Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez ashley 20 sie 2008, 22:22
O Darek online;) jak milo;)
mowie Wam ja po tym przezylam tyle beztroskich chwil szczescia tyle radosci tyle wspanialych przezyc tyle razy widzialam ze mnie to opuscilo i mowilam sobie Boze jaka jestem szczesliwa. Warto wiec przyjac w glowie optymistyczny scenariusz walki;) bo sie mozna doczekac dobrych efektow;) i tego Wam kochani zycze:*

przez depresyjny86 20 sie 2008, 22:26
O Darek online;) jak milo;)
mowie Wam ja po tym przezylam tyle beztroskich chwil szczescia tyle radosci tyle wspanialych przezyc tyle razy widzialam ze mnie to opuscilo i mowilam sobie Boze jaka jestem szczesliwa. Warto wiec przyjac w glowie optymistyczny scenariusz walki;) bo sie mozna doczekac dobrych efektow;) i tego Wam kochani zycze:*

Dzięki.A ja Tobie życzę tego żebyś już wiecej nie miala złych wspomnień z przeszłości....a jakby się pojawiły to żebyś potrafiła tym wspomnieniom mocno dokopać:)żeby się już wiecej nie pojawialy.No i oczywiście tego życzę żebyś była cały czas szcześliwa w swoim życiu.
:)

przez Jola27 20 sie 2008, 22:45
Gosiulka musisz isc na policje i zgłosic przemoc w rodzinie i oni załoza ci niebieska karte i musisz zgłosic meza do AA ten klub jest nie tylko dla alkoholikuw ale uzyskasz tam pomoc dla siebie i dzieci tam nauczysz sie jak znim postepowac oni wezma go na badania i stwierdza chorobe alkoholowa i ty dostaniesz bardzo duze wsparcie i nie martw sie ze on na badanie sie nie wstawi bo dostanie dwa wezwania a za trzecim razem policja go doprowadzi i dostanie sadowy nakaz leczenia i potym wszystkim jezeli wejdze do domu nietrzeziwy i bedzie tylko pyskował to policja nauczy go pozadku acha i twoj maz nigdy sie nie dowie ze to ty go zgłosiłas naprawde ic do AA uzyskasz duza pomoc a gdzie miesci sie taki klub w twojej miejscowosci powie ci policja
trzymam kciuki POWODZENIA

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez offtopic 21 sie 2008, 23:02
Ale cisza zapanowała :)
Człowieku_Nerwica wiesz już coś więcej na temat swoich problemów ( oddychanie, problemy z brzuchem) ?
U mnie średnio na jeża. Cały czas myślę o swoim życiu, o przyszłości, co staje się męczące. Myśle ile lat już straciłem, ile sytuacji w życiu spieprzyłem , jaki upośledzony społecznie jestem ze względu na nerwicę. I jak mogło by być fajnie bez niej... Wiem że to może nie ma sensu ale jakoś nie mogę przestać.
Zmiany nadeszły, małe bo małe ale cieszą :)

przez adam_s 21 sie 2008, 23:23
A ja dzisiaj jestem dumny z siebie że przeżyłem tą nieszczęsną gastroskopię. Byłem prawie że dzielny, myślałem że to jest gorsze, jakbym tylko na początku nie spanikował to moglbym byc wzorem dla innych pacjentów chyba :P .
A tak pozatym to liczę dni do roku szkolnego.. z rozpaczą rzecz jasna..
GG: 5988000

przez nextfriday 22 sie 2008, 08:55
Oj też niecały rok temu miałam gastroskopię, no nie powiem przyjemne to nie było, ale niepotrzebnie tak panikowałam ;)

