Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez IceMan 22 lip 2008, 12:16
Ostatnio zaczynam bić rekordy we wstawaniu. Na studiach spokojnie godz. 9, trochę posłuchałem muzyczki i wstawałem. A tutaj 11 i oczu nie mogę otworzyć :P a rekordowa godzina to 13:20 bodajże :lol: a potem łażę cały dzień jak na kacu ale dobudzić się wcześniej za cholerę nie mogę. A w ogóle to coś mnie dzisiaj nosi i nawet będę zdziwiony jak coś dzisiaj nie nawywijam w związku z moją domową sytuacją :twisted: no chyba że K.O. zaliczę z jakiegoś powodu :P
offtopic, ja ostatnio śpię po 10 h i nie wysypiam się
Polina, trzeba przetrzymać tak jak pisze kitty341 albo do kontrofensywy :P mnie dzisiaj diabelnie kusi na to drugie :twisted:
Polina napisał(a):Jesli chodzi o misie, to nie używam, ale mam stuletni jasieczek, który wyglądem /i grubością/ przypomina szmatkę do podłogi.
Nie zasnę bez niego, w ogóle nie ma mowy. A mam lat 29.

Hmmm... przypomniałaś mi o mojej słabości do jaśków. kiedyś pojechałem na wakacje i nie było takowego i katastrofa, wywracanie się na lewo i na prawo przez 3 h, w końcu padłem ze zmęczenia widocznie (l. 20) ;)
Przyjaciel forum

przez IceMan 22 lip 2008, 13:16
Polina, tylko się nie tnij, zresztą mchu i paproci też szkoda ;)

A ja dostałem już wytyczne na dzisiaj, mam 'rozmawiać' (nie ważne, że wykpiła już większość tematów - albo prędzej: wszystkie - o jakich mógłbym jej mówić, nic nie zostało do powiedzenia, nie chcę i nie mam co jej mówić), bo inaczej 'będzie źle'. HA! Nie-do-cze-ka-nie. Powoli zbieram się do tego żeby wyjść do kumpla, czy jej to będzie pasować czy nie. Najwyżej będzie potem awantura.
Przyjaciel forum

przez zimbabwe 22 lip 2008, 13:53
A ja dziś dostałam atak szału. Dawno nie miałam takiego napadu. Aż sąsiadka mi na dzień dobry nie odpowiedziała.
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nanom1 22 lip 2008, 20:28
Noc (zanim zasnąłem )była starszna :? .Nie wiem jak to wytłumaczyć a więc powiem wprost .Czasami mam ataki paniki powiązane niejako z ''wyrzutami sumienia'' :evil: (błedami) które popełniłem i popełniam w przeszłości (tej dalszej i tej bliższej).Chciałbym się cofnąć w czasie i móc w jakiś sposób ,to zmienić,ale wiadomo-jest to niemożliwe...

przez offtopic 22 lip 2008, 20:52
nanom1 napisał(a):Noc (zanim zasnąłem )była starszna :? .Nie wiem jak to wytłumaczyć a więc powiem wprost .Czasami mam ataki paniki powiązane niejako z ''wyrzutami sumienia'' :evil: (błedami) które popełniłem i popełniam w przeszłości (tej dalszej i tej bliższej).Chciałbym się cofnąć w czasie i móc w jakiś sposób ,to zmienić,ale wiadomo-jest to niemożliwe...

Mam identycznie.... Czasami jak położę się do łóżka to myśli o wydarzeniach z przeszłości same się nasuwają i zaczynam po raz anty analizować i przeżywać na nowo te wydarzenia...
Zmiany nadeszły, małe bo małe ale cieszą :)

przez Mooni 22 lip 2008, 22:44
siemka znerwicowane dzieciaczki!
chyba wracam z niebytu
jestem na urlopie
robię sobie przerwę w zyciu codziennym
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez IceMan 23 lip 2008, 11:54
Polina napisał(a):Jawohl, herr furer
numer obozowy 164474 :lol:
heil!

Nie no nie ma to jak mocny tekst o poranku :lol: :lol: :mrgreen: a ten numer obozowy tak btw jakiś bardzo podobny do mojego nr indeksu na uczelni :P zbieg okoliczności? :P

nanom1, ja do przeszłości raczej staram się nie wracać, nie wiem jak jest u Ciebie, u mnie to wspominając wiele rzeczy biorąc poprawkę na zakompleksienie jakie towarzyszyło mi w młodych latach pamiętam tylko najgorsze, najbardziej niemiłe rzeczy.

Mooni, hej, dawno Cię nie było :]
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 23 lip 2008, 13:40
Witajcie:)
U mnie dzisiaj jest ok.Chociaż troche fizycznie jest żle ale psychicznie dobrze:)Nawet bardzo :D .
:)

przez IceMan 23 lip 2008, 13:49
Fajnie, a jak tam prawko, byłeś czy dopiero idziesz się zapisać?
Przyjaciel forum

przez Mooni 23 lip 2008, 14:06
ano dawno, IceMan, dawno :smile: jakoś tak wyszło
wogóle w pracy nie bardzo mam czas pisać na forum, a w domku net mi nie chodzi :evil:

teraz jestem na urlopiku, wracam za 2 tygodnie
właśnie molestuję beti, żeby sie spotkać. Zawsze możesz się dołaczyć do spotkanka, no i innych też namawiam! można by coś wymyślić na sierpień? co wy na to?
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez IceMan 23 lip 2008, 18:16
Mooni napisał(a):Zawsze możesz się dołaczyć do spotkanka

Chętnie ale warunki dojazdu mi raczej na to nie pozwalają, możliwe że bym dobre 4-5 godzin miał w jedną stronę zakładając że nie miałbym zbyt długich przesiadek (a w to wątpię niestety). I koszty :? Więc życzę miłego spotkanka i może się załapię z Wrocka od października ;)
Przyjaciel forum

przez Superbabka 23 lip 2008, 19:17
Polina - gratulacje:))))
A ja mam dzis kolejny zien do d:((( Ciagle usuwanie gruntu, zawroty glowy, bujanie...i jeszcze napad lęków:( Więc jeszcze gorzej....a dopiero 2 dzień wzięłam ćwiartkę Zoloftu:( Coś sobie nie radzę i załamuję się:(((
Nabywając trzy koty nabywasz gratis trzy wierne serduszka :)

przez adam_s 23 lip 2008, 22:21
Dzień do d***, dostałem list z sądu rodzinnego o nieobecności w szkole (ok. 350 godzin) i 5 września mam się stawić na przesłuchanie w tej sprawie ( bo kiedyś tam mnie straż miejska złapała w czasie gdy powinienem byc w szkole). Zajebiście, jakby chcieli to by się mogli dowiedzieć że niedługo po tamtym zajściu już wróciłem do szkoły i zaliczyłem klasę, a nie od razu postępowanie wszczynać. Tym bardziej że miałem wiekszośc nieobecn. usprawiedliwionych a i mam orzeczenie od psychiatry o fobii. Zepsuli mi dzień, grr :?
GG: 5988000

przez IceMan 24 lip 2008, 01:53
Polina, u mnie też coś ucichło, nawet ok jest, ale to chyba jakaś cisza przed burzą :twisted:
adam_s, czym się przejmujesz, pokażesz, że się mylą, szkoda tylko że ci wtedy kawałek dnia zmarnują
Przyjaciel forum

Sortuj wg