Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez wróbelek Elemelek 16 sie 2008, 11:21
do mnie znowu się dzisiaj nerwica przyczepiła:( ja już nie mam siły ;(

smutna48, nie martw się, a raczej ciesz się:) ja bym sie mogła z Toba chętnie zamienić... i nic się rodziną nie przejmuj, najważniejsze jesteś w tym wszystkim ty i twoje maleństwo ;)
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez depresyjny86 16 sie 2008, 11:45
A ja odkryłem dzisiaj że mam zapalenie wirusowe wątroby,bo od kilku tygodni a właściwie ponad miesiąc jedzie mi strasznie z ust amoniakiem-i mam straszny ucisk w wątrobie i zaparcia,no i na dodatek czuje taki ostry zapach amoniaku w nosie tak jakbym ten zapach miał w sobie.Wcześniej aż tak bardzo na to uwagi nie zwracałem dopiero dzisiaj wszystko sprawdziłem w necie:(
Smutna wyobrażam sobie jak ciężko musi Ci być teraz:(ale i tak bedziesz musiała im powiedzieć...może ich reakcja nie będzie aż taka zła.. :?
:)

przez Katarzynka35 16 sie 2008, 13:37
Człlowiek Nerwica witaj!
Z tego co wiem, to zapach amoniaku z ust jest raczej z powodu cukrzycy - nadmiaru cukru we krwi, a nie zapalenia watroby...Badałes keidyś cukier? może też sie podwyższać z powodu stresów, może być dzidziczny, jesli ktoś u Ciebie w rodzinie chorował na cukrzycę mogleś ja odziedziczyć, ale nie zamartwiaj się...
pozdrawiam i trzymaj się:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez xCarmen 16 sie 2008, 16:00
xCarmen, widać dawno do starych znajomych się nie odzywałaś ;)

a no cos ostatnio kiepsko u mnie , wiadomo rok szkolny sie zbliza :)
pozatym mam dosc ciaglego narzucania sie innym :D i ostatnio strajk nie odzywam sie do nikogo ....
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez adam_s 16 sie 2008, 16:06
Znowu się boję szkoły, cholera.. Wszystko przez to że ostatnio mój kochany żołądek wszczął bunt ( tzn robi to od 8 miesięcy) więc się boję że jak do września będę się tak fatalnie czuł to kolejny raz zawalę i przestanę chodzić.. Pomijając fakt że boję się tego technikum, że nie dam rady itd. Wiem, wiem że to był mój wybór że chciałem się przenieść z liceum do technikum ale przez to wszystko zastanawiam się czy aby na pewno dobrze zrobiłem :cry:
xCarmen, słońce wczorajsza rozmowa dużo mi pomogła a ja i tak się boję, no..
GG: 5988000

przez smutna48 16 sie 2008, 20:02
oby jak narazie milcze
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez smutna48 16 sie 2008, 20:37
no łatwo nie jest ale prędzej czy poźniej bede musiała powiedzieć akurat jakos kazdy ma jakies problemy u mnie z urzędami pracą i cięzki okres zeby jeszcze o tym mowić... dzięki za wsparcie przykro mi z powodu waszych problemów :( czuje sie taka skołowana i bezradna
Susan Taylor

przez depresyjny86 16 sie 2008, 20:38
Ratunku!!!!!Nie wiem co mijest.......cos mnie boli w glowie,tzn przyciska w jednym miejscu i teraz mam problemy z mówieniem,ze swiadomością.nie wiem co sie dzieje!!!!!!!:(((((((W czwartek nagle! mialem takie silne uderzenia w głowie i taki stan w którym dostałem jakby takiego metalicznego oddechu,smaku a w głowie żle mi się robiło....jak przykładowo pomyślałem o czymś złym w stosunku do złych ludzi to atakowało mnie coś w rodzaju silnego nacisku na mózg...no i dostałem takiego kompletnego dołka ze caly świat widziałem na czarno wszystko było kompletnie bez sensu i budziło strach....a już najgorsze było to że jak pomyślałem o czymsbardzo dołującym to mialem myśłi samobójcze....
O co może chodzic co mi jest?Ja ledwo rozumiem to co teraz pisze....a żadnych leków typu hydroxyzyna czy xanax dzisaij nie brałem....