przez smutna48 22 sie 2008, 16:18
hej a ja mam same problemy hehh wydawało mi się ze wczesniej je mialam ależ się pomylilam .... mialam dostać pracę w tesco byle się zaczepić mieć ubezpieczenie itp nie musieć się martwić chociaz tym a tu niespodziewanka... nie da się bo jestem w ciazy a tam trzeba dzwigać nie pozwolą mi przecież tam pracować i wszystko przepadło.. i ch z tym wszystkim :((( w domu mam same problemy mama i siostra mają kłopoty fin z urzędem skarbowym i to nie małe także jest b rozowo az do wyrzygania matka nadal nie wie bo jak tu jeszcze dobić ją moim stanem?????? J wyjedzie do londynu a ja ... coż zostanę sama i łatwo nie będzie psychicznie ani wogle... bo przeciez skoro ja ostatnia sierota zyciowa nie mam pracy to on musi zarabiać a nie chce tu bo tu nie zarobi tyle ile tam. Ludzie ratunku nie mam zadnego wsparcia od niego ciagle mnie denerwuje i krytykuje juz nie mam siły mam do siebie zal ze nie mam pracy. Jest mi cięzko z tym ale nie umiem podołać jeszcze jego gadaniu. Juz jestem wrakiem człowieka juz nie mam siły czuje się paskudnie. Nigdy nie chciałam aby to tylko on pracował a teraz nie mam wyjścia bo nikt ciężarnej do pracy nie przyjmie:(((( mogę się pożegnać ... nie mam sił i wszystko juz mnie przerasta... nie wiem co mam robić jak to wszystko jeszcze powiedzieć matce ?????? tego rownież nie wiem to jak gwóżdz do trumny :( nie umiem tego zrobić czuje się bezradna zostawiona sama sobie pomimo ze przeciez On jest obok i będzie zawsze to boje się panicznie z ciazy nie umiem się cieszyć :(((( nie jest to tak jak powinno byc :(((( nie tak to miało wyglądać to dar miał być a nie kara zyciowa :((((
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez wróbelek Elemelek 22 sie 2008, 16:30
smutna48, nie zamartwiaj się tak, i nie załamuj!! spróbuj poszukać jakiejś innej rpacy, takiej zęby można było siedzieć... nieraz są ogłoszenia ze poszukują kogoś do siedzenia na kasie w sklepie, albo coś takiego, na pewno co znjdziesz!! :) i myśl częściej o dziecku które w tobie jest, bedzie ci raźniej bo wcale nie jesteś sama ;) powiedz rodzinie o tym, będziesz miała z głowy chociaż to :)
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez smutna48 22 sie 2008, 16:59
i co mi z tego jak z badań wyjdzie ze jestem w ciązy a nikt mnie nie przyjmie bo nikt nie przyjmuje kobiet w ciazy
Susan Taylor

przez MOCca 22 sie 2008, 16:59
smutna48, Z reguły jest tak, że po rozwiązaniu to wszyscy cieszą się z maleństwa, a szczególnie babcie. Jesteś w związku małżeńskim ? Jeśli nie a dziecko zostanie na twoim nazwisku, to miesięcznie samotnie wychowująca matka otrzymuje wsparcie finansowe, ok 800 zł, plus becikowe i może jeszce inne środki. Zabrzmiało to zbyt rachunkowo, ale jeśli dobrze przemyśli się sprawę to można wyjść z niej obronną ręką. Twój męźczyzna podchodzi do tego bardzo poważnie, chce wam pomóc, kilka miesięcy bez siebie wytrzymacie, a jest ku temu wielki powód :) :):) życie to wielka huśtawka, po takim zawahaniu nastąpi odbicie ;)

człowiek nerwica, No i oczywiście życzę Ci tego byś odnalazł swoje szczęście w życiu :)

wróbelek Elemelek, jak znajdujesz tyle optymizmu ? :) Już się lepiej czujesz?

Teraz coś o sobie ;) ostatnimi dniami przesypiam całe dnie, dziś obudziłam się po kilku pobudkach dopiero po 16, z jednej strony to dobrze bo za mną pół dnia ze światłem dziennym, i przechodze już w dobry humor na noc :P Teraz mogę sobie na to pozwolić ale jak zmierzyć się z tym w czasie szkoły ? plus bezsenność, która mnie dopada znów i jakieś dziwne wizualizacje życiowe w głowie. Żeby tak móc funkcjonować , studiować i pracować wieczorami ;)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez smutna48 22 sie 2008, 17:47
tym ze ucieka i zostawia mnie samą wppędzajac w poczucie winy ze bez pracy no sorry ale tu tez on zawinił nie jestem sama jestem z nim i będę :roll:
Susan Taylor

przez MOCca 22 sie 2008, 18:40
Powiedział Ci to wprost, ? może źle zrozumiałam. Próbujemy podnieść Cię na duchu:) Wierze, że wszystko się wyprostuje :)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Superbabka 22 sie 2008, 22:04
Smutna48 - głowy do góry! ZObaczysz, że dziecko to cudowne wydarzenie w życiu:)

Adaś - brawo!!! Opisz mi to wszystko w mailu, bo możliwe że też mnie to czeka;(

A ja dziś zmusiłam się i dźwigałam meble, oklejałam je folią itp. - przed remontem - i dałam jakoś radę:)) Jestem z siebie dumna, chociaż teraz padam na ryj i kołuję podwójnie..ale mam uśmiech na buzi:)
Lek mam zwiększony o 1/2 tabletki i mam czekać do poniedziałku na poprawę..jak nie - zmieniam lek.
Buzka
Nabywając trzy koty nabywasz gratis trzy wierne serduszka :)

przez wróbelek Elemelek 22 sie 2008, 22:17
a ja dziś byłam na rowerze :) i powiem wam, mimo tego ze na początku strasznie się bałam tego zę mnie złapie gdzieś w środku lasu 'jakieś coś' to później nawet było spoko, i od razu nawet nastrój się polepszył :) polecam wszystkim ;)
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

Sortuj wg