Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez LuC 01 mar 2007, 17:09
tylko ciekawi mnie dlaczego w takim razie mnie nie ma kto pomóc jak trzeba?
hmm... dość często się nad tym zastanawiam... tylko maiev pamiętaj, że nie ze wszystkim sama sobie poradzisz :/ u mnie stąd się nerwica wzięła...

Człowieku-> gratulejszyn
Piotrek zablokowałem sobie konto... ale Gusia pomogła to załatwić :* wtyki ma na górze or smth ;-)
Gusia wiesz co... a zresztą ;-)))

no jak mawia mój szfagier... witaj brzusiu, rzegnaj siusiu :twisted: ...
brzuchy do góry ;-)

btw. 6156 piw? qfa na rok by mi wystarczyło :> tylko gdzie to postawić ? to ze 3 tony będzie... ło kule ale się rozmarzyłem znów :]
"Należy doceniać to, co się posiada, nie niszczyć tego, a i korzystać z życia piersią pełną, bo nie znamy dnia ani godziny "

pozdr...
LuC
LuC

przez IceMan 01 mar 2007, 17:15
brzuszkowy temat się rozwinął... to ja sobie swój brzuszek poćwiczę, niech się pomęczy :P raz dwa raz dwa ;)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:20 pm ]
maiev napisał(a):tylko ciekawi mnie dlaczego w takim razie mnie nie ma kto pomóc jak trzeba?

zaawsze tak jest :/
Przyjaciel forum

przez maiev 01 mar 2007, 17:27
LuC napisał(a):pamiętaj, że nie ze wszystkim sama sobie poradzisz :/ u mnie stąd się nerwica wzięła...

hmm u mnie poniekąd też. Nie zamierzam drugi raz się popełnić tego błędu...ale nie wiem czy dam radę.
"I need a new version of me..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 01 mar 2007, 19:35
Nie wiecie jak skutecznie schudnąć bo tak się zastanawiam nad tym....
:)

przez IceMan 01 mar 2007, 19:45
najlepszą, ale najtrudniejszą metodą jest siłka, ale skutki przednie :D

oprócz tego - jakieś fast-slim itp. ale druga metoda jest gorsza w skutkach i niezdrowa - wymieniam, ale odradzam

dieta - razem z siłką - odpowiednio dobrana - świetne skutki, ale musi być odpowiednia - żeby sobie nie zaszkodzić, myślę, że wygooglasz coś na ten temat ;)
Przyjaciel forum

przez maiev 01 mar 2007, 20:11
Moje koleżanki twierdza że najlepiej "wstąpić do klubu ŻP (żryj połowę) albo MŻ (mniej żreć) - jak kto woli" obie nazwy piękne . hehe :mrgreen: . No ja nic nie wiem na ten temat, bo w życiu się nie odchudzałam - raczej staram się przytyć. To tez nie takie łatwe- wbrew pozorom. :)
Ale siłownia to fajny pomysł. ;) ja bym poszła ale.. nie mam żadnej w poblizu. Zreszta i tak bym się wstydziła pewnie :oops:
"I need a new version of me..."

przez depresyjny86 01 mar 2007, 20:21
No właśnie też się trochę wstydze siłowni...To chyba wstąpie do któregoś z klubów......bardziej pasuje mi MŻ.
:D
:)

przez IceMan 01 mar 2007, 21:18
Można ćwiczyć w domu - brzuszki, pompki, drążek...

maiev napisał(a):No ja nic nie wiem na ten temat, bo w życiu się nie odchudzałam - raczej staram się przytyć. To tez nie takie łatwe- wbrew pozorom. :)

witaj w klubie :D
Przyjaciel forum

przez wiatr 01 mar 2007, 21:23
Piotr będzie robić pompki, a ja chyba ,no co ja :roll: eeeeeeeeepomyślmy , a może by tak wciągnąć :lol: :mrgreen:
"mój przyjaciel wiatr"

przez IceMan 01 mar 2007, 21:27
wiatr napisał(a):wciągnąć

co ty chcesz wciągać !? mam podejrzenia :lol:
Przyjaciel forum

przez gusia 01 mar 2007, 21:37
człowiek nerwica napisał(a):Dzisiaj podjąłem ważną decyzje...od dzisiaj zaczynam diete.W końcu muszę zmniejszyć ten mój brzuszek

To ja chętnie bym Ci potoważyszyła ,qrde tylko że ja już dawno należe do dwóch klubów,czyli ŻP i MŻ i kurde nic .... :cry: To chyba te hormonki ;) Hmm,no ponoc najlepiej pięc posiłków dziennie,lekkich i hyhy ,no żeby te porcje nie były wiesz..... ;) i cio jeszcze?...ano ruch...
Powodzenia.

LuC ,coś Ci powiem..........albo nie ;)

Maiev,moja kumpela jak chciala przytyc to wiesz?...hehe jadla co trzy godziny kluski Śląskie...hehehe :lol:
Myślę jednak że Tobie to niepotrzebne.

Moj dzień (wracając do tematu).....hmmm,jakiś fajny był ..tzn rutyna,ale z czego jestem dumna? Z tego że zrobiłam zakupy w dośc dużym markecie i jakoś nic mi sie nie działo ....qrde nawet na dworze ,nic a nic :roll: 8)
wiecie jak mnie to optymistycznie nastraja???achhh :)
No a że dzień dobiega już końca pomału przyszłam tu do Was poplotkowac ;)
Pozdrawiam ...:*
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez wiatr 01 mar 2007, 22:20
:mrgreen: :mrgreen: ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez ~CZARNA~ 01 mar 2007, 22:56
Witam wszyskich, jestem nowo przychodzącą, chociaż juz od jakiegoś czasu czytającą:))posiadaczką tej cholernej nerwicy. Zmagam się z nią już od ponad 5 lat - z przerwą do stycznia tego roku - czyli 3,5 bez żadnych objawów na Seroxacie, urodzeniu dziecka i normalnego życia - pomógł mi jak środek błogosławiony, tylko.....czemu to do mnie wraca, nie z taką siłą jak kiedyś /skierowanie na oddział/, ale wraca....czemu....tak was znalazłam..:(....narazie mam jak jadę samochodem, 2 razy w pracy....cały czas biorę Seroxat - zwiekszyłam o pół tabletki i nic....
...śpieszmy sie kochać ludzi, tak szybko odchodzą...

przez wiatr 01 mar 2007, 23:35
Witaj CZARNA ;) nie do końca rozumiem, Sama zwiększyłaś dawkę tabletki? Jeśli tak , myślę że dobrze by było skonsultować zawczasu z lekarzem prowadzącym, byś nie przysparzała sobie zmartwień i nie zadręczała się niepotrzebnie. Główka do góry , będzie dobrze, należy w to wierzyć.Pa. :lol:
"mój przyjaciel wiatr"

Sortuj wg