Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez wróbelek Elemelek 31 lip 2008, 19:55
z niepaleniem rzeczywiście jest trudno, ale pomyśl sobie, że za każdym razem jak wdychasz ten dym, to dziecko w brzuchu się skręca bo nie ma czym oddychać, na[prawde!! ale dasz rade, nastaw się pozytywnie do tego:) masz 9 miesięcy żeby sie przygotować, najważniejsze że twój facet się z tego cieszy i mozę być dla ciebie wsparciem:) a jak pójdziesz do lekarza, to już on ci da intrukcje co jeść i jak o siebie dbać:) gratuluje, nap[rawde jest się z czego cieszyc:)
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez depresyjny86 31 lip 2008, 20:54
Smutna spokojnie dasz sobie ze wszystkim rade,z nie paleniem również,a jedz i pij to na co masz ochote bo to oznacza że dziecko ma ochote na to samo.Najważniejsze że On sie cieszy bo to znaczy,że będziesz w Nim miała oparcie.Masz 9 miesięcy do przyjścia maleństwa na świat,zdążysz się przygotować psychicznie i materialnie na wszystko co związane jest z posiadaniem dziecka.A jakbyś miała jakiś problem to wiesz ze możesz na forum zapytać.Będzie dobrze:)
:)

przez smutna48 31 lip 2008, 21:40
jestem w szoku to tyle czytałam ze moge pić co chce soki itp ale dowiem się wiem mimo wszystko umieram ze strachu i się denerwuje boję się nowej sytuacji reakcji rodziny mojej bo jego sie ucieszą boje się ale dzieki wielkie za rady...
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez smutna48 31 lip 2008, 21:43
teraz nie bede miała neta od jutra bo u niego nie ma w domu napisze wam co dalej słychac jak tylko pojde do lekarza
Susan Taylor

przez pyzia1 01 sie 2008, 09:57
Gratulacje smutna! To jasne, że jesteś w szoku, skoro tego nie planowałaś, ale zobaczysz, będzie pięknie:)
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez smutna48 01 sie 2008, 11:06
bedzie wesolo jak wywala mnie z domu juz wyjezdzam takze odezwe sie jak bede w domu
Susan Taylor

przez wróbelek Elemelek 01 sie 2008, 11:13
będzie dobrze, zobaczysz, jak będą cię chcieli wywalić z domu to pamietaj;> najlepszą obroną jest atak:P ;) tylko się nie denerwuj przy tym zbytnio;)

przez Chiquitita 01 sie 2008, 12:13
U mnie dzisiaj srednio - moglo byc gorzej, ale bywalo lepiej ... Moze byloby lepiej gdyby nie te upaly :/ Nie wiem jak wy, ale ja ich nie znosze ... A jeszcze musze z domu wyjsc :(

przez depresyjny86 01 sie 2008, 12:58
U mnie fatalnie.......nerki coraz gorzej pracują:(

przez MOCca 01 sie 2008, 15:57
człowiek nerwica, nasze nerki sa szczególnie narażone, ich sprawność obniżają środki antydepresyjne, dla Twojego i Naszego dobra :P jeśli możesz to skontaktuj się ze specjalistą w tym zakresie - NEFFROLOG

Robileś badania krwi, na mocznik? jeśli nie to zrób to koniecznie, bedziesz wtedy wiedzieć czy związki mocznika nie zatruwają Twojego organizmu.

Nstepnie USG nerek, wykluczą kamice nerkową czy zapalenie kłębuszków, zrób to jeśli chcesz mieć zdrowy umysł, który teraz jest Ci bardzo potrzebny by walczyc o swoje zdrowie :)

I jeszce jedno po czym poznasz czy masz chore nerki, POTAS, oprócz standardowych badań krwi poproś rownież o mocznik i potas, a w tedy poczujesz się lepiej ze świadomością działania :P

Z mojej strony moge Ci polecić kilka wskazówek, z medycyny naturalnej. Wprowadź do swojej diety seler, ogranicz przymowanie białka, sprawdź jak się odżywiasz bo za duża ilość białka prowadzi do nadmiernego obciążenia nerek. Ogranicz także sol.

W ziołolecznictwie stosuje się kapsułki z mącznicy lekarskiej 1-2, trzy razy dziennie, gdzie to znależć tego nie wiem, ale jak coś to dam znać.

Napisz koniecznie jakie badania zrobiłeś do tej pory. Pozdrawiam CIĘ, trzymam kciuki za Twoje zdrowie.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez depresyjny86 01 sie 2008, 17:19
Wszystkie wyniki z badania krwi i moczu w porządku.USG nerek już kiedyś zrobiłem i niby też wszystko ok.A więc to co mnie dręczy to nie nerki.....zostaje wiec tylko jedna możliwośc:jelita...boje sieże mam Raka jelita grubego<objawy które zostaly podane na kilku stronach pasujado tego co się dzieje w moim organizmie.....niestety nie będe się mógł zbadać przez moją matkę>
Naprawde czuje że cos jest nie tak no bo mam częste biegunki,bóle brzucha..no i co najgorsdze :takie uczucie pełności w brzuchu i okolicach:( a poza tym rak jelita grubego rozwija się kilka lat a ja właśnie od kilku lat mam te wszystkie objawy:(i to siecoraz bardziej nasila.

przez wróbelek Elemelek 01 sie 2008, 17:31
człowiek nerwica, ja też tak kiedyś miałam, wkręcałam sobie różne choroby i raka miedzy innymi też, ale musisz przestać o tym mysleć!!! bo to włąsnie twoje myślenie sprawia że masz te objawy, przynajmniej u mnie tak było, wiem ze to jest trudne, bo człowiek myśli tylko o tym, ale nie zadręczaj się tak. a czemu nie mozesz zrobić sobie badań?? to jest chyba najlepsze rozwiazanie

przez Pstryk 01 sie 2008, 17:31
Hmm, od dwóch godzin mam urlop... a tu taka fatalna wiadomość - Dafi (pisałam o chłopaku podpalonym przez koleżków wcześniej) zmarł dzisiaj w południe. Jak tu się cieszyć...
Pstryk

przez MOCca 01 sie 2008, 17:38
człowiek nerwica, nie zakładaj od razu najgorszego, takie objawy jak Ty opisujesz to mogą być wypustki jelita grubego, tzw. uchyłkowość jelit, rozumiem dlaczego nie możesz być zbadany przez swoją mamę, badania nie są najmilsze, rektoskopia i kolonoskopia w takim razie, specjalista- proktolog, i gastrologia, nie martw sie na zapas, bo potegujesz zły stan samopoczucia, ja też sie wybieram na coś podobnego a nie jest mi łatwo o tym pisać, są to najczęściej wykonywane zabiegi. Nie załamuj rąk, tylko walcz o swoje zdrowie :P
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

Sortuj wg