Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez namiestnik 07 wrz 2008, 10:56
No Duran to pojechałeś na całego! Przebiłeś chyba wszystkich! :) heheh... Ale ja tam bym tam ten zakaz zniósł - dużo się przecież zmieniło od czasu jak miałeś 2 latka. Myślę wręcz, że on już nie obowiązuje :) Tak, że śmiało możesz myśleć o jeżdżeniu. Po ulicach oczywiście.

Swoją drogą mocne auto musiało być! :)

przez Misiek 07 wrz 2008, 11:13
namiestnik napisał(a):Swoją drogą mocne auto musiało być! :)

Może to była słaba ściana... :smile:

przez wróbelek Elemelek 07 wrz 2008, 11:15
Duran84, no to najgorsze masz już za sobą ;) Teraz tylko wsiąść w auto i od razu będziesz jeździł ;)
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Misiek 07 wrz 2008, 11:22
Staraj się poprostu omijać ściany i będzie ok ;)

przez Duran84 07 wrz 2008, 11:22
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja sobie siebie jako kierowcy nie wyobrażam. Niektórzy się po prostu do tego nie nadaja ;) Podobnie jak do innych rzeczy ;)
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

przez namiestnik 07 wrz 2008, 11:33
E co ty... A mało to kierowców nieominięło ściany i jeżdżą dalej. Obstawiam, że u Ciebie było to głównie spowodowane młodym jednak wiekiem jak na kierowcę (2 lata) ;) a nie brakiem predyspozycji.

Tak jak pisze Wróbelek - teraz już będzie tylko lepiej, i tak jak pisze Misiek - poprostu omijaj ściany. Ruszanie masz już opanowane w wieku 2 lat - więc musi dalej pójść gładko.

przez IceMan 07 wrz 2008, 12:06
Duran84, biorąc pod uwagę zapewne krótki podjazd i niezbyt szybkie wtedy jeszcze autka myślę, że ruszanie w wieku 2 lat opanowałeś lepiej niż ja po 10 h jazdy L-ką :mrgreen: tak btw. jakby spojrzeć na to z innej strony, to za kierownicę cię ciągnęło od małego, więc może w tych żyłach płynie jakaś wysokooktanowa krew? ;) ja to widzę raczej jako predyspozycje do jeżdżenia a nie zaniechania go.
Przyjaciel forum

przez Duran84 07 wrz 2008, 12:09
A Ja nadal obstaję przy swoim... ;) Że sie nie nadaje na kierowcę i już. I w ogóle mnie nigdy nie ciągnęło za kierownicę. Tamto to był wypadek przy pracy ;) :D :lol:
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

przez namiestnik 07 wrz 2008, 12:55
No właśnie - wypadek przy pracy. Ale to nic przecież. Zdarza się. Trzeba do tej pracy wracać dalej. Czyli do jeżdżenia! A co Ci szkodzi nowa umiejętność?
:)

przez IceMan 07 wrz 2008, 12:58
Popieram ;) Jak ja prawie w krzaki wjechałem (gdyby nie tata wjechałbym na bank, a miałem wtedy duuuużo więcej niż 2 latka xD ) i teraz normalnie jeżdżę, bezproblemowo, bezwypadkowo, ty też możesz :D
Przyjaciel forum

przez annaszczechowicz@op.pl 07 wrz 2008, 13:16
kolego więcej wiary w siebie :twisted: bedzie dobrze --troche praktyki i jest OK.

przez smutna48 07 wrz 2008, 16:49
witam nadal się martwię- chyba mam to we krwi ... jutro idę do właściwego dla mnie lekarza kawał drogi ode mnie ale coz nie mam wyboru moze chociaz o to sie uspokoję bo wszyscy mnie strasza ze mogę poronic juz chwilami nie moge wiem ze nie powinam się denerwować ale nie potrafie ..... Darek trzymam kciuki poradzisz sobie powodzenia
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Gosiulka 07 wrz 2008, 18:54
U mnie nadal żle ja cholera już tak dłużej nie mogę Wczoraj miałam porządną kłótnie z małżonem a dzisiaj nadal myśli samobójcze Może faktycznie już czas zakączyć tę gehennę na swój sposób :cry:
Przyjaciel forum

przez Jola27 07 wrz 2008, 20:13
Gosiulka a zalozylas sobie ta niebieska karte na policj naucz sie dzwonic po pomoc i zglos go do AA Gosiula ja to przerabialam i zapewniam cie ze w AA ci pomogo tam przy AA miesci sie alan dla wspoluzaleznionych na mitingach otrzymasz pomoc psychologa dowiez sie jak sobie radzic z alkoholikiem mi naprawde bardzo tam pomagaja Gosiulka ja naprawde wiem co ty przezywasz i prosze pozwul sobie pomoc wiesz ja na mitingach w AA spotkalam same szychy tam uczeszczaja ludzie z naszym problemem wszyscy sie rozumi i wszyscy sie wsoieraja tam nie bedziesz sama tam ci pomoga ja cie otym zapewniam
ja juz nie umialabym zyc bez mitingow Gosiulka caloje cie goraco

Sortuj wg