Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez ~CZARNA~ 01 mar 2007, 23:45
Witaj :D byłam u lekarza, kiedyś u niego byłam, taraz ze czułam sie tyle czasu dobrze nie mam lekarza prowadzącego, przy poczatkach nerwicy odwiedzialm ich chyba ze 20 i on mnie wysłuchał i powiedział zebym zwiekszyła...teraz musze sobie znależć jakiegoś...ech myślałam że to już nie będzie mnie dotyczyło....przynajmniej przez dłuugi czas:(
...śpieszmy sie kochać ludzi, tak szybko odchodzą...

przez IceMan 01 mar 2007, 23:59
~CZARNA~
Witaj!
Nawroty się zdarzają. Ale jeśli ten jest słabszy niż to na początku, a z tamtym sobie poradziłaś, to to będzie jak kaszka z mleczkiem ;) . Już raz przez to przechodziłaś, więc masz przetarte ścieżki. Uda Ci się to wytępić bez problemu - moim zdaniem. Pozdrawiam!
Przyjaciel forum

przez gusia 02 mar 2007, 00:00
wiaterku????? :> co to za minki pod moim ? :mrgreen:
CZARNA,bo tak ponoc jest ......qrde ,ponoc lubi sobie wracac ,tak mowi moja psychiatra ....że kazda nowa sytuacja,która ostro daje Nam w d...e powoduje jakies tam poglębienie ....ale wiesz...?
Zobacz...ja odstawilam leki (oczywiście Tobie nie radze tego ),każdy z Nas ma inny typ nerwicy i inaczej ją "odczówa",każdy z Nas równiez jest inną osobowością ,aczkolwiek cechuje nas duża wrazliwośc,to widac tu na forku...
CZARNA ja wiem że może to głupio zabrzmi .(nooo ja stara baba i hmm) ale mnie osobiście pomogło forum ,chyba jak niejeden psycholog ,naprawdę....no qrcze niewiem jak to wytłumaczyc....to nie tak (bo mozesz pomyslec) że to uzaleznienie od kompa ..NIE!.Prowadzę normalne życie w realu,,ale Ci ludzie tutaj uświadomili mi tak naprawdę że wszystko zależy od NAs samych.
Lekarze?hmm,owszem są potrzebni ,ale chyba troszkę trzeba zmienic myslenie....ja tak zrobilam ,jest mi z tym dobrze...Spróbuj :)
Trzymam kciuki...

Dzieki wszystkim którzy się do tego przyczynili :) :*
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiatr 02 mar 2007, 00:34
Kochana gusiu to coś
gusia napisał(a):wiaterku????? :> co to za minki pod moim ? Mr. Green

to byłla odpowiedź na

Piotrek napisał(a):wiatr napisał:
wciągnąć

co ty chcesz wciągać !? mam podejrzenia Laughing
Ciekawa jestem co Piotr zobaczył? :lol:

:mrgreen: Jesteście niesamowici.
"mój przyjaciel wiatr"

przez IceMan 02 mar 2007, 00:39
Ciekawa jestem co Piotr zobaczył?

będę równie wymowny: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol:
Przyjaciel forum

przez gusia 02 mar 2007, 00:40
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :oops: 8) :*
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez maiev 02 mar 2007, 00:42
wiatr napisał(a):Jesteście niesamowici.

nic dodać nic ująć. :mrgreen:

posiedziałabym i poczytała ale mnie wygania taki jeden od komputra buu. Przyjdę później i zobaczę co tu "naskrobaliście" :mrgreen: ! :)
"I need a new version of me..."