przez adam_s 16 sie 2008, 21:16
człowiek nerwica, taki metaliczny posmak zdaje się występuje przy kandydozie. Popatrz na tą stronkę, sporo może pomóc :
http://www.candida.info.pl/objawy.html
GG: 5988000

przez smutna48 16 sie 2008, 21:19
człowiek nerwica, postaraj się nie wkręcać sobie zadnych chorob pojdz do lekarza powiedz o swoich obawach a dowiesz sie ześ zdrowy ... trzymaj się nie daj zwariować pozdrawiam
Susan Taylor

przez depresyjny86 16 sie 2008, 23:42
Smutna ja naprawdę sobie nie wkręcam chorób po prostu z dnia na dzień czuje się coraz gorzej.......a co do lekarza przykładowo od wątroby to kolejki sa niezłe i we wrześniu mam wizyte.<we wtorek proktolog,w poniedziałek ukg serca,za 2 tygodnie urolog i we wrześniu lekarz od wątroby i jeszcze cos innego:(>
.Dodam że dzisiaj wątroba mnie jeszcze dręczy i po Essentiale forte leku który powinien poimagać na wątrobe czuje się po prostu tragicznie,wtedy jak go biore nasilony jest ten zapach może nie amoniaku ale czegoś podobnego,może mocznika?,i czasem jest tak że mam takie uczucie w płucach,na rękach,i w miejscach intymnych które powoduje że zaczynam się żle czuć<nie umiem nazwać tego uczucia>...no i mam bardzo zwiększone wyniki od normy w próbach wątrobowych.A co do tego dzisiejszego to nadal czuje ucisk w głowie,ból,ale już lepiej myśle...2 godziny temu było tragicznie miałem problemy z mową,z myśleniem<myślalem tak jakby 100 razy wolniej>,z pisaniem...nawet nie wiedziałem jaki jest dzisiaj dzień i zastanawiałem się jak na imie mają moi rodzice:(to bylo straszne:(
A co do Candidy to większość objawów mi nie pasuje....tak bardziej stawiam albo na raka czegoś tam,albo na wirusowe zapalenie watroby,albo mam kilka chorob naraz co też jest możliwe.....tak się zastanawiam czy to co przeżyłem dzisiaj wieczorem nie jest początkiem schizofrenii:(

przez cadarxx 16 sie 2008, 23:54
człowiek nerwica napisał(a):Smutna ja naprawdę sobie nie wkręcam chorób po prostu z dnia na dzień czuje się coraz gorzej.......a co do lekarza przykładowo od wątroby to kolejki sa niezłe i we wrześniu mam wizyte.<we wtorek proktolog,w poniedziałek ukg serca,za 2 tygodnie urolog i we wrześniu lekarz od wątroby i jeszcze cos innego:(>

Dobra, to zróbmy tak- pójdziesz na te badania, a jak się okaże, że nic poważnego Ci nie ma, to będzie to dla Ciebie dowód na to, że jesteś hipochondrykiem i postarasz się coś z tym zrobić ok?

przez depresyjny86 17 sie 2008, 00:54
Naprawde nie jestem hipochondrykiem po prostu już od kilku miesiecy mam dziwne dolegliwości które teraz się nasilily.....a już to co wieczorem miałem to było apogeum po prostu tego wszystkiego,i dlatego musze siedowiedzieć co mi jest i wyleczyć to<dlatego tylu lekarzy mam do odwiedzenia>.
Ale jeżeli nic nie wyjdzie mi po badaniach<w co 100% jest niemożliwe bo przykładowo jak sobie moge wkręcić np.to co miałem dzisiaj wieczorem?,albo ostrą woń ktorą cały czas czuje w nosie,no i te moje dolegliwości jelitowe i dplegliwości związane z wątrobą<której wyniki badań były wysoko powyżej normy>to przyznam że jestem hipochondrykiem.ale narzie powiem szczerze,że tak ne jest wedłg mnie...po prostu dręczą mnie codziennie te same objawy jakiejś choroby.

przez Superbabka 17 sie 2008, 12:41
Człowiek nerwica - po 1) robiłeś badania krwi? Jakie masz wyniki? Zrób sobie CRP - białko jakieś tam - ono wykrywa nowotwory w organizmie! Ja Cię rozumiem ze strachem i nerwami przed poważną chorobą, bo sama jestem mega hipohondrykiem! Dla spokoju zró wszystkie badania - bo to uspokaja. Ja myślę, że Ty masz zwyczajne objawy somatyczne ostrej nerwicy i powinieneś wziąć dobre prochy i iść na psychoterapię! Ja sama po sobie wiem, że jeden objaw i nerwy spowodowane tym objawem wywołują większe nerwy, a te znów objawy somatyczne! Ja też mam wiele objawów, ale ostatnio zajęłam się tylko tym kołysaniem i usuwaniem gruntu spod nóg i reszta jest dużo mniejsza:) A wszystko wina cholernej nerwicy lękowej;/
Ale dla spokoju - wybadaj się na spokojnie! Jak zobaczysz na papierze, że jest ok - będziesz miał siłę do walki z nerwami:)
Buziak
Nabywając trzy koty nabywasz gratis trzy wierne serduszka :)

Sortuj wg