Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez adam_s 29 lip 2008, 23:20
człowiek nerwica, a robiłeś już jakiś test na obecność antygenów we krwi? Jeśli nie, to spokojnie i bez paniki idź z tym do lekarza i niech pokieruje jak trzeba. Trzymam kciuki za to żebyś nie był chory. Zresztą to jest choroba uleczalna więc spokojnie! ;)
A ja za to od paru dni znowu mam problemy z zasypianiem.. To chyba ma związek z pogodą bo jak były te ciągłe deszcze to jakoś lepiej mi się spało.
GG: 5988000

przez Superbabka 30 lip 2008, 10:14
A ja też mam kiepski dzień...ciągle i ciągle, bo leki jeszcze nie działają;/ Najgorsze, że rano się budze i pierwsze co jest: lęki, że ędą zawroty głowy, kołysanie itp...no i oczywiście są od razu:(Od 2 dni siedzę w domu..cholera jasna! Niech to już się ogarnie!
Człowiek nerwica - powtórz badanie, idź do lekarza, bo napewno są dodatkowe badania by to sprawdzić!
Nabywając trzy koty nabywasz gratis trzy wierne serduszka :)

przez depresyjny86 30 lip 2008, 11:41
Moje wczerśniejsze wskazania na Zapalenie wątroby okazały sie nieprawdziwe.Ale na wynikach badań wyszło mi dzisiaj ze mam zatrzymania moczu w nerce...to bardzo grożne bo mże dojśc do całkowitego zaprzestania wydalania moczu,do niewydolności nerek a niewydolnośc prowadzi nawet do .......<tu wiadomo do czego>.Wizyta w szpitalu mnie czeka....tyle tylko że jest bardzo duz a kolejka pacientów na tego typu badania jakie mnie czekają i obawiam się że moge.......moje nerki mogą nie wytrzymać do momentu badań :( Strasznie sie boję :( :(
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wróbelek Elemelek 30 lip 2008, 13:38
aaaaa, słuchajcie, dziś dzień rozpoczął się fatalnie:/ po tygodniu przygód z nerwicą jak już czuje się troche lepiej postanowiłam iśc do lekarza rodzinnego zeby mi babka dała skierowanie do psychologa;> poszłam do niej, a ona zaczęła mnie wypytywać o takie dziwne rzeczy, kompletnie niepotrzebne, i zaczęła mnie tak męczyć, że normalnie wszystko mi się zaczęło od nowa, myślałam ze wstane i jej za przeproszeniem jebne w twarz:/ i cholera nie dała mi tego skierowania i potraktowała mnie jak totalną pomyloną idiotke:/ powiedzcie mi, że dalej potrzebuje tego skierowania, bo jak widze takich lekarzy jak ona to od nowa myśle ze lepiej będzie jak sobie z tym sama poradze:/ zonk
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez Misiek 30 lip 2008, 14:18
Ja za pierwszym razem jak poszedłem to miałem tak samo tzn. też mi powiedziała że nie da mi tego skierowania i żebym sobie poszedł prywatnie do psychiatry i wogóle olewka totalna.... Ale poszłem poprostu do innej pani i ona dopiero jakoś normalnie zmierzyła mi ciśnienie posłuchała serducha... skierowała na ekg i dała mi skierowanie na badania krwi TSH i ogólnie całą morfologie... ( wyszły ok :smile: ) i skierowanie do poradni psychologicznej także od niej dostałem...

Nie zrażaj się tylko poprostu idź do innego lekarza i powiedz mu na spokojnie jak się czujesz...

przez madzia26 30 lip 2008, 16:16
czesc ze mna od jakiegos czasu tzn.od tygodnia jest masakrycznie chociaz nie mam lęku to cały czas czuje się zmęczona nie mam sił do niczego nawet do codziennych czynności po prostu jak by wszystkie siły mnie opuściły chce mi się cały czas spać po prostu chce mi się ryczeć.....masakra

przez MOCca 30 lip 2008, 16:53
Lekarzom obojętne jest nasze zdrowie, lekarz ogólny nie potrafi zrozumieć, że osobie cierpiącej stany zmęczenia, wyczepania, pomaga świadomość zrobienia wyników badań, niestety przeważnie dają tylko skierowanie na morfologię, i to z wielkim oburzeniem :(

Musiałam sama zrobić sobie badania płatne, by nie zwariować od nakręcających myśli czy może jestem chora na to i tamto, a może to depresja?