przez wiatr 02 mar 2007, 01:02
Kilka słów tak od siebie przed dobranocką.
Niejednokrotnie, jak tylko dopada mnie chwilowa,( super -ludzie chwilowa depresja) wystarczy mi tylko zobaczyć Wasze ludki natychmiast wszystko mija co złe, ojjj a rozpoczynam mimo woli natychmiast ćwiczenie mięśni brzucha. Jest to najlepsze uczucie jakie do tej pory znałam i utrzymuje się dość długo. Nawet gdy oczy zamknę to śmieję się do łez, że czasami nie mogę tego śmiechu opanować. I to jest piękne. Kocham Was. :mrgreen: ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez maiev 02 mar 2007, 11:47
wiaterku to ja też :mrgreen: ;) :mrgreen: :P
A co sobie bedę żałować ;)

sama nie wierzę że o tej porze jestem już na nogach - brr - co za nieprzyzwoita godzina, szczególnie jak się zasypia nad ranem. Jakby to usłyszała moja babcia to by mi nie dała zyć. I tak już mnie gnębi (ona mysli że ja się odchudzam cały czas hehe)
Musze lecieć na nieoficjalne i niezapowiedziane spotkanie. :mrgreen: Ale mi się nie chce. No - i miałam później jechać gdzieś dziś ale....no właśnie - wychodzi na to że moja....ta osoba co mnie cały czas wkurza ....znowu mnie wkurzyła. Ale może sie mylę. hmm
No - wypiłam szybką kawkę i lecę na pogaduchy Obrazek
"I need a new version of me..."

przez ~CZARNA~ 02 mar 2007, 12:02
Witam dzisiaj:)...uziemiło mnie w domku, moje dziecie przyniosło z przedszkola ospe:( i siedzimy:)))
jak tam u Was?....jak cieplutko dzisiaj, aż inaczej się oddycha:)))
...śpieszmy sie kochać ludzi, tak szybko odchodzą...

przez depresyjny86 02 mar 2007, 15:17
Dzień fajny miał być ale nie jest.Wchodze do pociągu,a tam mój kolega wszedł za mną i to na takie miejsce gdzie widzial,że siedzi na przeciwko mnie.Ten kolega był z jakimś innym gościem,gadali ze sobą,i sobie tak pomyślałem ciekawe kiedy sie do mnie odezwie ale nic tylko gadał z tamtym gościem<nawet cześć mi nie powiedział>.Normalnie mój "kolega" udawał,że mnie nie zna.....Tak to wygladało jakby nie chciał żeby ktoś wiedział,że zna takiego debila jak ja-bo widocznie według niego jestem debilem skoro nie przyznaje się do znajomości ze mną....
Po odwołaniu wykładów poszłem z częścią mojej grupy do fast foodu gdzie siedzieliśmy i gadaliśmy o różnych sprawach....no właśnie raczej oni gadali....a ja nic chociaż siedziałem obok nich i tak przez2 godziny!!!!<2 godziny wstydu za siebie wyobrażacie sobie????>Po godzinie ktoś zwrócił mi uwage dlaczego się nie odzywam a ja...odpowiedzialem"...bo tak..."i oni gadali dalej a ja siedziałem dalej.Dlaczego nie potrafie sie normalnie zachowywać????/Nienawidze tej k....y nieśmiałości :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: .....Ale i tak mam uśmiech na twarzy czasami :D
:)

przez gusia 02 mar 2007, 15:25
człowieku ,tylko tyle napiszę bo muszę znikac;/...
Wiesz?jak się Ciebie czyta to wierzyc się niechce żę jesteś aż tak nieśmiały ;) :roll:
hmm,bardzo otwarty człowiek z Ciebie..
Pozdrawiam
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez depresyjny86 02 mar 2007, 15:28
Bo pisać mam odwage ale mówić już nie.... :cry: ...no ale już poprawiam dwoma uśmieszkami :D :D
:)

przez gusia 02 mar 2007, 21:38
człowiek nerwica napisał(a):.no ale już poprawiam dwoma uśmieszkami

I to mi sie podoba... :mrgreen:
Jejku a mój dzień?Rano tak slicznie świeciło słonko ,myślę sobie ,ide w pisduuuu,no ale gary,nalepilam kluchów,a nawet se plastusia ulepiłam ......syn :mrgreen: ,kurde potem tak sie zachmurzyło więc łóżeczko ok 17 mp3 ........uwielbiam tak ,i .......zasnęlam ...hehe ,stałam o 19 (jesssu mi się niezdaża) :roll: ,pokręcilam sie trochę ....wieczorne rytuały no i jestem :twisted:
Pozdrawiam
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Sortuj wg