Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez wróbelek Elemelek 02 sie 2008, 14:35
" niemożliwe że masz takie objawy"

adam_s, słuchaj lekarzy!! lekarz na pewno wie lepiej!! skoro ci mówi że to niemożliwe, to na pewno nie masz takich obajwów!! :twisted: (joke ;) )
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez wróbelek Elemelek 02 sie 2008, 15:08
sorki, to miało być do człowiek nerwica, jak tu można edytować posty??^^'

przez MOCca 02 sie 2008, 16:32
człowiek nerwica, hey, może właśnie dlatego tak źle się czujesz, w szpitalu podawają specjalne płyny usuwajace toksyny z jelit ;) u mnie w rodzinie jest podobny przypadek, po tych płynach teraz ta osoba czuje się o niebo lepiej.
Jutro poranek pewnie bedzie diabelny :) po deszczu przychodzi słońce, rodzina uparła się zabrać mnie na kilka dni nad jezioro, i bedzie trzeba sie odkryć, no nie ! Poudawam, że lubie się opalać heh, do usłyszenia.
Więcej deszczowych poranków ;)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wróbelek Elemelek 02 sie 2008, 17:27
uff, rzeczywiście deszczowe poranki są chyba lepsze, u nas jest tak parno, ze wogóle nie ma czym oddychać, 5 minut jazdy na rowerze, a ja sapie jakbym przebiegła 5 km;>

przez kazia_z8 02 sie 2008, 18:41
W takie upaly na rowerze nie wolno jezdzic,kolega corki wyladowal w szpitalu z zapaleniem oskrzeli a zdrowy byl jak kon i jezdzil nawt w czasie mrozow,nigdy nie chorowal a upal go rozlozyl.Wczasie takiej pogody mozna jezdzic bardzo wczesnie rano.Nie wiem dlaczego ale bardzo sie ciesze ze nie pracuje i nie musze nigdzie sie spieszyc.Musze szukac nastepnej pracy,nie mam wyjscia bo trzeba z czegos zyc.Juz nie chce myslec o wyscigu szczurow,a wracajac do pracy,wracam do konkurowania o dobre slowo szefa bo mnie znowu wygryza.Jak nie wytrzymam to mnie zamkna bo zrobie komus krzywde.Wiem ze obiecuje to sobie gdy bedzie mi grozic zielona trawka,ale jak zwykle podwine ogon i schowam sie do mysiej dziury.Jestem tchorzem.Bylam odwazna gdy bylam mlodsza,umialam sie postawic do meza bydlaka,gdy mi grozil siekiera a dzis nie wiem,jak znalezc te odwage,gdzie sie podziala.

przez depresyjny86 02 sie 2008, 20:44
Samotnośc mi dzis troche doskwiera......co mam zrobić zeby zmienic swoje ndne życie?......
:)

przez wróbelek Elemelek 02 sie 2008, 21:11
ech, też mam ten problem:( i jak narazie nie znalazłam odpowiedzi, zawsze trzeba pozytywnie myśleć, wiem wiem, ale w tym temacie już nie mam siły...

przez Gosiulka 02 sie 2008, 22:17
U mnie był cudowny dzień byłam w tym mieście oddalonym ode mnie o ponad 20 km no i żyję nadal. Było super czułam się wspaniale żadnych lęków fajowo ale teraz jest mi bardzo żle uderzył mnie kilka razy :cry:
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 03 sie 2008, 01:37
Gosiulka...gdybym tylko mógl to bym tak skopał Twojego męża....wtedy odechciałoby mu się ręke na Ciebie podnosić

przez wróbelek Elemelek 03 sie 2008, 11:33
a ja dzisiaj mam totalnego doła. o! :(

przez Ewa* 03 sie 2008, 12:11
Jestem po rozwodzie, (w sumie moja nerwica własnie w małżeństwie sie pojawiła) i nie wdajac sie w szczególy zaczynam bać sie samotnosci, bo obawiam sie, ze choroba wpłynie na nowy zwiazek, bo kto kto tego nie przeszdł nie przechodzi tak naprawde zrozumie co czujemy? - okropne to :cry:

przez Ewa* 03 sie 2008, 12:11
ps. dodam, ze nawet nie próbuje szukac znajomosci bo z góry zakładam, ze sie nie uda :?

przez depresyjny86 03 sie 2008, 17:25
A mnie okropnie brzuch boli i mam ogromne zaparcia.......zaparcia połączone z biegunką i mam brzuch cięzki bardzo......kurde boje sie że mam tego raka jelit:(
Mam pytanie :ile trzeba czekać na badanie kolonoskopijne i kto je robi proktolog czy gastrolog?

przez kazia_z8 03 sie 2008, 19:27
Ewa ja tez jestem po rozwodzie nie poddawaj sie nie jestes samotna.Ucieklam z piekla od meza bydlaka.Jak zechcesz pogadac to napisz.

Sortuj wg