Najlepiej w takich przypadkach zrobić morfologie z rozmazem, OB, i hormony tarczycy oraz mocznik.

Jeśli to nie pomaga to należy skopać lekarza, dać mu kilka razy w pysk, a potem wyrwać jelita, i wten sposób o jednego niewykształconego pseudodoktorka mniej :)

Pozdrawiam ;)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez wróbelek Elemelek 30 lip 2008, 19:08
wiecie co, to już nieważne że mi nie dała babka skierowania, ale zrobiła ze mnie taką psycholke, zę do tej pory to przeżywam:/ bo w sumie mi sie wydaje że to ona była walnięta, ale to nigdy nie wiadomo;>:P

przez Misiek 30 lip 2008, 21:33
Nie przejmuj się... :smile: Są i tacy lekarze którzy na lekarzy się nie nadają ze swoim podejściem....

przez depresyjny86 30 lip 2008, 23:05
Nienawidze wieczorów.Cały czas się zastanawiam co ze mna będzie,czy się wylecze.......
W każdym razie wiem jedno:teraz musze dbać o swoje nereczki jak nigdy:)
:)

przez Superbabka 31 lip 2008, 10:03
Wrobelek - nie rpzejmuj się! Jakaś debilka CI się trafiła..też bym jej walnęła! U mnie było inaczej - poszłam do jednego neurologa, zbadała, stwierdziła - nerwica. Ale że ja hipochondryk to poszłam do innego:) A tamta...tysiące badań, nie wiem co to jest..ojej...a ja prawie zeszłam z nerwów i ze strachu. A w sumie mówiłam jej, że 3,5 roku temu miałam to samo, robili tomgorafię i było ok i stwierdzono nerwicę...ale nerwa mi zrobiła, że hej:(

Człowiek nerwica - to się kuruj! Może da rade jakoś obejść troszkę tą kolejkę albo iśc do jakiegoś dobrego lekarza prywatnie, ale tak by pracował w szpitalu też? CZasem w ten sposób można dostać się szybciej...Nereczki ważna sprawa, więc dbaj o nie;) Narazie nic starsznego się nie dzieje, więc lecz póki jest w miarę ok:)

Mój kolejny straszny dzień:( Dół, lęki i objawy somatyczne..10 dzień brania leku...narazie nerwica rządzi:( A ja nie mam już sił:(

BUziaki
Nabywając trzy koty nabywasz gratis trzy wierne serduszka :)

przez wróbelek Elemelek 31 lip 2008, 17:30
Superbabka, ja już wole się chyba męczyć i próbować nauczyć z tym żyć, niż faszerować się jakimś świnstwem... dasz sobie rade, ja też mam 7 dni pod rząd już, ale kurde, musimy sobie dać rade, w końcu to tylko siedzi w naszych głowach... dzisiaj siediziałam na ławce godzine w parku, i wmawiałam sobie ze sobie wszystko wkręcam, i ze wszystko widze normalnie, i że nic mi się nie może stać, i w sumie troche pomogło, tak jakby powtrzymałam na kilka godzin ten atak, trzeba walczyć!!! :)

przez Magdalenka81 31 lip 2008, 17:53
Kolejna wizyta u psychologa,bylo ok.Staram sie zrozumiec moje pokrecone zycie,jestem zmeczona sama soba :cry: .

przez smutna48 31 lip 2008, 19:33
Witam was i mam wieści okazało się przed wczoraj ze jestem w ciązy u lekarza nie byłam jeszcze ludzie jestem w szoku i jestem przerazona nie wiem co mam robić i czy wszystko jest ok nie jestem jestem w domu do lekarza pojde u J w pon powiedzcie mi kiedy najwczesniej co kolwiek sie odczuwa i co mozna jesc, pić i jak sobiw poradzic z nie paleniem :( mi sie swiat zawalil prawie a on się cieszy
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

Sortuj wg