Petycja.Podpisujcie

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Petycja.Podpisujcie

przez Śmiercionauta 10 lip 2013, 21:29
Wiedziałem, że tak będzie. :( Pieniądz i tylko pieniądze.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Petycja.Podpisujcie

przez lukk79 11 lip 2013, 00:46
jutro w Warszawie jest demonstracja przeciwko ubojowi rytualnemu
Pierwszy Romantyk Forum

Petycja.Podpisujcie

przez carlosbueno 11 lip 2013, 08:11
Mnie jedno zastanawia czemu ortodoksyjni Żydzi oraz wszyscy muzułmanie muszą jeść mięso halal, w końcu nie ma to nic wspólnego z moralnością , kiedyś nie było lodówek i mięso się psuło a gdy zawierało choć trochę krwi szybciej się psuło w gorącym klimacie bliskiego wschodu i dlatego takie metody uboju były prowadzone( z tego samego powodu nie je się tam wieprzowiny). Oczywiście te religie nadbudowały to ideologią i teraz zjedzenie mięsa nie halal to wielki grzech, a jak powiedział naczelny mufti polski T. Miśkiewicz( szkolony przez wahabbitów) muzułmanie muszą jeść mięso halal bo nie mają innego wyboru.

Dziś będą protesty przeciw ubojowi rytualnemu o.k ale w większości będą prostowały osoby związane z lewicą które kochają wszelkie mniejszości w tym religijne, które zawsze prawie stoją po stronie żydów a zwłaszcza muzułmanów w dawaniu im specjalnych praw i widzę tu dużą rozbieżność.

Ja tam nigdy nie byłem jakimś wielkim orędownikiem praw zwierząt ale jak widzę że Polska jak i inne kraje europejskie zawieszają swój humanitaryzm dla jakiś brodatych religijnych fanatyków to we mnie się gotuje, to kolejny krok na drodze ku cofaniu wolności, demokracji, humanizmu w imię multikulturalizmu. Co prawda w Polsce powód zawieszenia tej ustawy jest niby finansowy, ale na zachodzie Europy głównym powodem były protesty muzułmanów i ta sama lewica która tak troszczy się o zwierzaki i ekologie pozwoliła na bestialskie mordowanie żeby dobrze zrobić muslimom i żydom.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Petycja.Podpisujcie

przez buka 12 lip 2013, 00:49
Ustawa uchwalona. Niestety nie pomyślnie. :(

Skąd to info? Głosowanie ma być dzisiaj z tego co mi wiadomo,jest rozłam więc może jeszcze nie przegłosują suki

Petycja.Podpisujcie

przez lukk79 12 lip 2013, 12:02
dzisiaj o 11 miało być głosowanie, ogladam relacje z sejmu ale nie ma nic na razie

-- 12 lip 2013, 12:15 --

http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/transm ... A400224097

-- 12 lip 2013, 13:15 --

zakaz uboju rytualnego utrzymany!!!!
mozna chyba zamknac temat :)
Pierwszy Romantyk Forum

Petycja.Podpisujcie

przez libertynka 12 lip 2013, 13:18
super, opłacało się protestować! :mrgreen:
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

Petycja.Podpisujcie

przez Kalebx3 12 lip 2013, 13:47
super, opłacało się protestować!

Nie wiem czy takie super.
To teraz naszą produkcję przejmą Niemcy , Francuzi i,,,co za kraj . Nawet Prezes mnie tym wkurw*ł.
Żydzi tak lubią i Musliny , więc kto im zabroni.Mają swoje zwyczaje i tak będą kupować ,,,ale teraz od Innych. Pewiem Żyd wczoraj tłumaczył ,że jak się zaszchlachtuje świniaka to on od razu traci przytomność. I ja temu staremu Żydowi wierzę.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Petycja.Podpisujcie

przez carlosbueno 12 lip 2013, 15:26
Ja tam się ciesze z zakazu, nie chciałbym żeby było tak jak w Anglii gdzie w wielu szkołach, zakładach pracy podają tylko i wyłącznie mięso halal. Sam je jadłem wielokrotnie bo tam w każdym fast foodzie, kebabie takie jest( przynajmniej tak podają aby nie utracić muzułmańskich klientów, zresztą cała mała gastronomia do nich należy ).

Tezy o porażce polskiego rolnictwa, przemysłu mięsnego są chyba jednak mocno przesadzone to nie jest główne źródło utrzymania większości rolników choć na pewno wielu na tym straci, ale nie warto naginać kolejnych praw dla mniejszości religijnych. Na zachodzie nie ma tego zakazu tylko i wyłącznie przez liczne mniejszości muzułmańskie które wymogły to na liżącym im dupy politykach. A zwyczaje muslimów i żydów mnie gówno obchodzą bo są żywcem ze średniowiecza i niech je w swoich krajach uprawiają.

Petycja.Podpisujcie

przez libertynka 12 lip 2013, 15:33
z tą porażką rolnictwa to jest argument z d**y, zakaz uboju rytualnego obowiązuje w Polsce od początku 2013r, dzisiaj głosowali czy ten ubój przywrócić czy nie, więc nie rozumiem który rolnik czy rzeźnik miałby przez to stracić pracę.
vel veganka

Petycja.Podpisujcie

przez Anna Maria 12 lip 2013, 15:33
lukk79 napisał(a):zakaz uboju rytualnego utrzymany!!!!
mozna chyba zamknac temat :)

To najlepsza wiadomość jaką usłyszałam bodajże od roku :D Super!

-- 12 lip 2013, 15:34 --

Wiem że Napieralski był przeciw legalizacji. Wiadomo na kogo głosować ( na mojego kuzyna :D )
Anna Maria

Petycja.Podpisujcie

przez libertynka 12 lip 2013, 15:35
kasiątko, Napieralski jest Twoim kuzynem? :)
vel veganka

Petycja.Podpisujcie

przez carlosbueno 12 lip 2013, 15:42
Już samo połączenie jakiś modłów ku czci Allaha z maltretowaniem zwierzęcia i to wszystko oczywiście w stronę Mekki świadczy o tej religii, która jest usankcjonowanym barbarzyństwem. Ci muzułmańscy czy żydowscy religijni rzeźnicy zarabiają sporą kasę za swe modłozabijanie, pewnie mają silne lobby z wpływami politycznymi dla swej nikomu niepotrzebnej profesji. Ale czytałem kiedyś że w 40% mięsa halal w jakimś zachodnioeuropejskim kraju wykryto wieprzowinę, przez to wiele muslimów nie dostanie się do nieba. :mrgreen:

Petycja.Podpisujcie

przez Anna Maria 12 lip 2013, 15:42
veganka, tia ;)

-- 12 lip 2013, 15:43 --

a dokładnie mojego kuzyna córki mężem :roll:

-- 12 lip 2013, 15:44 --

więc powinien do mnie mówić ciocia :mrgreen:
Anna Maria

Petycja.Podpisujcie

przez carlosbueno 12 lip 2013, 15:47
PiS też w zdecydowanej większości poparł zakaz uboju rytualnego, nie wiem czy to Jarek, miłośnik zwierząt to na nich wymógł, czy są przeciw z tego samego powodu co ja, bo jakoś mi się nigdy z sympatykami zwierząt nie kojarzyli.

Sortuj wg