:55
Kurcze a ja się przestraszyłam nie na żarty Moja szwagierka która ma 30 lat trafiła do szpitala bo bolało ją tam coś Leczyła się na jelita bo tam ją bolało a w szpitalu okazało się że ma guza na szyjce macicy guza który ropieje i 4 stopień nadżerki :shock: Ja pindole ja nie byłam u lekarza od momentu porodu czyli 11 lat :oops: Kurcze chyba czas już się ruszyć idę dzisiaj zapisać się Tylko jak przełamać strach i wstyd przed badaniem Przeca ja nawet przed małżonem mam opory nie chcę aby mnie dotykał a co dopiero przed obcym człowiekiem :oops: :oops: :oops:
Przyjaciel forum

przez madzia26 22 wrz 2008, 10:03
gosiulka bardzo dobrze cie rozumiem mam tak samo nawet wlasnego meza sie wstydze a co dopiero obcego faceta ale przelamuje to i chodze do ginekologa bo niestety za duzo sie slyszy o tych kobiecych chorobach warto robic raz do roku cytologie...

przez Pstryk 22 wrz 2008, 11:18
Qrcze, Gosiulka, mi to w ogóle słów brak - że Ty się jeszcze dobywasz na szczerość wobec tego człowieka [choć niewiele mu już z człowieczeństwa pozostało...] :evil: Przestań się z nim cackać bo się wykończysz Kobieto :!:
Pstryk

Sortuj wg